Хома з пастою• 26 августа 2025
Вопрос по ТЦК, что делать
У человека бронь, но пришло вот такое оповещение. Что делать? Я так понимаю идти в ТЦК? Если есть бронь, можно же это решить без проблем? И какой будет штраф?
И в ТЦК идти только по эл. очереди?
На сайте написано,что все занято на 30 ближайших дней, можно ли прийти просто?там примут?
И в ТЦК идти только по эл. очереди?
Гарнюнька• 26 августа 2025
Ответ дляХома з пастою
А что это за документ? Это на работе должен быть?
Да, вы его не можете сформировать. Имеет право доступа только тот, у кого есть доступ к ключам по предприятию в Дие. Главбух точно и наверно тот, кто у вас занимается бронью. Кадровик наверно.
Хома з пастою
• 26 августа 2025
Ответ дляГарнюнька
Даа, теперь понятно. Всех донецких к Счастью автоматом приписывали. Вот блин.
Значит смотрите, что в документе сейчас (я скинула выше). И срочно звоните на горячую линию тцк. Главное найти решение и действовать быстро, чтоб не сняли бронь из-за розыска.
Да, его автоматом туда приписали и на этом основании получил бронь.
Спасибо, сейчас посмотрит
Гарнюнька• 26 августа 2025
Ответ дляХома з пастою
А как перерегистрироваться? Не совсем поняла
Счастьинский тцк перенесли же из Луганской обл. Я не помню куда. Запорожье или Днепр? Вот и мелькнула мысль: сняться с ВПО в Киеве и стать на учёт ВПО по месту нахождения счастьинского тцк. Но боюсь, что уже ехать туда это прям риск. Не ставят же на учёт без фактической явки?
И что у него в Резерве в строке даты влк?
Автор, сижу и думаю, что этот вариант наверно не стоит требушить. Не надо.
Хома з пастою
• 26 августа 2025
Ответ дляГарнюнька
Спасибо за идею!
Написано в интернете,что во Львове
Хома з пастою
• 26 августа 2025
Ответ дляГарнюнька
Что сейчас написано у него напротив фамилии в графе статус и примітки в этом документе? Может кадровик глянуть или тот, кто на предприятии занимается бронью?
Посмотрели.Статус не поменялся . написано заброньован по 03.2026
Приміток нет
Гл. Амурная• 26 августа 2025
Автор вам для информации- знакомый был прописан у родителей , жил и работал в другом городе , там и бронь на этом предприятии , остановили тцк а он в розыске там по прописке числиться , сказали прийти для уточнення данных , все больше его никто не видел -служит, С этой историей , все мужчины из этого предприятия ходили обновлять данные только с адвокатом ( адвокат их из предприятия)
Пугачиха• 26 августа 2025
Ответ дляХома з пастою
Да, не встал. Сейчас если пойдет в ТЦК, чем это грозит? Будет штраф?
Бронь же действует,я так понимаю
Да всем чем угодно, дадут пару раз по голове и появится «доброволец»( штраф не самое страшное
Летчица• 26 августа 2025
Ответ длядама_из_декрета
Так было у моего знакомого, он единственный родитель двух несовершеннолетних детей, беспечно зашёл обновлять данные, а оттуда его уже не выпустили.
Хватит уже басни травить.
Адвокат Дар´я Тарасенко
10 февраль 2023 г.
ЗМІНА РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ЧОЛОВІКІВ
Поговоримо про зміну місця “прописки” чоловіками.
🙋Чи правда, що дя зміни зареєстрованого місця проживання чоловіків від 18 до 60 років потрібен військово-обліковий документ?
✅Так, цей документ є в переліку необхідних документів.
🙋Чи треба спочатку знятись з реєстрації за старою адресою, а потім вже реєструватись за новою?
❌Ні, діюче законодавству дозволяє звернутись до органу реєстрації за новою адресою, і цей же орган зніме з реєстрації за старою адресою.
🙋Чи треба знятись з військового обліку, перш ніж змінювати адресу реєстрації?
✅Так. Про це детальніше - нижче.
🙋Чи треба зніматись з військового обліку, якщо нове місце проживання знаходиться в тому ж районі, що і попереднє? Чи подавати в такому випадку військовий квиток?
❌Якщо після зміни зареєстрованого місця проживання ви будете відноситись до того ж ТЦК та СП, то з обліку зніматись не треба. Але необхідність предʼявляти військово-обліковий документ все одно є.
🙋Чи можна змінити зареєстроване місце проживання через “ДІЯ”?
🙁 На даний момент така функція недоступна.
🙋Чи в будь-якій області зараз можна прописатись?
❌Ні, деякі території у звʼязку із веденням бойових дій чи тимчасовою окупацією відключені від реєстру, тому “прописатись” там неможливо. При цьому поступово можливість здійснення реєстраційних дій відновлюється. Наприклад, в Харкові з грудня 2022 року надаються послуги зі зміни місця реєстрації 👌
🙋Який Алгоритм зміни місця реєстрації призовника, військовозобов’язаного, резервіста?
