Всюди влазю• 26 августа 2025
Підліткові прищі
Чим спасаєте своїх підлітків. Все чоло посіяне. Залишаються сліди після гнійника (не видавлює). Саліцилка, гель ля рош..
тогдалия• 26 августа 2025
Чтооооооооооо?• 26 августа 2025
уходом у косметолога спасались и уходом , им прописанным. Ни в коем случае никаких агрессивных средств , которые здесь советуют
Ненька наша• 26 августа 2025
Найперше-консультація дерматолога. Причини виникнення різні. У моєї доньки теж були прищі на чолі, пробували щось самостійно,не було результату. Пішли до дерматолога-акне, в процесі лікування другий рік
Твердая валюта• 26 августа 2025
Мило перелайт (вище його рекомендували), але я беру без антибіотика, а звичайне. Гель Еффезел
Але все одно раджу звернутися до нормального дерматолога
Кинг-Конгша• 26 августа 2025
Набридло. До дерматолога зводила. Рекомендовані засоби купили. Але мала прищі Давить, не користується засобами. Замазує тоналкою. Їсть солодке, молочку, фастфуд. Все, хай сама вирішує. Хоче гарну шкіру-хай працює над собою.
БезникаЯ• 26 августа 2025
Я вже тут радила. цілий пост з відгуками був.
лінійка Акне аут біотрейд. Ліпшого нема. Зі страшного обличчя стало все ідеально. 2 роки лікарів,таблеток,мішок грошей.і толку нуль. всі кому радила, всім допомогло. Кума мені не перестає дякувати. Пінка чи гель Акне аут і червоний лосьон.все. а не тонна кремів і масок.
всі ці ля роши, анна лотан,цераве, ренью і т..ін дерматологи,чистки,дієти не допомогли ні на грам.Навіть аптечний гель Дерива С не допоміг
Коварная Зая• 26 августа 2025
Зеркалин купила. Впринципе, за пару недель вижу хороший эффект
До этого было умывачка cerave, настойка календулы.
БезникаЯ• 26 августа 2025
Ответ дляКинг-Конгша
купіть дитині Акне аут (пінка і червоний лосьон) і за тиждень не впізнаєте обличчя.у нас за 4 дні всі червоні прищі пройшли.
Блакитна устриця• 26 августа 2025
CeraVe стоит для умывания.
Но у меня мальчик. Заставить и проконтролировать сложно
Не думаю, что он будет и гелями, и кремами пользоваться.
Есть еще тоник (бабушка из Эйвона передала :))
То хоть как-то напоминаю протирать лицо даже просто он излишек жира и тд.
По 1 кг мороженного за раз тоже пользы не приносит. Но ему пофиг.
(При том из троих подростков в доме - прыщи только у него. У других мороженное жиром откладывается в теле :) а этот худой, но с прыщами)
БезникаЯ• 26 августа 2025
Ответ длятогдалия
И здесь девочки посоветовали, подсушивает не плохо
Ля роши до сраки,только деньги выкинула
лінійка Акне аут. і все.2 засоби
Все буде Україна• 26 августа 2025
Дерматолог прописала схему поки місцево,користується і є результат.
Всюди влазю
• 07 сентября 2025
Ответ дляБезникаЯ
Дякую за пораду. Акне аут це просто неймовірний засіб!!! Рекомендую!!!!
БезникаЯ• 09 сентября 2025
Ответ дляВсюди влазю
На здров´я ! На благо !
Личко Невеличке• 26 сентября 2025
Ответ дляВсюди влазю
Користувались всіма 3-ма з набору чи щось одне? Теж виникла така проблема, але ціна трохи кусається