Заздрість то погано• 26 августа 2025
Чому деякі люди не розуміють слова Ні, навіть коли воно повторюється тричі?
Котомафия• 26 августа 2025
Они не понимают вас. Вы не понимаете их. Противоположности притягиваются
Сиамская сороконожка• 26 августа 2025
Якщо вам набридають розмовами-не говорите. Проханнями- не допомагайте. Присутністю- не зустрічаєтесь. Все просто.
Сиамская сороконожка• 26 августа 2025
Ответ дляКоленная ложечка
’Нет´ это ’Да, но позже’.
В жінок, дуже часто так і є.
Країна мрій• 26 августа 2025
Потому что вы не сопровождаете его аргументами или потому что ваши аргументы не кажутся им весомыми.
Відповів всім• 27 августа 2025
Тому що відчувають ваші вразливість і нездатність захистити власні кордони. Поки не доведете зворотнє - так і буде, на жаль.