Мама Карло• 26 августа 2025
Бомбер з Манго з розпродажу
Куртка сірий бомбер і зелений є. Дивлюсь ніхто не купує, хоча ціна норм. Можливо хтось собі такий купив і скаже, чи гарний? Чи не варто замовляти?
Мама Карло
• 26 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Я там была недавно в магазине киньте ссылку может видела
Зараз спробую
Жінка з перцем• 26 августа 2025
Гарний чи ні, залежить не від картинки на сайті, а як сяде на вас. Невже це не зрозуміло?
Кидстаффовна• 26 августа 2025
А есть в Манго сейчас норм куртка типа ветровки чтоб сейчас ходить? Посоветуйте
Встидаюся запитать• 26 августа 2025
Ответ дляКидстаффовна
Так мы же не знаем какая вам нравится там курток вагон
Мама Карло
• 26 августа 2025
Ответ дляKittaa
Беріть артикул і рядом прописуйте бренд, в Тік ток завжди дивлюсь відеоогляди
Та щось не бачу там
Мама Карло
• 26 августа 2025
Ответ дляKittaa
Вони такі куці вживу і синтетичні
Я б не брала
Дякую
Админко• 26 августа 2025
Ответ дляМама Карло
фото
Качество синтетика, закашлатится сразу и короткий. А еще они уже не актуальны.
Мама Карло
• 26 августа 2025
Ще рубашку хочу фланелеву в клітинку, теж не знаю де брати норм)
Мама Карло
• 26 августа 2025
Ответ дляАдминко
Шкіряну, замшеву не хочу, короткий тренч теж....Не знаю що брати на цей перехідний період...
сою не люблю• 26 августа 2025
Ответ дляKittaa
Ужяс))
На такі гроші абсолютно нормальний,хто носить таке,я бачила в зарі.Є 3 кольори-сірий,чорний,бєж.
Нетутешня• 26 августа 2025
Ответ дляМама Карло
Я 2 роки тому в Туреччині купила фірми Котон. Жалкую, що тільки 1.
Встидаюся запитать• 26 августа 2025
Ответ дляМама Карло
фото
А видела такой. вообще он меня не заинтересовал. Горловина эта И вообще вид как будто недошито что-то
Встидаюся запитать• 26 августа 2025
Ответ дляМама Карло
Hilfiger
Встидаюся запитать• 26 августа 2025
Ответ дляKittaa
Тут краще, але повірте він не вартий уваги
Соглашусь полностью