Попа как у Кардашьян• 25 августа в 21:33

Куди будете їхати з Польщі?

Скасують 800+, а ще й безкоштовну медицину.
державна медицина для одного це 750 злотих в міс. На двох з дитиною 1500 злотих в місяць неможливо платити, ще й мінус 800 злотих.
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
зняти житло можу, але ще +20 тис грн платити за медицину просто неможливо
ПультОт_БМВ• 26 августа в 18:31
Ответ дляЛастоноша
Ніхто не думав що війна на роки
Впустили одні з перших - з тваринами , відкрили свої домівки ( таборів на відміну від Німеччини було мізер ) , але ж - ураїнцям все не так
Были те, кто получал 40+ и драл с украинцев аренду, их тоже заставят вернуть незаконно полученное?
Ластоноша• 26 августа в 18:39
Ответ дляПультОт_БМВ
Були різні
Але в таборах місяцями ніхто не сидів
ТочноБудет• 26 августа в 18:45
Ответ дляТеща дочки
Как написала при задолженности в 3 месяца документы подаются в суд, рассматриваются в течении недели и после судебного постановления даётся 14 дней. После этого выселение происходит с полицией. Все судебные издержки на арендуемого. Как раз работаю в этой сфере и этим занимаюсь
Это в какой стране?
Милота• 26 августа в 18:54
Ответ дляБадабум
А Ви в Польщі і дійсно це на собі відчули?
Так, хоч і вибудували бульбашку оточення (ІТ, зарплата вищє середньої). Авто досі на українських номерах, принаймні раз на тиждень на парковці хтось скаже ’спердоляй’. Знімаю будинок в адекватного орендодавця, якось перестріла його на вулиці трохи випившим, то почав казати які ми чудові орендарі, і сусідам допомагаєм і привітні, в житті б не подумав що українці Водила дітей в зоопарк і розповідала українською про тварин, то позаду гучно коментували ’понаєхалі й не спілкуються польською’. На прийомі в лікаря вислуховувала що тут культурно, а не як в Україні, після того як постукала в двері чи лікар вже приймає, адже спізнилась (приватний планий візит).
Ніби й мінімальні неприємності, але ж і максимально від них відгороджена, бо хороша компанія, висока зп, приватна школа. Але щойно виходиш за межі свого соц.кола - і загальний настрій вельми ворожий.
Послушная• 26 августа в 18:55
Ответ длякороткопамятна
Зайдіть на сайт terminyleczenia і там шукайте вільні терміни і клініки. З досвіду скажу, що ті терміни всеодно зазвичай неактуальні, але дзвоніть і питайте, де є найшвидше
Найближчий термін прийому 30/03/2026 у Кракові , оце так, доведеться чекати. А щоб перевірити зір (у сина короткозорість), то тільки окуліст? Сказав, що гірше бачить в окулярах, хотіла перевірити, чи не просів ще зір, але з такими термінами то й не знамо коли потрапить.
Милота• 26 августа в 18:57
Ответ дляПослушная
Більшість оптик мають безкоштовну послугу діагностики зору. Якщо окрім короткозорості не має інших патологій, наприклад астигматизм, то просто заходьте в найближчу до вас.
Виправлялочка• 26 августа в 18:59
Ответ дляСирОжино пирОжино
Где то 5-10% не работают. Живут за счёт пассивного дохода или кто то содержит.
я работаю в Украине
и живу на зарплату, а не на чье-то содержание
Послушная• 26 августа в 19:00
Ответ дляМилота
Навіть якщо нічого не купувати, то можна безкоштовно перевірити зір ?
Милота• 26 августа в 19:01
Ответ дляПослушная
Так. Немає обов´язку щось купити, ви не підписуєте контракт чи щось подібне.
СирОжино пирОжино• 26 августа в 19:04
Ответ дляВиправлялочка
я работаю в Украине
Ну мы рады за вас. К чему это? У вас так, у других иначе. Пенсионер с пенсией 3 тысячи, живёт со своими детьми например. Его жилье в донецкой области разбито. Такие тоже есть в Польше
Автопортрет нурофена• 26 августа в 19:40
Ответ дляПопа как у Кардашьян
я не працюю, бо з дитиною, маю онлайн роботу.
все, на вихід нас?
Если работаете удаленно, езжайте в страны где дешевле. В соседней Словакии, стрвховка какая то есть у беженцев, почитайте. Рассмотрите Болгарию, Румынию, Молдову.
