Меломанка Маланка• 25 августа в 21:32

Ті хто за кордоном, ви відмічали День Незалежності?

Ми вчора ходили на фестиваль , який був зроблений в честь Дня Незалежності. У вас також проходило святкування? Що цікавого було, вам сподобалось? Які враження від побаченого?
Фісташкова кава• 25 августа в 22:12
Ответ дляБорисфенка
Не хочуть мужики чомусь народжувати. А непогано було б, скажіть?
А ваш син навчився народжувати? Чи чому він не у війському ліцеї ?
Зараз набирають. Чи свого жаль, чужого ні?
На_оба_рот• 25 августа в 22:12
Ответ дляВакцениро Вона
Ну, ви мені щось можете писати, а моїх родичів не чіпайте,будь ласка.
Та ні . Ти ж глузуєш над українцями, військовими .
То слухай .
Разгуляшка• 25 августа в 22:13
Ответ дляМеломанка Маланка
Ну я по-перше не чоловік а жінка, жінки в нас також воюють, але за власним бажанням, на відміну від чоловіків.
Хочу спросить у таких умных хоть раз - оно как знать, что тебе может отрежут живой голову, будут насиловать неделю,потом переедут танком, пытать, в лучшем случае посадят в тюрягу лет на 15, как террориста,хотя нет, в лучшем случае убьет сразу? Не страшно? Норм на такое пойти?
Вакцениро Вона• 25 августа в 22:13
Ответ дляНа_оба_рот
То слухай .
Я над ними не глузувала
На_оба_рот• 25 августа в 22:14
Ответ дляВакцениро Вона
Я над ними не глузувала
Глузуєш -глузуєш .
Фісташкова кава• 25 августа в 22:14
Ответ дляРазгуляшка
В неї ж пісеч..ка
Разгуляшка• 25 августа в 22:14
Ответ дляФісташкова кава
В неї ж пісеч..ка
Отож..Ненавижу.
Борисфенка• 25 августа в 22:16
Ответ дляРазгуляшка
О, сьогодні мені казахський німець, який переїхав 30 років тому в Німеччину, розповідав, що Раша цяця.
Ваш пост йому зачитаю.
Разгуляшка• 25 августа в 22:17
Ответ дляБорисфенка
Ваш пост йому зачитаю.
Ему все равно. Тех видео полно в инете, хотел бы - посмотрел.
Борисфенка• 25 августа в 22:18
Ответ дляРазгуляшка
Сучара каже, що то інсценіровки з акторами і ’етого не можете бить’. Їх тут таких повно.
Фісташкова кава• 25 августа в 22:18
Ответ дляБорисфенка
Ваш пост йому зачитаю.
Це ви заради нього фестивалите?
На_оба_рот• 25 августа в 22:19
Ответ дляБорисфенка
Та їх і тут таких тьма .
Що вас дивує ?
Поторописька• 25 августа в 22:20
Нет, я работаю, мне некогда праздновать
Борисфенка• 25 августа в 22:22
Ответ дляФісташкова кава
Це ви заради нього фестивалите?
Ні, заради донатів від німців і біженців і заради нагадування про війну на порозі Європи.
Борисфенка• 25 августа в 22:23
Ответ дляНа_оба_рот
Та їх і тут таких тьма .
Що вас дивує ?
Давно нічого не дивує. Хочеться завезти сучару у Покровськ, там би він прозрів. А поки що дзявкає про СССР.
ПодругаМужа• 25 августа в 22:24
Ні,я рідко пам´ятаю яке сьогодні число чи день тижня.
На_оба_рот• 25 августа в 22:27
Ответ дляБорисфенка
Для чого ?
Він не українець .
А от наших манкуртів туди відправити варто
Борисфенка• 25 августа в 22:30
Ответ дляНа_оба_рот
Для чого ?
Він не українець .
Для того, щоб очі роззявив.
Він мені сьогодні розповідав, що Україна то прямо тюрма народів, а Раша асвабаждає, мля. Кажу, полонених бачив? ’Ай, то усьо монтаж’.
Я йому побажала, щоб і його містечко в Німеччині асвабвділі, дізнається, як воно.
Фісташкова кава• 25 августа в 22:33
Ответ дляБорисфенка
Для того, щоб очі роззявив.
А ви відео бусиків йому показали? Катування ? Як тцк вбили чоловіка вчора ?
На_оба_рот• 25 августа в 22:34
Ответ дляБорисфенка
Для того, щоб очі роззявив.
Тю …
Я сьогодні бачила як віряни в Україні йшли «хресним»ходом з портретом Грозного .
От де лютий зашквар .
А ви про якогось німця .
Фісташкова кава• 25 августа в 22:35
Ответ дляБорисфенка
Нагадування ? То вони бачать, що у вас все добре, фестивалі, вишиванки
Дуже лякливо виглядає ?
Борисфенка• 25 августа в 22:36
Ответ дляФісташкова кава
Ми в машині їхали, він за кермом, не було змоги, ті відео сам нашукав давно. Про ТЦК стогне, права челавеков, а про полонених то усьо придумали кіношники. Зручна поза страуса.
Фісташкова кава• 25 августа в 22:37
Ответ дляБорисфенка
То він такий сякий поганий, а возить вас, катає на авто
Борисфенка• 25 августа в 22:37
Ответ дляФісташкова кава
Дуже лякливо виглядає ?
Проводили якось вечір дружби з німцями, кажуть, покажіть відеоролик про Україну, тільки фото ваших розбомблених міст не вставляйте, нам гарні пейзажі цікаві. Я аж оніміла. Також страуси.
Борисфенка• 25 августа в 22:38
Ответ дляФісташкова кава
Робота у нього така, до хірурга мене віз, аналізи перед операцією робила. Він перекладач.
Фісташкова кава• 25 августа в 22:39
Ответ дляБорисфенка
То людина працює, в порівнянні з вами. Платить податки. На його місці, я б вас послала далеко додому
Борисфенка• 25 августа в 22:41
Ответ дляФісташкова кава
Він знає своє місце і не в його силах послати мене додому. То він вирішив тихо поагітувати за москалів. Мене. Довго сміялася.
Маргарита и Мастер• 25 августа в 22:42
Ответ дляБорисфенка
Ему хоть платят, что он с вами возится?
Фісташкова кава• 25 августа в 22:42
Ответ дляБорисфенка
Не від великого розуму
Борисфенка• 25 августа в 22:42
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ему хоть платят, что он с вами возится?
Платять, він непогано рубає бабло на допомозі біженцям.