Неправдиша• 25 августа в 18:54

Час закривати цю сторінку

Місяць тому посварилися з чоловіком, з яким у відносинах більше року. Чекала, що якось вийде на розмову, …не вийшов. Мої прохання до цієї сварки були почуті лише частково. Відпускати і жити далі? «Прощальне смс» типу я більше не чекаю і відпускаю? Чи нічого не робити і жити собі? Заплуталася
So_so• 25 августа в 18:55
Вы вместе живёте?
Цветов Мне срочно• 25 августа в 18:56
Не ждать и жить дальше.
И ничего не писать, зачем? У него же есть ваш номер ?
Мандолина Бу• 25 августа в 18:57
Живите свою жизнь, встретите другого. Не сошлись, так бывает.
Апофиозная• 25 августа в 18:58
Що значить у відносинах більше року. Зустрічаєтеся на вихідних? В серйозних стосунках люди живуть разом і досить швидко, а не роками бігають на побачення, якщо вам не по 20 років.
Блакитна устриця• 25 августа в 18:58
Месяц прошел. Какие прощальные смс?) Ну, вы чего? Уважайте себя. Они ему не нужны, это ничего не поменяет. Он все знает, осознает, он не идёт на мировую, потому что не хочет. Никакие смс, даже самые красивые, пронизывающие здесь не помогут. Только какашкой себя почувствуете.
муха в кедах• 25 августа в 18:58
Що там плутати і писати прощальні соплі?
Живіть зараз без нього.
Я навіть не видаляла номера колишніх, ворогів, тощо
автор Неправдиша • 25 августа в 18:59
Ответ дляSo_so
Вы вместе живёте?
Ну якби жили разом, то які прощальні смс ))))
Ні за холодну воду• 25 августа в 19:00
А он в курсе, что у вас были отношения?
муха в кедах• 25 августа в 19:00
Ответ дляНеправдиша
Тема про планшет і сукню ваша?
автор Неправдиша • 25 августа в 19:00
Ответ длямуха в кедах
Тема про планшет і сукню ваша?
Ні , не читала навіть
So_so• 25 августа в 19:03
Ответ дляНеправдиша
Тогда кого куда отпускать, если за год дальше свиданий не продвинулось.
Просто живите своей жизнью.
автор Неправдиша • 25 августа в 19:06
Ответ дляSo_so
Просто живите своей жизнью.
Така я людина, мені потрібна ця остання крапка. Поки її не буде, я так і залишатимуся одна, з надією, що це ще не все. Поки я таке відчуваю, я не можу собі дозволити нову стосунки. А самою набулася вже за своє життя
Копирайторша• 25 августа в 19:06
Вам решать
Дівчина Гілмор• 25 августа в 19:07
Які прощальні смс якщо ви хочете піти? Пішли, заблокували і все.
Якщо хочете продовження, пишіть смс
автор Неправдиша • 25 августа в 19:08
Ответ дляКопирайторша
Вам решать
Отож… заплуталася. Багато думаю про це, обдумую з різних сторін, молюся про вирішення ситуації найкращим і найправильнішим чином для обох. Заплуталася. Але час покаже
Пасти Ла• 25 августа в 19:17
Ответ дляНеправдиша
А зачем, в принципе, СМС, человеку, который Вас игнорит и забил на всё?
Коренная киевлянка• 25 августа в 19:18
Ответ дляНеправдиша
это надо вам, та крапка.
ему нет.
не унижайтесь. ведите себя достойно.
если объявится спросите ’ты хто?’
Пасти Ла• 25 августа в 19:19
Ответ дляНеправдиша
Ну, нельзя же быть такой жалкой и так отчаянно бегать за каждой парой брюк и ставить эти последние точки с драматическим эффектом.
автор Неправдиша • 25 августа в 19:19
Ответ дляПасти Ла
Не те що ігнорить, може і не забив, а так само як і я переживає за сварку. Таке буває, обоє мають почуття і не роблять перший крок бо образили чи то один одного, чи то самі ображені і вважають, що має інший першим миритися
Пасти Ла• 25 августа в 19:20
Ответ дляНеправдиша
Божееееее, сколько Вам лет, что такая наивность?
автор Неправдиша • 25 августа в 19:20
Ответ дляКоренная киевлянка
это надо вам, та крапка.
ему нет.
не унижайтесь. ведите себя достойно.
если объявится спросите ’ты хто?’
Так я про себе і кажу. Так це мені треба
автор Неправдиша • 25 августа в 19:22
Ответ дляПасти Ла
Ви така цікава. От я кажу те, що я відчуваю особисто. Можливо інша людина теж це відчуває і так само через образу не наважиться написати. Це життя , а не наївність
Масяня Я• 25 августа в 19:22
Смішно…послати його і жити
Пасти Ла• 25 августа в 19:22
Ответ дляНеправдиша
Это же не ’крапка’, это надежда на то, что мужик напишет: дорогая, люблю, не могу, выходи за меня замуж. Но мужик просто посмеётся и всё.
автор Неправдиша • 25 августа в 19:23
Ответ дляПасти Ла
Це ваша думка
Пасти Ла• 25 августа в 19:23
Ответ дляНеправдиша
Удалено администрацией...
Коренная киевлянка• 25 августа в 19:24
Ответ дляНеправдиша
а ему нет.
’ні обіцянок, ні пробачень...’
а вам надо выяснение отношений со соплями и слезами, с упреками.
ему это не надо.
и не думайте,что он там терзается.
поспали и хватит. ему без вас лучше.
неужели не понятно?
Пасти Ла• 25 августа в 19:24
Ответ дляНеправдиша
Це ваша думка
Удалено администрацией...
автор Неправдиша • 25 августа в 19:25
Ответ дляПасти Ла
Удалено администрацией...
Дую на вітер• 25 августа в 19:29
Ответ дляНеправдиша
Тогдав вам не прощальное смс писать, а психолога искать. И проработать эти моменты.