Автопортрет нурофена• 26 августа в 19:44
Ответ дляМилота
Поляки оказывается тоже волшебные. Кто бы мог подумать.
Зараз на дієті• 26 августа в 19:45
Ответ дляСумка з негодою
Вы в Польше?
Если, да, то не платя налоги/ не работая придется покупать страховку - 50 зл. в месяц.
нет таких страховок
индивидуальный договор с НФЗ 700+ злот/мес
Ластоноша• 26 августа в 19:45
Ответ дляМилота
А в Україні ви жодного разу з хамами і неадекватними не зустрічалися ?
Але своє не смердить
Милота• 26 августа в 19:46
Ответ дляЛастоноша
Але своє не смердить
Є різниця хамства побутового і через національну ознаку
Ластоноша• 26 августа в 19:49
Ответ дляМилота
Звісно , важко отримати порцію хамства від українця за національною ознакою , що не заперечує факт тотального хамства у суспільстві ( поляки більш стримані , цінують особистий простір і адекватні в чергах )
Якщо ви розбираєтеся в сортах хамства , то рідненьке може не так розчаровує
Куда_бежать• 26 августа в 19:51
Ответ дляПослушная
Можливо ви порадите, яким чином шукати вузькопрофільних лікарів, щоб записатися на прийом. Син має скерування до офтальмолога і я щось не розумію, де і як шукати той ’прийом’, на сайті ’знаний лекарь’ тільки платні лікарі.
Na Znany Lekarz
Зараз на дієті• 26 августа в 19:51
Ответ дляЛастоноша
Не правда
Бомжів збирають на вулицях непритомних , на сорі все роблять і без рахунків
та канєшна
за бомжів може там собес(MOPS) платить
у знайомій батько потрапив до лікарні з інсультом
вже 3 роки не жиє а їй(!) приходять разунки на 20000 злотих бо не мав страхування
Тільки недавно у групі бачила як жінка їхала з дітьми через Польщу кудись де вона там на прихистку. Дитина з температурою 40, живіт..потрапили в польщі у лікарню - 3 дні шось робили. Отримує вона потім на пошту рахунок 5500 злотих
Милота• 26 августа в 19:53
Ответ дляЛастоноша
Не знаю до чого ваш знецінюючий коментар. При достатній високій культурі суспільства ксенофобія не є соціальною нормою.
І яка б не була ситуація в Україні, це не дає жодної індульгенції ставитись до українців закордоном як до людей 2го ґатунку. Часи сегрегацій залишились в минулому сторіччі.
короткопамятна• 26 августа в 19:55
Ответ дляПослушная
Виберіть ŚWIADCZENIA Z ZAKRESU OKULISTYKI, там є терміни швидше. Я також раніше дивилась просто окуліста, але на прийомі в сімейний показав як дивитись для звичайного огляду
Ластоноша• 26 августа в 20:24
Ответ дляМилота
Ви точно знаєте значення слова індульгенція ?
Ластоноша• 26 августа в 20:29
Ответ дляЗараз на дієті
та канєшна
за бомжів може там собес(MOPS) платить
Історія одна страшніша іншої
Невідкладна допомога безкоштовна , стаціонарне лікування звісно платне
Kiedy przysługuje bezpłatna pomoc medyczna osobie nieubezpieczonej:
Stany nagłe i zagrożenie życia:
Szpitale i oddziały ratunkowe (SOR) są zobowiązane do udzielenia pomocy osobie w stanie zagrożenia życia lub zdrowia, niezależnie od jej statusu ubezpieczeniowego.
Ciąża i poród:
Kobiety w ciąży, niezależnie od ubezpieczenia, mają prawo do świadczeń medycznych związanych z ciążą i porodem, takich jak opieka okołoporodowa i badania.
Osoby do 18. roku życia:
Dzieci i młodzież do 18. roku życia (a także starsi uczący się) mają prawo do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych, nawet jeśli nie są objęte ubezpieczeniem rodzica.
Зараз на дієті• 26 августа в 20:41
Ответ дляЛастоноша
Історія одна страшніша іншої
Stany nagłe i zagrożenie życia:
Ciąża i poród:
Osoby do 18. roku życia:
та канєшна))
так все і відбувається) всіх лікують направо і наліво безкоштовно...Прям з СОРу беруть і лікують
тільки чомусь всі наші студенти там роблять страховки, а так були б собі спокійно по шпиталям та сорам
Я ж писала - поміч так, надають. Але потім приходить рахунок.

