Братья Капли• 26 августа в 07:41

Хризантеми на 1 вересня

Чи даруєте такі квіти. Бо у нас вчителі почали фукати: в Польщі то на цвинтар несуть. Так само вже і до лілій відносяться- бо в тій же Польщі це квітка на похорон.
І що скажете стосовно жовтих кольорів квітів- чи так само не долюблюють їх?
Заставляличка• 26 августа в 07:42
Якщо Ви у Польщі, то дотримуйтеся їх традицій. В чому проблема?
Добро с Кулаками• 26 августа в 07:42
Астры всегда несли, в моем детстве.
У хризантем обожаю запах
ФруктЕщеТот• 26 августа в 07:46
это действительно цветок на любителя. если нужен букет учителю, можно просто купить другой и всего делов. или вам надо нагнуть весь класс, так как вы любите желтые хризантемы? или вы продаете хризантемы?
автор Братья Капли • 26 августа в 07:47
Ответ дляЗаставляличка
Ні. В Україні
КликОЛЬКА• 26 августа в 07:47
У мене мама все життя обожнює гвоздики, але їй їх ніхто не дарує, бо то в народі траурна квітка, а тепер і символ ворожої країни...
Ми завжди повинні підлаштовуватися під думку оточуючих, на жаль...
А щодо 1 вересня, то подаруйте краще ручку чи блокнот замість квітів)
Поросенка• 26 августа в 07:48
Ответ дляФруктЕщеТот
А при чому тут весь клас? чи у вас один букет на весь клас дариться?
Ашотакоя• 26 августа в 07:48
Если хризантемы на ветке то это красиво. А если те с огорода то такое
ФруктЕщеТот• 26 августа в 07:48
Ответ дляКликОЛЬКА
а вы почему гвоздики ей не дарите, если она любит?
автор Братья Капли • 26 августа в 07:49
Ответ дляФруктЕщеТот
Просто раніше дарували білі хризантеми. Ще їх фарбували в синій і жовтий. І не було проблем
ФруктЕщеТот• 26 августа в 07:49
Ответ дляПоросенка
да. а у вас каждый со своим?
Поросенка• 26 августа в 07:49
Ответ дляФруктЕщеТот
да. а у вас каждый со своим?
Так
ФруктЕщеТот• 26 августа в 07:49
Ответ дляБратья Капли
а че вас на хризантемах зациклило?
автор Братья Капли • 26 августа в 07:49
Ответ дляФруктЕщеТот
да. а у вас каждый со своим?
Так. У нас кожний зі своїм.
КликОЛЬКА• 26 августа в 07:50
Ответ дляФруктЕщеТот
Особисто я дарую. Я мала на увазі інших, крім мене
Бойцовская• 26 августа в 07:50
Ответ дляБратья Капли
А от фарбовані в синій і жовтий - це треш
Ашотакоя• 26 августа в 07:51
Ответ дляБратья Капли
Я дарую. Мені подобається. По перше інші квіти це які? В квіткових магазинах або хризантеми або рози. Рози можуть до ранку не дожити
Бойцовская• 26 августа в 07:51
Ответ дляБратья Капли
Так. У нас кожний зі своїм.
І вам забороняють дарувати хризантеми пофарбовані?
автор Братья Капли • 26 августа в 07:51
Ответ дляФруктЕщеТот
а че вас на хризантемах зациклило?
Бо досить винослива квітка. Можна купити за 2 дні до свята. І не переживати, що обсипеться. Як троянда,наприклад. І не коштує шалених грошей
Ашотакоя• 26 августа в 07:51
Ответ дляБойцовская
Чого? Дуже гарно виходить.
ФруктЕщеТот• 26 августа в 07:52
Ответ дляКликОЛЬКА
ну это их дело. я, например, терпеть не могу лилии и орхидеи. и угадайте, какие цветы дарил мне будущий муж целый год).
люди не заморачиваются вкусами других. уверена, никто из них и не интересовался, что же мама любит. купили по бюджету, подарили и справились
автор Братья Капли • 26 августа в 07:52
Ответ дляБойцовская
Була така мода. Ніхто не питав моєї думки.
Ашотакоя• 26 августа в 07:52
Ответ дляФруктЕщеТот
Лилии это реально треш. Задохнуться можно
ФруктЕщеТот• 26 августа в 07:53
Ответ дляБратья Капли
подарите сборный букет из других цветов, если вам прям нужен и букет и обобрение масс
Ашотакоя• 26 августа в 07:54
Ответ дляБратья Капли
Чому була? І зараз є. От білі дійсно асоціюються з похованням. У мене. Але це моя проблема.
КликОЛЬКА• 26 августа в 07:54
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну по бюджету, тут я не згодна, що троянда коштує дешевше гвоздики))))
Баба_Воля• 26 августа в 07:55
Не дарим от себя,зачем?
Танцепесенная• 26 августа в 08:15
Ответ дляАшотакоя
Кака я люблю вот те хризантемы с огорода 😊 Кто бы мне их подарил ))
Ашотакоя• 26 августа в 08:17
Ответ дляТанцепесенная
В детстве мы такие и дарили учителю. Гладиолусы сирень астры. Это сейчас это уже не воспринимают
ФруктЕщеТот• 26 августа в 08:22
Ответ дляКликОЛЬКА
у вас два цветка? роза и хризантема? или в чем проблема купить другой букет, если есть сомнения?
ФруктЕщеТот• 26 августа в 08:23
Ответ дляАшотакоя
потому, что у нас в огородах не росли голандские розы, вот и дарили)