Своего не предлагать• 27 августа в 23:56

Зла на себе , бо накупила всього непотрібного

Мільйон кремів
Одяг
Місцеві делікатеси
Сангрію
Паштети
Солодощі
Хамон
Оливкову олію
Шоколад
Просто ще +23 кг покупок…
І мені здається ніхто так ніколи не купує на відпочинку
Майорка… а я неначе хочу привезти Іспанію додому і жити цим всім..
ИНЬэтовамниЯНЬ• 28 августа в 12:12
Ответ дляСвоего не предлагать
Це ви в якому місці? На Майорці сухо
Так Іспанія ж не лише острів Майорка)
Prervana• 28 августа в 12:29
Ответ дляПффф 100%
А рибу можна звідти везти?
Не знаю
Prervana• 28 августа в 12:30
Ответ дляПффф 100%
Ті ж фрукти не коштують 600 баксів
Коштують
Кукусик• 28 августа в 12:37
О, это я 😂 Я всегда везу полные чемоданы и мне всегда все надо. Но я не злюсь на себя, мне это нравится. Особенно найти что-то интересное местное. Это тоже ж часть отдыха для кого-то
Чу Ча• 28 августа в 13:13
Ответ дляСоветничаю тут
Ну я например ездила в аутлет под Берлином. На Майкл корс минус 70 на все. От 69 евро сумки, кошелек купила за 25 Евро. Я набрала и себе, и подружке по 2))) много что по таким ценам, за которые у нас не купишь, да и не продается многое у нас.
Вы сравниваете покупку аксессуаров в аутлетах с ситуацией, когда автор везет домой консервы, вяленое мясо и дешевую сангрию в пакетах?
Доктор Варвар• 28 августа в 13:27
Оцініть одразу куплене і роздайте зайве. Зробіть комусь приємно. Зі свого досвіду можу сказати, що частина буде валятися. Тому купую мін в поїздках.
Кто крайний?• 28 августа в 13:35
Ответ длячерная мамба
Купила і купила, значить були на те гроші.
Чому о зараз страждати?
Чи це хваст, що ви були на відпочинку, в інші ні
Это раздел путешествия и туризм, люди делятся эмоциями и впечатлениями
Повітруля• 28 августа в 13:56
Ответ дляПрагматик флегма
Только в воскресенье вернулись с Майорки,самый никакущий выбор
Согласна . Вчера вернулась тоже с Майорки. Только текилу и хамон (иберику ) взяла чисто на презент - потому что хотела чтоб попробовал муж . Ну нет там такого , чего б не было у нас .
Телефон Рубика• 28 августа в 14:06
Ответ дляДобрая свекровь
Ну съездили, попробовали, поели. Зачем переть еду домой?
Бо так хочуть. В мене чоловік четвертий рік невиїзний, я хочу привезти йому смаколиків з іншої країни, а не замовити чи купити в Україні.
Кто крайний?• 28 августа в 14:21
Ответ дляДобрая свекровь
Я мужу везу огромный чемодан, он пять лет без отпуска, ему приятно, как ребенок радуется
Задираю носа• 28 августа в 14:32
Ответ дляКатастрофа
Так це ж різні емоції. Я готую сінабони, беру корицю грецьку, спогади про літо, роблю салат, чиипасту, беру олію оливкову привезену - це теж емоція і спогади. Навіть якось губки для миття посуду привезла, бо колір незвичний, мию посуд і згадую.
Якось фейрі залишки привезла, то рік мила посуд ним і згадувала відпочинок, в нас такого аромату тоді не знайшла.
Вот! Золотые слова!
Мы за это любим покупки в поездках.
А не вот это всё: у нас в магазинах всё есть, не наедятся, зачем.. и т.д.
Ms. Сама прямота• 28 августа в 14:45
Ответ дляТелефон Рубика
а какая разнница на чьем горбу? на том же итси есть наборы аутентичных продуктовых наборов
Ms. Сама прямота• 28 августа в 14:48
Ответ дляПрагматик флегма
Это другое)))не масло оливковое
Покупаю фермерское греческое в Украине, греки возят
густое, пахучеее и идеальным осадком
Ms. Сама прямота• 28 августа в 14:50
Ответ дляКонфиденциальность
Та дійсно, лише біля 50 країн, включаючи ті, де ви взагалі навряд чи побуваєте, що я там бачила😂
Вы мою маменьку не перепрыгнули к 14 годам моим более 120 поездок,
У той тоже фетиш..