Колега в Варшаві на умові о джєло(немає НФЗ) зі страховкою люксмед. Набряк квінке. Швидка-СОР(аналізи, дексаметазон вколоти) - 1000 злотих. Начебто стан загроження жичя? Нє?

Моя мама мала статус УКР і потрапила по швидкій з тромбозом ленень після ковіду. Так, одразу взяли, поклали, почали лікування, але потім при виписці мали гемор з тим що її номер песель(на якому статус) шось там не відображався як треба...Я там вже уявляла де буду шукати гроші - бо день в шпиталю(лікування і палата(+іжа)) мені озвучили 3000 злотих. А був тиждень лікування.
Слава Богу вийшло виправити помилку і довести що вона має безкоштовне лікування і до НФЗ застрахована державою.

А так все красиво про невідкладну. Коли в мене була карта поляка, яка типу теж оте шо ви пишете надавала - ’pomocy osobie w stanie zagrożenia życia lub zdrowia’, то коли я спитала при випадку у лікарні - то мені відповіли що це типу можуть гіпс накласти чи там перев’язати безкоштовно. Навіть ургентних операцій це не покриває. Тому купувала страховку і з картою поляка
Шукаю стакан• 26 августа в 20:52
Ответ дляАвтопортрет нурофена
нас теперь там называют - нео-бандеровки
Шукаю стакан• 26 августа в 20:53
Ответ дляМилота
кстати в той же Польше преслеоование по национальному признаку преследуется законом. Когда украинцы начнут обращаться в суды с доказательствами буллинга (а украинцы не начнут, а зря), тогда они свои мысли засунут себе в дупу
Шукаю стакан• 26 августа в 20:54
Ответ дляЛастоноша
ну почему же важко - а не на мови? вот и причина хамства
Зараз на дієті• 26 августа в 21:12
Ответ дляИванка Бур
а пенсионеры, т.е. те, кто выехал с родителями? Родители не работают.
Инвалидность не оформляли. Может можно, может нельзя оформить.
У знакомых отец сейчас лежит в больнице, если мед помощь бесплатную уберут, то страховка, даже если ее купить, не покрывает больницу.
родителей как и детей работающий может присоединить к своему страхованию НФЗ
Зараз на дієті• 26 августа в 21:16
Ответ дляБанан-барабан
Автор, открываете польский фоп и зп вам на польские счета начисляют. Много кто так делает.
вы представляете на минутку какие там налоги?
Я шла по минимальному(на ричальте). Так вот при окончании льготного периода я должна была платить соцвыплат 2500 злотых в месяц и это еще ж плюс налог 8% на вот ту сумму что мне на польские счета начисляют.
Не вижу я кто ’много кто так делает’.
И платит по 35-40 тыс грн налогов ради НФЗ?
Уж лучше заключить договор индивидуальный с НФЗ за 700+ злотых в месяц.
Подавляющее большинство закрывают ФОП по окончанию льготного периода.
Ручки-Крючки• 26 августа в 21:25
Ответ дляЛастоноша
Були різні
Але в таборах місяцями ніхто не сидів
Ну да приходилось арендовать за бешеные деньги квартиры и то никто не хотел сдавать потому что украинцы. И покупать кучу шмотья потому что приехали с парой трусов и одними джинсами
Зараз на дієті• 26 августа в 21:25
Ответ дляПопа как у Кардашьян
шпиталь - це тільки нфз?
дивно, що приватні страховки не покривають таке..
да у нас многие украинцы устоившиеся в инкубаторы всякие на умову о джело попали со своми страховками базовыми люксмед в просак
привыкли что как в Украине госмедицина у всех есть по умолчанию и от работы могут быть частные страховки
А тут блин эта умова не предполагает отчисления в НФЗ, только налог на прибыль, а люксмед - это просто к врачу без очереди сходить
а скорая, СОР, шпиталь - нет