Своего не предлагать• 27 августа в 23:56
Зла на себе , бо накупила всього непотрібного
Мільйон кремів
Одяг
Місцеві делікатеси
Сангрію
Паштети
Солодощі
Хамон
Оливкову олію
Шоколад
Просто ще +23 кг покупок…
І мені здається ніхто так ніколи не купує на відпочинку
Майорка… а я неначе хочу привезти Іспанію додому і жити цим всім..
Одяг
Місцеві делікатеси
Сангрію
Паштети
Солодощі
Хамон
Оливкову олію
Шоколад
Просто ще +23 кг покупок…
волосатое стекло• 28 августа в 10:48
Ответ дляРозовые одуванчики
Я злая на себя потому что не могу похудеть
Зима на подходе, теплее будет
волосатое стекло• 28 августа в 10:50
Ответ дляPrervana
То вы не видели мои чемоданы из Турции) Я оттуда минимум 10 килограмм сладостей тащила всегда, текстиль, шмотки... А со Шри-Ланки напхала чемодан фруктами и заплатила за перевес в аэропорту 600 баксов😆
Вы козерог или где ?
Как же так можно было, это же вопиющая нетипичность для сего знака)
Вічний двигун• 28 августа в 10:52
Ответ дляПартизанка
А що є? Так, щоб не гола назва, а якісний продукт і ща такі ж гроші?
все есть
Прагматик флегма• 28 августа в 10:56
Ответ дляСоветничаю тут
Ну я например ездила в аутлет под Берлином. На Майкл корс минус 70 на все. От 69 евро сумки, кошелек купила за 25 Евро. Я набрала и себе, и подружке по 2))) много что по таким ценам, за которые у нас не купишь, да и не продается многое у нас.
Это другое)))не масло оливковое
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 11:01
Ответ дляНе заздріть тьоті
Якраз море в Айя Напі такого ж лазерного кольору , тільки ще краще. І не смажить так безбожно як на Кіпрі, вітри і клімат м´якший. Може ви просто не в тих місцях на Майорці були? Ми і на Кіпрі знімали апартаменти на Ніссі біч, і на Майорці були на Кала Дор.
Ніссі Біч не кращий вибір. От я чомусь не прониклася цим місцем. Хоча взимку воно набагато красивіше, ніж влітку, в сезон. Я обожнюю Протарас, рай для драйвера Блакитна Лагуна, Коннос Бей та інші куточки, місця ближче до Фамагусти також дуже затишні. Нічого проти іспанського моря не маю, звісно, там також є свої красоти. Гарні краєвиди, і не лише. Але ось саме море мені найбільше сподобалось на Кіпрі для дайвингу. Плюс окраса морського життя - черепахи. Хоча в іспанських краях можна побачити і восьминогів, і кальмарів, і скатів. Словом, кожен сам обирає свій куточок.
волосатое стекло• 28 августа в 11:01
Ответ дляPrervana
Друзья, с кем летела - тоже офигели😆
Гипноз какой-то турецкий не иначе
черная мамба• 28 августа в 11:14
Купила і купила, значить були на те гроші.
Чому о зараз страждати?
Чи це хваст, що ви були на відпочинку, в інші ні
Чому о зараз страждати?
Бронетапці• 28 августа в 11:17
Ответ дляПрагматик флегма
Это другое)))не масло оливковое
А мы перли оливковое масло несколько бутылок. Но оно было куплено на маленькой итальянской ферме, густющее и вообще не горькое, божественное.
Вічний двигун• 28 августа в 11:18
Ответ дляБронетапці
50 литров или пару бутылочек?
Туфли в чешуе• 28 августа в 11:19
Ответ дляКоко Шанель
а что за фрукты такие, что нельзя в Киев купить хотябы за 100 уе?
Та можна в Києві купити умовно їх за 10 або за 20 у е
Тільки смак манго наприклад з будь якого магазину і приблизно не буде таким на смак як манго зі шрі ланки чи Єгипту, бо там воно дозріло на дереві, а не в контейнері на кораблі, поки їхало в Україну
Вічний двигун• 28 августа в 11:20
Ответ дляТуфли в чешуе
что вы везете, что логисты - один и тот же фрукт
Бронетапці• 28 августа в 11:21
Ответ дляВічний двигун
50 литров или пару бутылочек?
Та не, не 50 литров, мне один раз хватило чемодана весом 45 кг и попыток перепаковать его в аэропорту
Брюлик в стразах• 28 августа в 11:23
Ответ дляPrervana
Ого. Нельзя было фрукты достать и не платить? Периодически в тик ток появляется видео как люди в аэропорту манго едят
Мамаша в бигудях• 28 августа в 11:27
Ответ дляЦвіпканя
А я писала, что даром? Суть совета загуглить - ответ на ваше ’тут его нет’. Так вот - он тут есть
Капець
Не ліньки вам ото доводити?
