НеКонец-Света• 26 августа в 21:47
Аеропорт Кишинів
Добрий вечір. Необхідно забронювати місця в автобусі. Цікавить питання, скільки часу приблизно закладувати між посадкою літака в Кишиніві та автобусом, який прямує до України?
Бжоли-бандерівці• 26 августа в 21:51
Напишіть в агенцію де замовляєте автобус час прибуття рейсу, а вони вам запропонують які є варіанти відправлення автобусу
В гости звали?• 26 августа в 22:11
Ответ дляДама_с_караваем
3 години
і 2 години гуляти по аеропорту?
Борщичок• 26 августа в 22:15
Сорри, автор, спрошу у вас в теме. Люди,где лучше леи покупать для отеля и такси? Приеду в 7 вечера на северный автовокзал. Заодно отвечу, на вопрос, у меня два часа заложено.
Совбез• 27 августа в 00:04
Автобуси на Одессу Киев идут по расписанию, посмотрите на Инфобус или Босфор, никогда не покупаю за ранее, потому что всегда по разному выход с аеропорта. До остановки 5 минут, с чемоданом 8)) не бойтесь уедете 100%, летаю 2-3 раза в месяц
Кубик Рубика• 27 августа в 21:37
Ответ дляБорщичок
Я думаю без них обойтись, в отеле спросила, можно в долларах заплатить, такси планирую с карты оплатить