Попа как у Кардашьян• 25 августа 2025
Куди будете їхати з Польщі?
Скасують 800+, а ще й безкоштовну медицину.
державна медицина для одного це 750 злотих в міс. На двох з дитиною 1500 злотих в місяць неможливо платити, ще й мінус 800 злотих.
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
зняти житло можу, але ще +20 тис грн платити за медицину просто неможливо
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
Ручки-Крючки• 26 августа 2025
Ответ дляМилота
Так, хоч і вибудували бульбашку оточення (ІТ, зарплата вищє середньої). Авто досі на українських номерах, принаймні раз на тиждень на парковці хтось скаже ’спердоляй’. Знімаю будинок в адекватного орендодавця, якось перестріла його на вулиці трохи випившим, то почав казати які ми чудові орендарі, і сусідам допомагаєм і привітні, в житті б не подумав що українці
Водила дітей в зоопарк і розповідала українською про тварин, то позаду гучно коментували ’понаєхалі й не спілкуються польською’. На прийомі в лікаря вислуховувала що тут культурно, а не як в Україні, після того як постукала в двері чи лікар вже приймає, адже спізнилась (приватний планий візит).
Ніби й мінімальні неприємності, але ж і максимально від них відгороджена, бо хороша компанія, висока зп, приватна школа. Але щойно виходиш за межі свого соц.кола - і загальний настрій вельми ворожий.
Я вам скажу накаляется всё сильнее.
Зараз на дієті• 26 августа 2025
Ответ дляИванка Бур
она приняли беженцеы и пообещали условия. А сейчас уберут мед люслуживание бесплатное.
Про двойное налогообложение тоже был кипежь вначале войны, потом затихли, как то договорились. Что то приняли.
Меня волнует случаи, где выехали люди с родителями старыми. Им без медицины никак, а работают только сын или дочь. Пенсии у нас сами знаете какие.
детей, супругов и родителей в любом кол-ве можно присоединить на свой НФЗ, на сумму это не повлияет
Ручки-Крючки• 26 августа 2025
Ответ дляЛастоноша
А в Україні ви жодного разу з хамами і неадекватними не зустрічалися ?
Але своє не смердить
Это не хамство это дискриминация по национальному признаку
Ручки-Крючки• 26 августа 2025
Ответ дляЛастоноша
Звісно , важко отримати порцію хамства від українця за національною ознакою , що не заперечує факт тотального хамства у суспільстві ( поляки більш стримані , цінують особистий простір і адекватні в чергах )
Якщо ви розбираєтеся в сортах хамства , то рідненьке може не так розчаровує
😁😁😁😁😁 поляки и личное пространство. Смешно
ПультОт_БМВ• 26 августа 2025
Ответ дляЛастоноша
Були різні
Але в таборах місяцями ніхто не сидів
Так силой поляков никто не заставлял принимать и им деньги давали )
Послушная• 26 августа 2025
Ответ длякороткопамятна
Виберіть ŚWIADCZENIA Z ZAKRESU OKULISTYKI, там є терміни швидше. Я також раніше дивилась просто окуліста, але на прийомі в сімейний показав як дивитись для звичайного огляду
Дякую за допомогу !
ПультОт_БМВ• 26 августа 2025
Ответ дляЗараз на дієті
та канєшна
за бомжів може там собес(MOPS) платить
у знайомій батько потрапив до лікарні з інсультом
вже 3 роки не жиє а їй(!) приходять разунки на 20000 злотих бо не мав страхування
Тільки недавно у групі бачила як жінка їхала з дітьми через Польщу кудись де вона там на прихистку. Дитина з температурою 40, живіт..потрапили в польщі у лікарню - 3 дні шось робили. Отримує вона потім на пошту рахунок 5500 злотих
за бомжів може там собес(MOPS) платить
Хоть сбежала она из Польши, чтобы не платить?
Зараз на дієті• 26 августа 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
та що 20 тис за батька померлого рахунки отримує там ще до війни жила і зараз там кажись
а та що проїздом отримала рахунок по всім групам юридичним польським намагалася вирішити питання, але таки отримала рахунок на пошту(не в Польщі!) а ну ту адресу яку вказала як адресу проживання(у німеччині чи бельгій-не пам’таю)
так от їй сказали шо краще заплатити бо потім це буде проблема взагалі в’їзду у ЄС
ПультОт_БМВ• 26 августа 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Ну 5500 лучше, чем 20 000 зл.
В принципе , где была страховка подруги?
Зараз на дієті• 26 августа 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну 5500 лучше, чем 20 000 зл.
вы знаете хоть кого-то, кто проездом на автобусе через Польшу с пересадкой в свою страну захисту покупает страховку на себя и детей? на эти 2 дня
я не знаю никого
Вероятненько• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
я не працюю, бо з дитиною, маю онлайн роботу.
