Ласковая_львица• 26 августа в 21:08

Як цікаво провести день народження в Києві. Що відвідати, де поїсти?

Скоро день народження, планів немає, настрою поки також, але треба якось зібрати себе до купки. Що порадите відвідати? Так щоб можна із дитиною 10 років
Like-995b• 26 августа в 21:09
Мне очень понравился ресторан Хуторець на Дніпрі, до этого можно погулять на Почтовой, на Трухановом
Черговий по кухні• 26 августа в 21:19
А шо вам подобається? Ресторани, природа, якісь певні розваги?

І де ви у Києві були? Що раніше подобалось? Звузьте коло порад
Черговий по кухні• 26 августа в 21:20
Наперед не вітають я знаю - але гарного вам Дня народження і всього найкращого!
автор Ласковая_львица • 26 августа в 21:21
Ответ дляЧерговий по кухні

Була на скляному мосту, Андріївському узвозі. Сподобався ресторан Клопотенка.
Ще була в парку Полтавка.

Хочеться чогось цікавого, колоритного, національного
Ответ дляЧерговий по кухні
Щиро вам дякую 🙌
Черговий по кухні• 26 августа в 21:24
Ответ дляЛасковая_львица
Ще була в парку Полтавка.

вднх напевно були вже чи Пірогово?

по закладах - можна в Намелаку на тортик зайти, дещо святкове там.
Знаю бакси• 26 августа в 21:30
Ответ дляЛасковая_львица
Ще була в парку Полтавка.

Парк Полтавка? Это где?
Черговий по кухні• 26 августа в 21:57
Ответ дляЗнаю бакси
Парк Полтавка? Это где?
Вероятно парк Наталка
На оболони
автор Ласковая_львица • 26 августа в 22:02
Ответ дляЧерговий по кухні
Вероятно парк Наталка
На оболони
Так