Колупалочка• 27 августа в 15:51
Питання до тих, хто мав досвід життя самою та з чоловіком вдвох
Тобто якщо ви від батьків відразу переїхали до чоловіка, або жили з подругою, або чоловік був з дітьми і т.п. тикайте на результат
Власне, питання: коли ви витрачали більше часу на домашні справи (від прибирання до приготування їжі і т.п.)
Результат:
вже голосів:
94 (69.12%)
Коли з чоловіком вдвох більше
24 (17.65%)
результат
9 (6.62%)
Коли жила/живу сама більше
9 (6.62%)
однаково
Спілий баклажан• 27 августа в 21:12
Коли жила сама, бо чоловік в мене повністю себе обслуговує (тобто , жодних додаткових витрат часу) + готує, купує продукти, коли мене немає ще й прибирає. В без нього все сама -сама