Снідаю авокадо• 27 августа в 18:40
Почему Чехии удалось?
Из всех славянских государств - Чехия самая развитая и «западная».
Красивая, ухоженная, развитая.
Высокий уровень жизни, люди приближены ко всем западным европейским стандартам, чехи образованные, нет дискриминации по признаку сексуальной ориентации, нет религиозной помешанности.
И в целом страна самая развитая из бывших стран, которые были за Берлинской стеной.
Почему? Как чехам удалось выбиться в люди?
Красивая, ухоженная, развитая.
Черпак_для_фантазий• 27 августа в 19:11
Ответ дляКуда_бежать
Генетика, отрицательная селекция, кто под совком был не продолжительное время тот быстро восстанавливается, бысро понимает какую власть надо выбирать чтоб не было запаха совка (страны балтии, Молдова) и как яркий пример в 19-м году на 5-м году войны мудрий нарид 73%-ми выбирает махрового молороса с совковым мышлением который на все ключевые должности расставляет агентов ФСБ РФ, Гарантия что Молдову ч-з 2-3 года возьмут в Евросоюз и НАТО, возможно Грузию с Арменией возьмут в НАТО и Евросоюз ч-з лет 5, а Украине ближайших 20-30 лет это не светит, от слова вообше
Молдова з країнами Балтії - не порівнюйте.
ЩО Молдову, що Грузію ’хазяїн’ не відпустить з поводка, яке там нато.
Сосиска_Втесте• 27 августа в 19:12
Ответ дляСнідаю авокадо
А у поляков больше?😃
А нравится как поляки относятся к украинцам и Украине?
Нормально относятся. Меньше читайте и смотрите говноновости
Весела моль• 27 августа в 19:15
Ответ дляКидаю курити
У Польши ВВП в последние годы выше даже чем в Японии , вот кто совершил прорыв, так это поляки
Благодаря ’шоковой экономике’ Бальцеровича. Поляки молодцы, прорвались.
Куда_бежать• 27 августа в 19:18
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Какой в сраку поводок, Молдова в принципе никогда не была советской, что важно - ментально, даже при совке это в принципе была европейская страна, а как только совок зашатался там перешли на латину и запретили руский язык в официале и это на секундочку 1990 год
Дверной_Проем• 27 августа в 19:19
Ответ дляЛеннон_Жив!
Дорогою в Хорватію чуть колеса не залишили в тій європейській Європі
Про стан заправок і можливість щось зʼїсти промовчу
- лютий совок
Згодна!Сервіса не має ніде, їжа не смачна, все дуже дорого.А ще багато бомжів і наркоманів в Празі.Як тільки перетнули кордон з Польщею аж приємніше дихати стало.
Їжак в панчохах• 27 августа в 19:19
Ответ дляСирОжино пирОжино
А я общалась с чешкой? Ой, простите мадам
бути чемною треба тільки з представниками більш розвинених держав? :)
з своїми можна не церемонитись і обзивать кастрюлями? :)
Ксенофобия цветет махровым цветом))
Много чехов вкалывают на 2 работах. В дороговизне и инфляции виноваты украинцы. В целом впечатление, будто бы застряли в начале 2000х. Что им удалось? Войти в Евросоюз и брать дотации? У меня тот же вопрос о Румынии и Болгарии, как им удалось?
Їжак в панчохах• 27 августа в 19:22
Ответ дляВесела моль
я порівнюю нас і Польщу, і думаю якби Порох почав такі реформи як Бальцерович (а не потихеньку і м´якенько), то певно його б не просто обливали помиями а взагалі вбили б вдячні громадяни
Леннон_Жив!• 27 августа в 19:24
Ответ дляДверной_Проем
Та і та частина Австрії яка ближче до Чехії така сама як Чехія
Снідаю авокадо
• 27 августа в 19:27
Ответ дляТельма
Ксенофобия цветет махровым цветом))
Как оказалось, войти в Евросоюз не так то просто…Болгария проскочила, а Украина там нужна как зайцу пятая нога🙈парадокс
Леннон_Жив!• 27 августа в 19:29
Ответ дляЇжак в панчохах
Та без варіантів
Он цибуля подорожчала який тут вой був .
А от зараз добре
СирОжино пирОжино• 27 августа в 19:31
Ответ дляЇжак в панчохах
Конкретно тот пост был от кастрюли. Как я и написала. С ними я не могу быть вежливой. Не всегда удаётся к сожалению.
Птица секретарь• 27 августа в 19:36
Ответ дляКидаю курити
В останні роки українці їм ВВП підняли. Купу бізнесів повідкривали і на роботи пішли
Весела моль• 27 августа в 19:37
Ответ дляЇжак в панчохах
Бо їх не за часів Пороха треба було починати, а одразу після здобуття незалежності.
Я погнала• 27 августа в 19:41
Ответ дляВесела моль
Вы правы . Мы с самого начала свернули не туда , выбрав Кучму , а не Чорновола .
