Дона Ко Ко• 26 августа 2025

Кого бы вы выбрали: Зе или За

В качестве президента, Зеленский или Залужный?
Или в комментах напишите свой вариант, конкретную фамилию, если не из этих двух.
Результат:
вже голосів: 197
106 (53.81%) Залужный
91 (46.19%) Зеленский
Маска-0b9f• 26 августа 2025
Ответ дляМарика-bf42
Математически, да. Но если бы нам дали нормальное оружие, то ...
Давайте будем жить на земле,а не витать в облаках.
Да ладно• 26 августа 2025
Ответ дляМарика-bf42
Удалено администрацией...
Да ладно• 26 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Пересичному да.Но есть ещё небольшая кучка активистов,которые вечно хотят откуда то уйти и куда то в другое место войти.Ну вот не сидится им на одном месте.И если этой кучке удастся убедить в этом пассивное большинство,то быть беде.
А народ у нас доверчивый.
Марика-bf42• 26 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Никто сейчас не знает, что есть реальность. Все меняется и ни в чем нельзя быть уверенным. Пока Трамп у власти, то уж точно)
DeepwaterAstronaut• 26 августа 2025
Так цікаво. Не перший місяць бачу активний розгін теми, що за Залужного буде гірше. І ніхто не може відповісти на конкретне запитання: а що саме буде гірше? Якось напрошуються думки, що хтось навмисно розганяє таку думку. Схоже на чорний піар на випередження.
Але я не маю ілюзій, на випадок чого.
Маска-0b9f• 26 августа 2025
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Але я не маю ілюзій, на випадок чого.
А яка у Залужного передвиборча програма?
Flower Girl23• 26 августа 2025
Ответ дляБессмертный пони
Воюют , говорите , против НАТО ? А почему же они не напали на любую страну - члена НАТО ? Это было бы логично .
А Вам напомнить, кто ’постарался’, чтобы полномасштабная война началась именно в Украине? Кто в декабре 21-го, январе и первой половине 22-го, присылал самолёты с оружием и военной техникой в Борисполь? Если забыли - могу помочь, я эти ссылки храню до сих пор..
DeepwaterAstronaut• 26 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А хіба вона є взагалі? І от знову з цього випливає: то звідки думка, що буде гірше? Хто і навіщо цю думку закидає, але не наводить жодних фактів або передумов так вважати?
Бессмертный пони• 26 августа 2025
Ответ дляFlower Girl23
А вам напомнить , что война началась задолго до 2022 года - в феврале 2014 года ?
Маска-0b9f• 26 августа 2025
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Без поняття.Але деякі його публічні виступи наводять на нехороші думки.
Natal_ka91• 26 августа 2025
Нікого з них
Краще зіпсую бюлетень
Марика-bf42• 26 августа 2025
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Але я не маю ілюзій, на випадок чого.
У світовій історії майже немає прикладів успішного державного управління військовими. Може через це?
Natal_ka91• 26 августа 2025
Авторе, вже вибори на носі? Чи що?
DeepwaterAstronaut• 26 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Можливо. Але підозрюю, що деякі речі, які він має озвучувати на нінішній посаді, то не є його одноосібною думкою.
мульти1• 26 августа 2025
Біба і Боба два ....
мульти1• 26 августа 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Нікого з них. Зе навіть коментувати не хочу. А Залужний - хороший фахівець військової справи. От нею нехай би і займався. Як президента його не розглядаю, бо не хочу військової диктатури. Президентом потрібно обирати хорошого економіста, аби вивів країну з тієї дупи, в яку вона сповзає.
Здриснув під час війни - непридатний
DeepwaterAstronaut• 26 августа 2025
Ответ дляМарика-bf42
Шарль де Голль, Вінстон Черчіль.

Колишніми військовими - купа прикладів.
Flower Girl23• 26 августа 2025
Ответ дляБессмертный пони
Я помню... Но она была вялотекущая, и НАТО не устраивал такой вариант, им нужна была полномасштабная, со всеми вытекающими... И только недавно я поняла, что именно с этой целью поменяли По на Зе... Видимо По, прекрасно понимая последствия - на такое не соглашался...
DeepwaterAstronaut• 26 августа 2025
Ответ длямульти1
Здриснув під час війни - непридатний
Його “здриснули”, давайте будемо чесними.
Але ще раз повторюю: я не маю якихось ілюзій.
Natalia Кис.порошок• 26 августа 2025
Ответ дляFlower Girl23
А с чего вы взяли что она была вялотекущая? Вы с Донецка, Луганска?
Flower Girl23• 26 августа 2025
Ответ дляМарика-bf42
Очень надеюсь, что его сменит Вэнс, а не кто-то из демократов-глобалистов...
DeepwaterAstronaut• 26 августа 2025
Коротше, з теми видно, що понаобирають когось з протеже ОП. То вже точно буде кінець по всіх фронтах, як-то кажуть. Буде нам і урср, і диктатура, і все з того витікаюче.
Noella_• 26 августа 2025
Ответ дляfishcka
ви порівнюєте непорівнюване.
в Другій Світовій здавались більш-менш цивілізованій армії, а союз пер м´ясо з палками замість зброї. таке враження що історію ви просто просиділи в школі
Це яка для вас армія цивілізована? Яка людей палила у газових печах і і робила шкіряні абажури, сумочки і рукавички з людської шкіри? Ви самі де історію просиділи в школі?
Юзер якому я писала, завжди тягне другу світову війну як порівняння з цією.
І на сьогоднішній день пруть у нас м´ясо з палками на фронт, яке відловлюють силоміць на вулиці.
Марика-bf42• 26 августа 2025
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Шарль де Голль, Вінстон Черчіль.

Колишніми військовими - купа прикладів.
Для того, щоб дискутувати, треба розуміти, хто в його команді, яка програма. Бо зараз ми говоримо про різні речі.
Noella_• 26 августа 2025
Ответ дляfishcka
пока хуйлу є якась вигода щоб Білорусія була окремою державою то бігає...
Згідно місцевої диванної аналітики?
Flower Girl23• 26 августа 2025
Ответ дляNatalia Кис.порошок
Нет, я из Киева. Но тогда пострадали две области, а сейчас - практически все, даже ЗУ... И кацапы к нам тогда не лезли толпой, только Крым оттяпали..
Бессмертный пони• 26 августа 2025
Ответ дляFlower Girl23
Значит , Крым и по куску Донецкой и Луганской областей оттяпали все-таки кацапы . А не пресловутое НАТО .
VivaForever• 26 августа 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Зе называют сбитым летчиком уже даже депутаты его фракции
конечно слугам понравилось у власти, хочется задержаться
Мама Никитки-2• 26 августа 2025
Ответ дляviter33
Ющенко був хорошим економістом (здається, мав нагороду за найкращого главу нац.банку в світі)
Хороший економіст абсолютно не = хороший управлінець
Нагороду за банкрутство найбільшого банку країни?
VivaForever• 26 августа 2025
Ответ дляТигрЛьвович
что может сделать один маленький экономист. большие дяди изучают настроения людей и предлагают свои условия наиболее вероятному кандидату и им всеравно это зе или за, свои выгоды они получат в любом случае.экономисту не дадут внедрять кардинальные изменения без их согласия