Ширли-Мырли• 25 августа 2025
Дерматолог допоможе вилікувати прищі?
Зявилися прищі 10 днів тому, самостійно не можу впоратись, стає ще гірше (
Наніч точкового намагалася левомеколь то тепер ще і чешеться(
Це профіль дерматолога чи гастро?
Дякую за поради.
Це профіль дерматолога чи гастро?
Дякую за поради.
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляБабо-лебідка
а как Вы думаете, для чего дерматологи и что они лечат?
Ніколи не мала проблеми зі шкірою. Просто якщо наприклад дерматолог скаже що це від харчування чи алергія і.д.
Чи він також цим займається і розуміється?
Не хочу викидати гроші по колу просто так
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Невже не можна нормально відповісти?
YanaSultana• 25 августа 2025
Может скушали что то не то? К врачу нужно если никогда не беспокоило вас. Анализи нудно сдавать мочу, ккал, кровь...
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляYanaSultana
Та а що воно покаже? Запалення в мене немає.
YanaSultana• 25 августа 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Покажет почему сыпь у вас появилась ....
Почемучечка• 25 августа 2025
Ви до гастроентеролога підете з прищами?
а з головним болем до проктолога?
Смайликівна• 25 августа 2025
Ответ дляШирли-Мырли
прыщи сейчас считаются самостоятельным заболеванием кожи и лечат его отдельно.
мне правда интересно, вы говорите 10 дн назад появились прыщи, а ск вам лет?
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляСмайликівна
43 роки, в мене взагалі такого висипу ніколи не було. Ну міг вилізти прищ перед кд чи поодинокі могли бути, а це просто караул.
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляYanaSultana
В загальному аналізі точно не покаже. Чи в сечі. Кал - ну то якщо наприклад глисти виявити, десбактеріоз.
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляYanaSultana
Але здати можна для загального аналізу, хоча мабуть треба біохімія крові, а не загальний аналіз
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляПочемучечка
а з головним болем до проктолога?
Травлення може впливати на прищі, жовчний наприклад. Тому і запитала з чого мені почати. Оскільки ситуація погіршується.
Таке відчуття що тут якби познущатися заходять в тему
Смайликівна• 25 августа 2025
Ответ дляШирли-Мырли
ну в 43 прыщи скорее всего являются следствием чего то
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляСмайликівна
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
Ні, тут сама не знаю на що думати. Приймала залізо, був аж на початку місяця курс в12. Можливо якась харчова алергія ще. Як зрозуміти причину?
Смайликівна• 25 августа 2025
Ответ дляШирли-Мырли
ну я ж говорю, терапевт и чат жпт пробуйте доя начала
это бесплатно
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляСмайликівна
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
А толку, вона мені призначила ліки. Хіба що направлення дасть ще кудись.
Смайликівна• 25 августа 2025
Ответ дляШирли-Мырли
а диагноз поставила?
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляСмайликівна
а диагноз поставила?
Анемія поки що. Завтра маю здати феритин для контролю. І такий бонус як прищі ще додався, це мене дуже вибиває з колії
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляСлобожаночка
К гинекологу на анализы гормонов
Все в порядку, нещодавно була.
Слобожаночка• 25 августа 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Все в порядку, нещодавно була.
Значит, надо исключить жкт/стресс. Был стресс недавно сильный?
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляСлобожаночка
Сильний ні, все як завжди
Губи з філером• 25 августа 2025
Могут быть паразиты, глисты в организме. И давать реакцию на кожу.
Слобожаночка• 25 августа 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Сильний ні, все як завжди
Дерматолог максимум пропишет вам ретиноиды крем/Скинорен. Важно бороться с внутренней причиной прыщей…
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляГуби з філером
Як варіант, але їх виявити не так легко (
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляСлобожаночка
Їх не було, поки не почала пити препарати заліза. Можливо це після інєкцій в12, хоча не відразу почалось
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Не так легко як здається це все виявити. Наприклад гастро, це треба гастроскопія, тест на хеліобактер. Потім колоноскопія. Бррр
Купа аналізів.
Слобожаночка• 25 августа 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Если прыщи пошли сразу после начала приема препаратов, то причина в препаратах, возможно, вам они не подходят.
Ширли-Мырли
• 25 августа 2025
Ответ дляСлобожаночка
Ні не відразу, через 10-12 днів після курсу в12.
То ж не впевнена чи через це