Їжак в панчохах• 27 августа в 20:09
Ответ дляЯ погнала
я кілька років тому питала батьків чому вони не голосували за Чорновола в 91-му, сказали через те що зек
а я ще мала була і не цікавилась політикою. уже в старших класах школи стала щось розуміти і всі мої голосували як я скажу
Я погнала• 27 августа в 20:13
Ответ дляЇжак в панчохах
Вот . Зато то , что Янукович был трижды зек , никого из его почитателей не смущало и не смущает . Даже сейчас в этой теме уже понеслось про ’кастрюелеголовых’ ....
Заместитель Анонима• 27 августа в 20:17
Я вже четвертий рік живу в Празі. І чим довше тут живу, тим більше мені тут не подобається. З того, що дійсно краще, - це медицина, транспорт, та повага до своєї країни і всього чеського. Вони офігівають, коли дізнаються, що у нас пів країни не хочуть говорити українською. Освіта в звичайних державних школах жахлива, в нашій школі більшість вчителів не мають вищої освіти. І ці вчителі можуть вести будь-який предмет, тобто вчителі не мають конкретної спеціалізації. Про відсутність дискримінації дуже смішно. При прийомі на роботу мене завжди питали, скільки моїм дітям років і як часто хворіють. Менталітет досить схожий на наш.Скажу так - вони ставитимуться до вас нормально, доки вони не побачать в вас конкурента. Вони звинувачують українців у інфляції та кажуть, що ми крадемо у них роботу. Останнє - це вже мем в Тік Тоці. В політиці у них повний жах, половина політиків маніпулюють чехами, публічно звинувачуючи біженців в усіх проблемах. Чехія тримається на мігрантах, які виконують найтяжчу роботу, а отримують зп нижче середньої.
В шоколаде• 27 августа в 20:32
Ответ дляСнідаю авокадо
А у поляков больше?😃
А чехи как относятся-лучше что ли?
Заместитель Анонима• 27 августа в 20:33
Ответ дляКуда_бежать
На хіба нам той ЄС? Бути на придатком Німеччини? До війни у нас були ресурси та можливості, щоб збудувати власну сильну економіку.
Заместитель Анонима• 27 августа в 20:37
Ответ дляДваДваВісім
Не знаю як у чехів, але їх традиційна страва на всі випадки життя - бутерброди говорить про країну замість тисячі слів. Подивіться в інеті і навіть додати нема чого, бо їх їдять звичайні люди, а не в ресторанах. Чесно кажучи від складу бутера і його вигляду і їх різноманітності я була в шоці, коли побачила у знайомої на фото.
Так, хлебічки, кнедлики та вся їхні кухня мені не заходить. Але можна знайти поїсти на будь-який смак. А ще чехи - найбільші алкаші в Європі.
И_В_офигительных_штанах• 28 августа в 00:45
Ответ дляЛеннон_Жив!
Подруга живе в Чехії , ми в Польщі - спочатку думала показалось , але приїзди в гості підтвердили - Чехія забитіша і менш стрімко розвивається .
Ще скажіть , що в Польщі страховка й медицина кращі
И_В_офигительных_штанах• 28 августа в 00:54
Ответ дляТельма
Ксенофобия цветет махровым цветом))
Вообще другие впечатления. Не знаю чехов, работающих на двух работах. Все мои знакомые даже на одной на полный рабочий день / неделю работать не хотят.
И_В_офигительных_штанах• 28 августа в 00:59
Ответ дляЗаместитель Анонима
Навіть , цікаво , на які роботи ви співбесіди проходили. Це офіційне працевлаштування ? В Чехії на законодавчому рівні заборонено питати в процесі прийому на роботу про вік, сімейний стан, сексуальну орієнтацію тощо. Вони дуже бояться судових позовів й дотримуються цих вимог
Ответ дляВ шоколаде
А чехи как относятся-лучше что ли?
Так, добре ставляться
Леннон_Жив!• 28 августа в 16:28
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Страховка чого ?
На медицину не нарікаю , та і не такою хворою щоб атакувати лікарів
За 4 роки операція - то немає жодних претензій
Заместитель Анонима• 29 августа в 17:42
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
На адміністративні посади. У них багато чого заборонено, але зарплата в конверті далеко не рідкість, вчорну часто пропонуть працювати, тобто взагалі без договору. І якось не бояться. А днями наш 15-річний хлопець загинув на підприємстві, де заборонено працювати неповнолітнім (це в новинах писали). Хто працює через агентури, взагалі страшні історії розповідають - ні відпусток, ні лікарняних, все за власний рахунок. Ці агентури чехи називають мафією. Відомий чеський депутат Бабіш, який не соромлячись публічно розповідає, що українські біженці отримують величезні гроші від Чехії, є власником скандальних підприємств, де люди працюютьв рабських умовах. А займаються вони там наколюванням м´яса водою з хімікатами. Це мені розповідали чехи. Я вже тут надивилася.
И_В_офигительных_штанах• 29 августа в 18:17
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну агентури -то наші , не чехи. Я багато співбесід проходила , всюди офіційна зп й жодних згаданих вами питань не задавали
Заместитель Анонима• 30 августа в 11:11
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Агентури не тільки наші, багато є чеських. Вони не питають за дітей. Це коли я напряму йшла працювати, то питали. Остання не соромлячись сказала, що дуже добре, що у мене вже підлітки, ще й пропонувала працювати неоф, вся зп в конверті.