а фактически все одинаковое : трансфер, отель , трансфер
Їжак в панчохах• 28 августа в 15:08
Ответ дляНе против
це точно, напуркуа цей висІр?
Це не просто точно, це маленький екзистенційний прорив
Нічний дожор• 28 августа в 15:20
я с италии перед новым годом отправляла 20 кг перевозчиком всего всего - еду, моющие, вкусняшки, косметика
Прагматик флегма• 28 августа в 17:00
Ответ дляНічний дожор
Потому что дешевле или что?
Просто Фіфа• 28 августа в 17:06
Ответ дляБрюлик в стразах
Ого. Нельзя было фрукты достать и не платить? Периодически в тик ток появляется видео как люди в аэропорту манго едят
А хочете прикол? Чоловік віз долому китайську водку, її не пропустили, скащали випити, звичайно, йому було шкода її викинути. Бо то була дорога водка на подарунок, він відкрив і почав її пити прийшов на посадку, а йому кажуть тепер ти пьяний і ми не можемо посадити вас на рейс. І не посадили
Брюлик в стразах• 28 августа в 17:07
Ответ дляПросто Фіфа
Капец(
Вічний двигун• 28 августа в 17:08
Ответ дляПросто Фіфа
какой обьем был - я пару бутылочек китайской привезла без проблем
правда пить теперь некому
Просто Фіфа• 28 августа в 17:09
Ответ дляКонфиденциальность
Так я вам скинула саме роботу Гауді з Пальмського Собору і не менш майстерні різьблення, ніж у східних храмах. У світі багато вражаючих місць, але писати, що на Майорці прям немає на що оком кинути - це навіть смішно
Я дуже рада, що вам Майорка сподобалось. У мене ж може бути інша думка ніж вас? І вона не така як ваша.
Просто Фіфа• 28 августа в 17:13
Ответ дляБрюлик в стразах
Капец(
Там помилка в реченні. йому сказали не випити, викинути. А він з жадібності, випив її.
Просто Фіфа• 28 августа в 17:17
Ответ дляВічний двигун
правда пить теперь некому
Він поклав її в ручну кладь ,звісно її не прркстили на сканері. А я в ручній кладі кодного разу везла манго, оці маленькі жовті,солодкі. У нас вони ще не продавались на той час. І частину джек-фрукту. Але джек скис поки долетів, а манго всі цілі. А ще я везла запечатані пачки маленькі смаколиків, типу сухих фруктових чіпсів, купила сухий різаний кумкват ( так я собі подумала по малюнку на упаковці) дома розкрили, а то шкурки від кумквату а друга пачка щось типу сливи сушеної, але то була не слива а щось солодке, солоне і перчене. Ну і цукерки з запахом дуріану
Пффф 100%• 28 августа в 17:47
Ответ дляPrervana
Коштують
Серйозно?
В сільпо дешевше буде ніж 600 доларів
Пьяная вишня• 28 августа в 17:52
Авторе, не переживайте, ми коли повертаємося додому від рідні в Парижі, декілька чоловік, веземо десь під 200 кг багажу 😅 звісно, разом з одягом, але набираємо як з голодного краю😅
Брюлик в стразах• 28 августа в 18:05
Ответ дляПросто Фіфа
а .
Укр залізниці надо поучиться, а то вечно ездят пьяные в поезде. Терпеть не могу этого.
Prervana• 28 августа в 18:24
Ответ дляПффф 100%
Серйозно?
В сільпо дешевше буде ніж 600 доларів
В сильпо этого не продают)
Элис777• 28 августа в 18:31
Автор, я все понимаю косметика, шмотки, хамон. Но не пойму зачем сангрию в тетрапаке?) Вы бы еще тинто де верано прихватили)) Не проще ли было купить бутылку испанского вина и уже дома купить 2 апельсина, яблоко и персик и сделать сангрию.
Поліпривіт всім• 28 августа в 20:20
Ответ дляТелефон Рубика
Не переймайтеся, я так само з Туреччини їду)
а що везете? Я часто в туреччині буваю, привожу трохи перцю червоного, як є місце - пакет бамії, ну може ще жуйки. А що ви везете? Я просто навіть не уявляю, що ще :)
Цідило правди• 28 августа в 20:38
Ответ дляРозовые одуванчики
Я злая на себя потому что не могу похудеть
И я злилась, поэтому начала радикально - 72 часа голода (только вода с калием и магнием). Потом перешла на овощные крем-супы 2 раза в день