Чорт і Шо• Изменено 27 августа 2025
Провіримо інтуїцію. Дійсно буде багато шахедів?
Пишуть багато.
Вперше моторошно якось. Відчуття, що до нас на ЗУ. Готую одяг на всяк випадок.
Думаю, що до тривог треба серйозно віднестися сьогодні
волосатое стекло• 27 августа 2025
А що вас так занепококоїло? Їх по 400 часто буває. Через нас Чернігівську область кожного дня залітає по 50- 60 а то й більше. .сьогодні 2 в місті йо...ло .. .і . Летять кожну ніч через нас ... спимо
Гарні диньки• 27 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
разве уже бьют? у нас пока тихо слава богу, левый берег
У нас черги кулеметні півгодини тому були, правий, не Київ
Смайлик• 27 августа 2025
Ответ дляБіле пальто
А британці хіба вже поїхали від нас?
А до нас приїздили британці? Коли?
волосатое стекло• 27 августа 2025
Ндаа. Знаєте чим відрізняються прикордонні област і ? Зліт тушок - ок . Шахеди з -Міллерово . То не наші пофіг. Ооо з Курська - то до нас .. . Спать.. і так кожну ніч .. і день . Летять десятками.. . А ти спиш .і працюєш.
Чорт і Шо
• 27 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
В Бахмуті взагалі все рознесли, а село Рудки- Будки… навіть не чули ніколи звуку сирени.
А багато поховані вже, а хтось закордоном проживає своє життя.
волосатое стекло• 27 августа 2025
Ответ дляЧорт і Шо
До чого тут Бахмут? Ви хвора ?
Чорт і Шо
• 27 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
До чого тут Бахмут? Ви хвора ?
До того що в Бахмуті ще гірше ніж в Чернігові.
волосатое стекло• 27 августа 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Ідіть спати .. в нас як раз літає .
волосатое стекло• 27 августа 2025
Бахмут вам блін . Одне слово вивчили.. Що ви про СУмську та Чернігівську область знаєте? Про Харків , запоріждч, та Херсон з Миколаєвом Одесою мовчу ...
Чорт і Шо
• 27 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
Ви пропонуєте карту перевернути? Чи путіна надоумити, що не туди бʼє? Чи що Ви хочете? Ніхто не применшує, що десь зовсім інакше, але дурдом від того що вже нема місця де тихо.
Подивіться статистику загиблих… може ще так мірятись будемо?
Але то ж таке. (
волосатое стекло• 27 августа 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Але то ж таке. (
Яку статистику? Лягайте спати.. якщо летять - не факт що до вас. Я не про мірятись . А про те що просто не нагнітайте.
волосатое стекло• 27 августа 2025
Ответ дляНагайна
Ту вже вилетіли
Тварі. Шоб вони там на своїй рашці впали тварі
волосатое стекло• 27 августа 2025
В нас , як завжди оре підвищений рівень.. задрали. Кожну ніч. Ми спати . Всим тихої спокійної ночі
Домовенок Кузя• 27 августа 2025
Ответ дляПечальки.нет
Автор,а ви звідки?
Десь з Чернівців, напевне
Мусик Пусик• 28 августа 2025
Автор, не звертайте увагу на синємордих клоунів, тут вважається що людям із Західної заборонено боятися вибухів
Моя інтуїція чомусь не дуже кіпішує сьогодні, а можливо це просто страшна втома, і я тупо змучилася боятися, ще й прихворіла