Коник-стрибунець• 01 сентября 2025
Питання над складне Адвокату
Така ситуація, відкрито провадження по визганню заповіту недійсним, суд куплено іншою стороною.
Потрібно нам відкрити условий процес по визнанню права власності вдови по СЕС (заповітом заповів покійний чоловік - перебував в офіційному шлюбі- все своє майно іншій жінці,не дружині).
Питания полягає в тому ,що адвокати пенсійного віку стверджують,до можливо перенести справу по визнагню заповіту до іншого суду, де будет майновий спір.
Молоді, в ярких адвокатські конторки стверджують,що ці спори ріщної природи
Які ваші думки?
Привіт з ботойбіччя• 01 сентября 2025
Мабуть вам потрібно звернутися за платною консультацією з надскладним питанням.
Коник-стрибунець
• 01 сентября 2025
Дякую! Зверталась, і не до одного чи двох, вже купу грошей витрачено.