Птицекрыл• 25 августа в 15:31
Президент Польщі наклав вето на закон про продовження допомоги українцям
натомість хоче запропонувати власну версію закону зі змінами відносно допомоги 800+ та безкоштовного медичного обслуговування тільки для працюючих
Perfect look• 25 августа в 16:30
Ответ дляElizAb
Удалено администрацией...
Там только на ребенка 800 злотых, польским детям их тоже платят
Цікаво, чи є країни , в яких також громадян-біженців (прихисток) позбавляють права на безкоштовн медичне обслуговування.
ШІ пише:
Українські біженці в переважній більшості країн Європи мають право на безкоштовне медичне обслуговування на основі статусу тимчасового захисту. Однак, точні умови можуть змінюватися, тому важливо перевіряти актуальну інформацію в кожній конкретній країні, оскільки деякі можуть надавати обмежену допомогу або вимагати оплати за певні послуги.
ШІ пише:
Mira29-c3c3• 25 августа в 16:33
Ответ дляШеллар
Тема про Польшу, а в темі відсутня головна фанатка? Якийсь непорядок, а загалом моє відношення до них найкраще описано в літературі ’Ну що синку, помогли тобі твої ляхи?’
Інша справа білоруси ….
«Справжні « друзі .
Фрау Донна Роза• 25 августа в 16:43
Ответ дляIncol
ШІ пише:
Польша впереди планеты со своей ксенофобией.
Ни с какой страны так не мечтают избавиться от украинцев
Другие страны пойдут по эффект домино
anonimka_911• 25 августа в 16:44
А в чем тогда помощь заключается? Если ты работаешь,то платишь налоги,за эти налоги тебе 800+ и медицина. Так это для всех у кого карта побыта или это у них тоже была помощь?))))
Фрау Донна Роза• 25 августа в 16:45
Ответ дляanonimka_911
Если работаешь, то мед страховка переключается на от работы. Не работаешь, то имеешь доступ как беженец
anonimka_911• 25 августа в 16:48
Ответ дляФрау Донна Роза
Так они же хотят убрать неработающим медицину. Зачем тогда это называть помощью? Так всегда было,работаешь - платишь зус и получаешь медицину.
Фрау Донна Роза• 25 августа в 16:48
Поляки в восторге от решения нового президента, он выехал на этих лозунгах - вон, украинцев, он и продолжил свою политику
Європейські чиновники створюють ефект бурхливої діяльності, аби задобрити виборців. Найцікавіше, що глобальних змін не відбувається, просто голосні заголовки. Навіть праві радикально нічого не мінятимуть, бо ніхто насправді не хоче, аби роботоспроможні українці повертались додому. Купу грошей в них влили, європейська пенсійна система розсипається і хтось то все має забезпечувати. Але хоч українські «порадниці», не вникаючи в суть і вірячи заголовкам, можуть потішитись тим, що нарешті виїхавшим прикрутять виплати. Так, наче від того в українських «порадниць» стане більше прибутку в їх особистих кишенях. Неймовірний сучасний світ- в моді балаболи, клоуни у владі і вбивці.. І єдине, що втішає співгромадян в цьому дурдомі- дохла корова сусіда. Ех((
Ответ дляФрау Донна Роза
Другие страны пойдут по эффект домино
Або скажуть ’якщо вам в Польщі і так нічого не платять і заставляють працювати - то їдьте краще працювати до нас на вдвічі вищу з/п’
SARA Abramovнa• 25 августа в 16:55
Ответ дляФрау Донна Роза
Ну, выгонят украинцев, приедут арабы, китайцы, индусы ’ свято место пусто не бывает ’
Perfect look• 25 августа в 16:57
Ответ дляФрау Донна Роза
Другие страны пойдут по эффект домино
При том, что украинцы им с начала войны не хило так подняли экономику и пашут на черных работах, на которых не хотят поляки.
anonimka_911• 25 августа в 16:57
Ответ дляSARA Abramovнa
Они уже есть в Польше. Очень много стало азиатов, индусов прям семьями, темнокожих и уже полно тёмных детей говорящих по польски.