Людина поділилася своїм досвідом, навіть трохи з самоіронією
Ні,потрібно вперто щось доводити
Не ліньки вам ото доводити?
Ні,потрібно вперто щось доводити
Катастрофа• 28 августа в 11:38
Ответ дляДобрая свекровь
Мы с вами из разных миров 😆
І це добре
Катастрофа• 28 августа в 11:42
Ответ дляДобра всем!
Є, але ми так не купляємо. Майже те саме можна купити в магазинах в Україні
Так це ж різні емоції. Я готую сінабони, беру корицю грецьку, спогади про літо, роблю салат, чиипасту, беру олію оливкову привезену - це теж емоція і спогади. Навіть якось губки для миття посуду привезла, бо колір незвичний, мию посуд і згадую.
Якось фейрі залишки привезла, то рік мила посуд ним і згадувала відпочинок, в нас такого аромату тоді не знайшла.
Катастрофа• 28 августа в 11:44
Ответ дляПрагматик флегма
Это другое)))не масло оливковое
Чим інше? Купувати у нас вдвічі втричі дорожче? А потім плакати як все дорого.
Конфиденциальность• 28 августа в 11:44
Ответ дляКатастрофа
Звичайні пейзажі середземномор´я, нічого вау не бачу на ваших фото. Це якщо нічого не бачили, то, можливо, і вау.
Та дійсно, лише біля 50 країн, включаючи ті, де ви взагалі навряд чи побуваєте, що я там бачила😂
Катастрофа• 28 августа в 11:48
Ответ дляТуфли в чешуе
Реально, в нас і близько немає смачних манго.
Конфиденциальность• 28 августа в 11:49
Ответ дляПросто Фіфа
Оце все для мене звичне , де вау? схоже я бачила вже в багатьох інших містах.
Але ж це класно, що ви отримали свої враження та задоволення. Я не отримала і ще раз туди б не поїхала б!
Так я вам скинула саме роботу Гауді з Пальмського Собору і не менш майстерні різьблення, ніж у східних храмах. У світі багато вражаючих місць, але писати, що на Майорці прям немає на що оком кинути - це навіть смішно
Я зараз на Майорці. Чудова погода, чудове море, прозора чиста водичка (до речі на Кіпрі в нас була на така). Все дуже подобається (є з чим порівняти). Але ми тільки другий день і я простт не бачила в магазинах якихось чудових смаколиків. Автор, порадьте, що сама спробувати?
Конфиденциальность• 28 августа в 11:53
Ответ дляКатастрофа
А що там не так, розкажіть, бо я мрію побувати. Але світ такий великий не хочу марнувати гроші та час на так собі місце
Крім ПМС дописувачки, все там чудово) І абсолютно різне море, бухти, широкі пляжі, мис Форментор, за перевалом, через який страшно їхати, не те що фотографувати, і архітектура, і клімат. Може фото і не передають, я не фотограф, спогади у мене в серці
Катастрофа• 28 августа в 11:55
Ответ дляКонфиденциальность
О, пішла стандартна жара!!! Щось довго ви розчехлялися, спатунькали? Людина, яка була в 50 країнах таким не вражається. Або лише в голій пустелі була.
Конфиденциальность• 28 августа в 11:56
Ответ дляКатастрофа
Да, дурне, спатунькала, обстріл масштабний в Києві, ні, не чуло?🤦♀️
Пффф 100%• 28 августа в 11:58
Ответ дляPrervana
Ті ж фрукти не коштують 600 баксів
заварний look• 28 августа в 11:59
Ответ дляЖующаЯКонфету
А мені мій дідусь років 30 тому віз з Марокко 50 кг апельсин! Спогади на все життя! Можливо, це була необдумана й дуже дорога покупка. Але я запамʼятала на все своє життя, і коли чую цей особливий запах апельсин (не всі апельсини пахнуть однаково), то згадую дідуся. Та в якій адській спеці він працював, щоб добути гроші. Автор, радійте, що у вас є можливість щось купити та порадувати себе та рідних, кому ви це повезете!
Ваш дідусь віз їх, то був дефіцит. Що у нас не можна купити в Києві зараз?
Пффф 100%• 28 августа в 12:04
Ответ дляPrervana
Саусепы, манго разных сортов, мангустины, маракуйи, там много добра было. Доехало в сохранности не всё, это было особенно обидно. Они скоропостижно дозрели при перелете
А рибу можна звідти везти?