Чорнобаївка• Изменено 27 августа в 07:49
Центри зайнятості - це помийки! Мій досвід!
Мені 56 років, тому ви самі розумієте, як надзвичайно важно у такому віці знайти будь яку роботу. На мінімалку теж не хочеться працювати, а по оголошенням ніхто не хоче брате, коли чують твій вік.
Тому вирішила звернутись за допомогою до центра зайнятості, де роботу знаходять кожному охочому. Перша жіночка що там працювала мені не сподобалась, навіть мою освіту не запитала 🙂↕️ Була дуже злою та нестриманою. Ок, прийшла в інший день до наступної, але осад вже був після першої невдалої спроби. Але і в цей раз чомусь мені пропонували роботи за мінімалку накшталт працівниці у лазні чи вбиральниці у дитсадочку. Далі більше... Вона каже що до сауни потрібна працівниця симпатична, зарплата хороша 20 тисячь на руки, але потрібно терпіти п´яні компанії з дівками, та вбирати за ними пляшки, кондоми, та відтирати самі зрозуміли що. Стрималася, попросила знайти роботу за моїм фахом, в мене два діпломи - технічний та з ПТУ, працювала на заводах, також була перукарем, поваром. Тобто вмію багато що. Але ні, вона каже на диплом зараз ніхто не дивиться, тим більш в моєму віці. З усіх професій довелося обрати роботу у кафе. 9-10 годин два через два із зарплатнею 15 тисяч на місяць. Щоб Ви зрозуміли усі інші були набагато гірше, Або мінімалка чи навколо того, або неповна зайнятість за 4-5 тисяч на місяць 😆
Працювала дуже важно. Мила, готувала навіть іноді, хоча не влаштовувалась працівницьою поваром, або його помічницею. Щоб ти не робила, завжди хозяїн кафе був незадоволений. Не можно було навіть присісти. Втомлювалась так, що вдома навіть не могла помитись, та засинала. Протрималась на тому місці півроку. Хоча він платив вчасно без вирохувань, але й заставляв працювати як раба на галєрах.
Звілинилась, ніде нічого не знайшла та пішла торгувати на ринок. Заробляю небогато, на поїсти тільки, але наді мною хоч ніхто тепер не знущається. Після п´ятидесяти років, ти нікому не потрібен у цій державі, така система. А хто завдяки блату за зв´язкам знаходиться на хорошій роботі - не поступиться своїм місцем. Знаєте, страшно зустрічати старість з такими перспективами, та з такими роботодавцями.. ринком праці..
Аноним ФЕЯ• 27 августа в 07:50
А шо ж такой спеціаліст не втримався на постійному місці роботи?
Щас ухожу• 27 августа в 07:51
Мы вводим закон о том, чтобы по возрасту не было дискриминации
’Вам 56? До свидания!’
Коротко о нашей стране
’Вам 56? До свидания!’
Коротко о нашей стране
Чумачечая Весна• 27 августа в 07:51
Ответ дляАноним ФЕЯ
А если подумать, что могли сократить должность? Или автор - ВПО?
Леся Українка• 27 августа в 07:51
Була на сто , там працює дві жінки за 50. Одна менеджер, інша касир
Аноним ФЕЯ• 27 августа в 07:52
Ответ дляЩас ухожу
’Вам 56? До свидания!’
Коротко о нашей стране
’Вам 56? До свидания!’
Коротко о нашей стране
А кому потрібно мати людину з купою дипломів, а чомусь в 56 років не працююча?
Щас ухожу• 27 августа в 07:52
Ага, клоуна поставили, потому что правду сказала о том, что у нас дискриминация лютая?
Як ухурделю• 27 августа в 07:52
Ответ дляЧумачечая Весна
Автор не впо, а жЫрный троль.
Что мешает парикмахеру взять в аренду кресло и зарабатывать?
Скромняшка• 27 августа в 07:53
чого через robota.ua, work.ua - не шукаєте роботу? чому через центр зайнятості тільки?
Аноним ФЕЯ• 27 августа в 07:53
Ответ дляЯк ухурделю
Автор не впо, а жЫрный троль.
Я вже промовчала про це повар, перукар....