все, на вихід нас?
оформляйте фоп, платите налоги и будет медицина
Вероятненько• 26 августа 2025
Ответ дляЛизочек
Я так понимаю, дело не в детских 800 злотых, детей может у людей и не быть вообще. А вот медицинская страховка на двоих 20 тыс каждый месяц, это вам не кот чихнул.
где вы берете такие цены?
Ластоноша• 26 августа 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Посмійтеся
Ластоноша• 26 августа 2025
Ответ дляРучки-Крючки
В Україні виключена дискримінація - завжди ж вибір . Сидять роками дискриміновані і замість того щоб поїхати - плачуть по форумах
Ластоноша• 26 августа 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Коли підписав дуда про виплати закон ?
Коли почали приймати ?
А українці за гроші і своїх не пускали
Коли почали приймати ?
А українці за гроші і своїх не пускали
Ластоноша• 26 августа 2025
Ответ дляЗараз на дієті
я не знаю никого
Ті хто готові рахунки покривати звісно не купляють
ПультОт_БМВ• 26 августа 2025
Ответ дляЗараз на дієті
я не знаю никого
А зря..
ПультОт_БМВ• 26 августа 2025
Ответ дляЛастоноша
Коли підписав дуда про виплати закон ?
Коли почали приймати ?
А українці за гроші і своїх не пускали
Коли почали приймати ?
А українці за гроші і своїх не пускали
Но и не все поляки пускали по доброте душевной - таких единицы
Кстати, это касается и британцев, немцев
Ку ка ку ка ку• 26 августа 2025
Ответ дляМилота
Цікаво як, в Польщі я вже пʼять років, кожен день спілкуюся з поляками, в різних містах і ніхто так не каже. Тільки добрі слова від них
Банан-барабан• 26 августа 2025
Ответ дляЗараз на дієті
вы представляете на минутку какие там налоги?
Я шла по минимальному(на ричальте). Так вот при окончании льготного периода я должна была платить соцвыплат 2500 злотых в месяц и это еще ж плюс налог 8% на вот ту сумму что мне на польские счета начисляют.
Не вижу я кто ’много кто так делает’.
И платит по 35-40 тыс грн налогов ради НФЗ?
Уж лучше заключить договор индивидуальный с НФЗ за 700+ злотых в месяц.
Подавляющее большинство закрывают ФОП по окончанию льготного периода.
Не вижу я кто ’много кто так делает’.
Представляю. Выбора у людей нет. Когда нужно легализироваться. Без этого не получить плюшки, и кредит на квартиру.
Стефанія• 26 августа 2025
А мне от Польши ничего не надо, сын живет в квартире за мои деньги, подрабатывает доставкой, учиться он лайн в Украине, покупает там продукты, и сейчас даже визит к терапевту сделают платным , да еще и нелегалом сделают, хотя выехал законно до 18 лет. Пока нет сертификата В 1, В2. Беженцу помощи вообще ни какой..
Попа как у Кардашьян
• 26 августа 2025
Ответ дляСтефанія
Що думаєте робити? Нфз 800 злотих дуже дорого...
Бадабум• 26 августа 2025
Ответ дляМилота
Дуже прикро таке чути
Наче так допомогали спочатку, приймали українців і підтримували, а вже через пару років блокували кордони і розсипали наше зерно :(Дуже хотіла на початку війни саме в Польщу , але після таких відгуків почала сумніватись, бо не хотілось щоб булили дитину в звичайній
школі і вислуховувати самій що ми не з їхнього краю
Вероятненько• 27 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
есть куча мед страховок, от 75 грн в месяц. У меня 370 зл, входят все специалисты, анализы, обследовния включая мрт и кт. Запись к семейному в течении суток, специалистов - до 3.
Лишь бы страху нагнать.
Ручки-Крючки• 27 августа 2025
Ответ дляЛастоноша
Вы оправдываете национализм. Вы это осознаёте?
Ручки-Крючки• 27 августа 2025
Ответ дляСтефанія
Не в ту страну выехал
Ручки-Крючки• 27 августа 2025
Ответ дляВероятненько
Лишь бы страху нагнать.
Апендикс удалят в вашей клинике за 370 злотых? Или другую операцию?
Вероятненько• 27 августа 2025
Ответ дляРучки-Крючки
операции - нет. Но и думать о том, что случится апендицит глупо. Главное врачи и все бадання. Так как только в одном месяце, до страховки, сходила до психиатра за АД и к кардиологу и заплатила 650 зл. А по НФЗ например к эндокринологу запись через полтора года и по итогу идешь к приватному.
Зараз на дієті• 27 августа 2025
Ответ дляСтефанія
ну так уже может возвращаться по закону до 22 лет