Ответ дляSARA Abramovнa
Та не хочуть же вони арабів. Вони ксенофоби ще ті. А хочуть лиш поляків. Та нюанс же ж: поляки ще 15 років тому по Німеччинах і Британіях на будівництва розʼїхались. Приїхали наче як ментально ближчі за арабів українці і знов не так. Волинська різня, пердольте додому і оце от усе. Взагалі незрозуміла їх стратегія. Але і тих, хто їде в Польщу десь так з моменту першого розкиданого зерна, я взагалі не розумію. Більш дружніх країн мало, чи що..
Perfect look• 25 августа в 16:58
Ответ дляIncol
Єдина країна, яка по ’чайній’ложці щороку продовжує виключно на 6-ть місяців той статус після довгих місців тягомотини, а тепер ще й позбавити людей основного - доступу до медицини, не гуманно.
Знакомый работает там
, еще до войны утроился, продление карты побыта ждет еще с марта
Ответ дляBe_me
Зрозуміла мова, велика укр.діаспора
Perfect look• 25 августа в 17:00
Ответ дляФрау Донна Роза
Украинцам бы начать уже массово выезжать из той Польши и обвалить им экономику, борзеют пшеки
Perfect look• 25 августа в 17:01
Ответ дляSARA Abramovнa
Почти вся доставка индусы
Ответ дляPerfect look
Залишилося лише знайти куди виїжджати
Бо німці сьогодні сказали, що в 2024 Німеччина витратила на соціальні виплати 47+ млрд.Є, далі такі витрати економіка не потягне і тому соц.виплати будуть скорочувати
Perfect look• 25 августа в 17:03
Ответ дляviter33
Залишилося лише знайти куди виїжджати
А при чем тут пособия ? В Польше нет выплат, кроме как на детей, там все работают украинцы. Вот будут работать в других странах, без нацизма
Ответ дляviter33
Зрозуміла мова, велика укр.діаспора
Але ж ставлення. Маю багато знайомих «по закордонам». Те, що чула від виїхавших в Польщу, на голову не налазить, скільки грубості чують люди(( Це ж емоційно як важко витримати. Але так, мабуть мова, близькість до України, можливість їздити додому частіше, в кого є потреба.
Якось, вже у війну, була проїздом в Кракові і заїхала на авто на укр номерах не в ту вулицю. Мене якийсь польський таксист почав матюкати. Я вийшла і на доступній йому мові (була колись за обміном трохи в Польщі і знаю мову) розказала йому, що в мене на цій вулиці готель і куди йому варто піти, після його слів. Але чесно, прям вибісило. Не уявляю, як напружує регулярно від них щось подібне вислуховувати.
Фрау Донна Роза• 25 августа в 17:23
Ответ дляPerfect look
Согласна
Фрау Донна Роза• 25 августа в 17:25
Ответ дляPerfect look
Ну тем кто работает ничего не уберут. В затруднительной ситуации останутся те, кто удалённо с Украины работает, инвалиды
Scorpion Fair• 25 августа в 17:36
Ответ дляOlga Zelenyak
Хотелось бы хоть одним глазком увидеть тех, кто в Польше не работает и живет на деЦкие.
В Польше хватает наших, кто работает удаленно и не платит полякам налоги, а платит их в Украину. Ещё на пассивный доход живут.
Scorpion Fair• 25 августа в 17:38
Ответ дляВеточка сакуры67
Я не знаю польских правил , у меня один знакомый работает онлайн на Украину , но оба с женой и детьми на временной защите , другая преподаватель украинского вуза, работает онлайн так как вуз онлайн , наверное тоже детские оформила и все, не узнавала
Да, вы правы, и таких много.