Чорнобаївка
• 27 августа в 07:53
Ответ дляАноним ФЕЯ
А де Ви бачили цю постійність? То скорочуюсь, або накидують нових обов´язків, то просто звільняють. Щоб вижити завжди вчишся чомусь новому. Але в моєму віці люди нікому вже з роботодавців не потрібні, нажаль
Щас ухожу• 27 августа в 07:53
Ответ дляЯк ухурделю
Автор не впо, а жЫрный троль.
У вас любая тема - троллинг.
Як ухурделю• 27 августа в 07:54
Ответ дляАноним ФЕЯ
И швец, и жнец, и на дуде игрец)
Директор Пляжу• 27 августа в 07:54
Ответ дляЧумачечая Весна
Для подумать нужен мозг
Не всем дано, увы
Леся Українка• 27 августа в 07:54
Ответ дляЧорнобаївка
Да спеціалісти потрібні. Просто ви ним не стали. І так, карєристок менше набагато
Сама собі лікар• 27 августа в 07:54
Ответ дляСкромняшка
Певно там хоч щось платять поки шукаєш
Чорнобаївка
• 27 августа в 07:54
Ответ дляСкромняшка
Так, шукала. Там чують вік більшість і адьос
Чарівне зіллячко• 27 августа в 07:55
Ответ дляАноним ФЕЯ
В небольших городах и обласеых центрах таких уйма ....исчезают рабояие места. Одни кофецни, Пивасы и секнды.
Мы с подружками сецчас у вам в Киев все приедем, бо у вас работа есть.
У моих ровесниц по 2-3 диплома и макс на что они могут пасчитывать - работа в обменнике
Як ухурделю• 27 августа в 07:55
Ответ дляЩас ухожу
У вас любая тема - троллинг.
Так это не ко мне претензия должна быть, а к тем, кто такую кривую херню пишет...
Она, похоже, еще и копирайтер на минималках)
Чарівне зіллячко• 27 августа в 07:55
Ответ дляЯк ухурделю
Автор не впо, а жЫрный троль.
Ахах.....на ком? У нас так делали, кто поумнее - давно в столице
Як ухурделю• 27 августа в 07:56
Ответ дляЧарівне зіллячко
На тех, у кого волосы растут
Леди Г• 27 августа в 07:56
Ответ дляАноним ФЕЯ
В какое кому дело до того работал человек или нет
Ло Шарик• 27 августа в 07:56
знакомая проблема, маме 58, всю жизнь проработала в банке
найти место в небольшом городке не представляется возможным
готова идти куда угодно - что, 58 лет, простите мест нет
Чарівне зіллячко• 27 августа в 07:56
Ответ дляЧорнобаївка
Учите языки - прнадобитесь и переезжайте
Чорнобаївка
• 27 августа в 07:57
Ответ дляЛо Шарик
Егеж
Скромняшка• 27 августа в 07:57
Ответ дляЧорнобаївка
Ну більшість може і адьос.
А комусь потрібна буде людина а не її вік.
Зря ви махнули рукою на ці сайти.
Я всю роботу лише через них знаходила.
Зря ви махнули рукою на ці сайти.
Я всю роботу лише через них знаходила.
Чорнобаївка
• 27 августа в 07:58
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дякую, але я нікуди не поїду. Мені не двадцять
Чарівне зіллячко• 27 августа в 07:58
Ответ дляЯк ухурделю
На тех, у кого волосы растут
Пеесы стригут друг друга сами, молодеж - ртращивает патлы и не красит волосы. Только мужики и деловые модницы, но их мало
Як ухурделю• 27 августа в 07:59
Ответ дляЧарівне зіллячко
Плохому танцору, как говорится...
Аноним ФЕЯ• 27 августа в 07:59
Ответ дляЧорнобаївка
Не звільняють спеціалістів
Чорнобаївка
• 27 августа в 08:00
Ответ дляСкромняшка
Ну більшість може і адьос.
Зря ви махнули рукою на ці сайти.
Я всю роботу лише через них знаходила.
Зря ви махнули рукою на ці сайти.
Я всю роботу лише через них знаходила.
Ну як потрібна... Потрібна то вона потрібна, але там такі таргани вилазять коли починаєш на них працювати.. Або не платять місяцями, або ще щось. Напрацювалась на таких. Десь більш року протрималась, десь менше тижня..