Госпожа Белладонна• 25 августа в 17:02
Пільги дітям учасників БД?
Якщо тато дитини був на війні майже 3,5 роки, а потім "списаний" з війська (є дитина від першого шлюбу, наша спільна і зараз народилася 3-тя), чи відміняються пільги дітям такого тата? Прошу відповідати по темі, всім вдячна
Сижуревувшоке• 25 августа в 17:11
Мой муж уже год в сзч, я просто ношу копию убд, никто ничего не проверяет. Тоже знаю только за питание и школьный лагерь бесплатно был
Госпожа Белладонна
• 25 августа в 17:13
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую. Саме харчування цікавить. Ніби читаю, що не має значення чи служить на даний момент чи служив,пільга зберігається. Головне що є посвідчення УБД.
Госпожа Белладонна
• 25 августа в 17:13
Ответ дляЦаревна_несушка
УБД - это пожизненная льгота.
Щиро дякую
Сижуревувшоке• 25 августа в 17:17
Ответ дляЦаревна_несушка
УБД - это пожизненная льгота.
Даже если в сзч?
Госпожа Белладонна
• 25 августа в 17:18
Ответ дляСижуревувшоке
Даже если в сзч?
За це не знаю
Ангелок з ріжками• 25 августа в 17:35
Ответ дляГоспожа Белладонна
У нас в Миколаєві безкоштовно з 1 вересня всі будуть харчуватися, від 1 до 11 класу.Так що та пільга вже і не потрібна.
Ганцю в кєдах• 25 августа в 17:39
Ответ дляСижуревувшоке
Даже если в сзч?
Убд могут лишить за тяжкое преступление, сзч к этому не относится.
Госпожа Белладонна
• 25 августа в 19:27
Ответ дляАнгелок з ріжками
Це тільки поки в прифронтових областях ніби. В нас таке обіцяють після нового року, але чи буде
Чорнобаївка• 26 августа в 12:16
Вам еще рано, но дети убд поступают по квоте. И девочка в общаге бесплатно живет, моя платит 2000, как и положено. и вроде если бюджет, то соц стипендия тоже положена, но в прошлом году ввели еще и гранты, может гранты убю тоже будут автоматом? в общем, плюшки есть