1️⃣Знятися військового обліку у ТЦК та СП у звʼязку зі зміною місця проживання. У військово-обліковий документ буде проставлена відмітка про зняття з військового обліку.
❗ Якщо зміна адреси проживання відбувається в рамках одного району міста, то зніматись з військового обліку не треба (бо відповідальний за ведення обліку ТЦК та СП фактично не змінюється), але треба повідомити ТЦК та СП про зміну місця проживання.
2️⃣ Протягом 3 днів після зняття з військового обліку звернутись до селищної ради або ЦНАП для реєстрації місця проживання.
Необхідний пакет документів
🧾 заява за формою згідно Порядку декларування та реєстрації місця проживання
(перебування);
🧾паспортний документ;
🧾документи, що підтверджують право на проживання (перебування) в житлі (свідоцтво про право власності, договір оренди, тощо);
🧾квитанцію про сплату адміністративного збору;
🧾 військово-обліковий документ (посвідчення про приписку до призовної дільниці (для призовників), або військовий квиток, або тимчасове посвідчення військовозоовʼязаного.
❗Нагадую, що якщо особа, яка реєструється, не є власником цього житла, то для реєстрації потрібна згода власників житла.
3️⃣Протягом 7 днів після зміни зареєстрованого місця проживання стати на військовий облік за новим місцем проживання, звернувшись до відповідного ТЦК та СП для постановки на облік.
📌Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів:
📌Порядок декларування та реєстрації місця проживання (перебування):
10 февраль 2023 г.
✅Так. Про це детальніше - нижче.
Необхідний пакет документів
(перебування);
🧾паспортний документ;
Хома з пастою
• 26 августа 2025
Ответ дляIncol
На ФБ є профіль адвоката Дар´я Тарасенко, всі питання, пов´язані з військовим обліком - її спеціалізація, у неї досиь прийнятна вартість за консультацію, спробуйте з нею додатково проконсультуватися стосовно ващого питання.
Дякую!
Гарнюнька• 26 августа 2025
Ответ дляХома з пастою
Дякую!
Автор, пусть все нормально и быстро решится.
Какой-то план уже выработали? Главное не растягивайте решение вопроса.
Хома з пастою
• 26 августа 2025
Ответ дляГарнюнька
Спасибо большое!ещё нет..
А вот что вы сказали просмотреть на работе, этот документ
Там написано,статус заброньован до 3.2026
Т.е статус не поменялся
Гарнюнька• 26 августа 2025
Ответ дляХома з пастою
Спасибо большое!ещё нет..
Т.е статус не поменялся
Это хорошо. Но лучше не тяните. А кадровики ваши что говорят? Толковые и болеющие делом они? Ну в смысле не равнодушные?
Можно вопрос? Скажите, а в Дие (если войти в Довідки і витяги ----- Військово-обліковий документ), то какие-то изменения произошли? Видно там, что человек в розыске? Пытаюсь понять, на сколько глубокий охват и централизация у системы. И вообще появился значок оповещения, что есть новости?
А ещё интересно была ли в Резерве какая-то предупредительная бегущая строка, что надо явиться или сразу кирдык и розыск?
Дію я имею в виду не по предприятию, а его личную.
ЗаведУющая• 26 августа 2025
Автор, я веду ВОблік на декількох підприємствах
З минулого тижня запущена наступна хвиля штрафів
Перша була за неуточнення даних до 17 липня 24 року
Тепер наступний крок — називається за засвоєння даних
Коли фізично проживає в одному місці, а на обліку — в іншому
Бере резерв зі свіжою датою, військово—обліковий документ йде фізично в фізичну чергу і пише заяву на облік в новому ТЦК, для цього потрібна довідка ВПО
Може бути Влк, це на страшно, заброньовані по 560 постанові не повинні його проходити, але нічого страшного в ньому немає, далі в резерві змінюється місто обліку
з бронюванням НІЧОГО не відбувається
ЗаведУющая• 26 августа 2025
На жаль, практики за тиждень в мене ще немає по штрафам, але насправді, то його провина, він повинен був стати на облік за місцем ВПО
Є дві шляхи— перший — стверджувати, що то старе порушення і штраф 850—1700
Якщо не вдасться — зараз є електронна сплата штрафу з 50:% знижкою — тобто 8500
Строк — 10 днів від формування запиту на сплату штрафу, далі стане — 17000
Гарнюнька• 26 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
з бронюванням НІЧОГО не відбувається
Я тоже позвонила поузнавала в своих тцк (где наши сотрудники стоят) и мне тоже сказали, что все будет ок. Штраф + маленький испуг и ничего более (это цитата).
Автор, желаю вам удачи ещё раз!
Хома з пастою
• 28 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
з бронюванням НІЧОГО не відбувається
Ой дякую вас велике за таку цінну інформацію!!! Тільки побачила..
Хома з пастою
• 28 августа 2025
Ответ дляГарнюнька
Автор, желаю вам удачи ещё раз!
Спасибо огромное, успокоили !!
Дідова баба• 28 августа 2025
Автор, с такой проблемой отправляют сейчас всех в щастинский тцк , чтобы снимались с учета