МЧСница• 26 августа в 22:39
Где это глобально потепление, если в конце августа у меня ноги замерзли
Маурита• 26 августа в 22:41
Шкарпетки вдягніть.
Задовбали ці плакальщиці погодні, все їм не так - то холодно, то жарко...
к.Буланова• 26 августа в 22:44
Не повірите, глобальне потепління не означає що не буде холодного літа чи морозної і сніжної зими.
Неправдиша• 26 августа в 22:46
Я приехала из отпуска, потом вышла не глядя на температуру в футболке и шлепках и охренела, тряслась от холода и купила носки поддела под вьетнамки😆 Сегодня уже подготовилась и дутую куртку надела, трындец август. Июнь такой же был, лето ужас, арбузы мимо, потому что не прикольно их есть когда холодно
Платье Длинное бальное• 26 августа в 22:48
Ответ дляНеправдиша
Так вот кто сегодня в куртке возле меня ходил.
празники не помню• 26 августа в 22:48
Ответ дляНервогенератор
Це найкраще за погодою літо за багато-багато років
100%)
ЦібаФу• 26 августа в 22:48
Потепління- казка для шизанутих еко ідіотів.
Згідно з даними китайських вчених планета охолоджується .
Мама фіфті цента• 26 августа в 22:49
Ответ дляНервогенератор
Ужасное лето. Ночи холодные, урожая нет. Потом не жалуйтесь, что все дорого.
Дівчина Гілмор• 26 августа в 22:50
Ответ дляЦібаФу
Херасе😮
Платье Длинное бальное• 26 августа в 22:50
Ответ дляНервогенератор
Но на юге, юго-востоке июль и пол августа таки было жарковато. Хотя, конечно, с прошлым адским летом не сравнить. И на том спасибо
ReintTycha• 26 августа в 22:51
Тримайте. Кажуть, шо то від холоду така фігня в небі вчора висіла
А ми вчора увімкнули обігрівач- бо було страшно холодно
Маурита• 26 августа в 22:52
Ответ дляМама фіфті цента
Урожая немає через нереальну спеку весь липень та серпень.
Зараз прохолодніше стало, моментально зелень поперла і огірків багато нав´язалося.
ReintTycha• 26 августа в 22:55
Ответ дляМама фіфті цента
Шо не вродило?
Ананаси?
Картоплі вдосталь, яблук, зерна і т.д.
Виноград дозріває, сливи пізні теж є.
Де робити істерику’ всьо пропало’?
Ананаси?
Картоплі вдосталь, яблук, зерна і т.д.
Виноград дозріває, сливи пізні теж є.
Де робити істерику’ всьо пропало’?
Несу пургу• 26 августа в 22:55
Экстремальные погодные явления с помощью волн жары и холода в погоде существуют благодаря перемене климата.
Или Вы считали что глобальное потепление это всё время будет жара без продыха?
ReintTycha• 26 августа в 22:59
Ответ дляТриндю-бриндю
Тож казали, погода буде, як на Балі
На.бали трохи
Є загубили на повороті))
Та прям багіня• 26 августа в 23:00
Мерзнучі, приїжджайте до Миколаєва, в нас тепло
Ще і лиман чистий (зазвичай, в серпні зелений, цвіте), купатися, загорати можна
ReintTycha• 26 августа в 23:01
Ответ дляТа прям багіня
Все. Їду.
І буде, як в Києві ’ понаєхало))
Мама фіфті цента• 26 августа в 23:01
Ответ дляМаурита
В Хмельницкому не було спеки. Ані томатів, ані огірків не вродило. Минулі дні - це не прохолодніше, це холоднеча. Вночі 8-9 градусів.
Та прям багіня• 26 августа в 23:03
Ответ дляReintTycha
Все. Їду.
І буде, як в Києві ’ понаєхало))
Можливо
Але реально, в нас тепло, ще й 30 і більше обіцяють
Погрітися, покупатися, чому і ні
Неправдиша• 26 августа в 23:03
Рубаю олівлє• 26 августа в 23:09
На 3 дня стало легче дышать в Одессе, наконец то
Но будет опять жара пишут
Та прям багіня• 26 августа в 23:09
Ответ дляНеправдиша
Какбы
Та ну, скільки себе пам´ятаю (окрім минулого літа, коли спека стояла 2 місяці), з серпня ночі холодні, а день вже теплий. Пригадайте, в вересні в кофтинці в школу, а із школи вже без. Гарна погода, діти в дворі з обіда до ночі гомонять
Рубаю олівлє• 26 августа в 23:11
Ответ дляТа прям багіня
У меня вокруг все резко в кофты и капюшон, джинсовки, в 8 утра видела даже шапку ребёнку одели
Не знаю, обычная погода.. Но местные конечно мерзнут тут жесть..
ЦібаФу• 26 августа в 23:25
Ответ дляReintTycha
Вона була не лише в Україні.
Польща, Франція, Німеччина теж.
Інші країни не дивились.
Польща, Франція, Німеччина теж.
Інші країни не дивились.