сЛАдКОежКА• 28 августа 2025
Виходьте на Олімпійській на концерт до Вакарчука
Співає в метро.
Доречі люди роздвлились
Одні кажуть молодець, прийшов підтримати киян.
Інші кажуть, він що нюхнув, в Києві завали розбирають. Трупи. А він співає
А ви як думаєте?
Доречі люди роздвлились
А ви як думаєте?
Доктор Варвар• 28 августа 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Доречі, я пам´ятаю його спонтанний концерт на скляному мосту 22.02.2022.
Трді він прийшов з посланням єднатися і триматися. Він то точно знав, що війна буде.
Це ми телята ще думали гадали. І от це відео концерту попалось мені 23 лютого. І не фанат його творчості, але подивилась безвідривно. І такі мене почуття переповнювали. Всі пісні підібрані були влучно. Я ридала на заході сонця в той день під ці пісні і не могла зупинитись. Було так важко на душі. І на ранок вже війна
Ось той концерт. Досі без сліз не дивлюсь. Особливий якийсь концерт.
І ці слова за день до війни
’ там зліва і справа цвітуть сади, там зліва і справа чужі світи’
І ці слова за день до війни
такі да. по його словам з концерту - він знав
Valentina shop2020• 28 августа 2025
Я считаю не нормальный он, люди в слезах и трауре,провели ночь в страхе ,а он дурак поет,кому он на х надо
Аль де Барановна• 28 августа 2025
Ответ дляValentina shop2020
Валюша, а кого из украинских певцов вы любите?
Valentina shop2020• 28 августа 2025
Ответ дляАль де Барановна
На данный момент никого,все продажные ,но это , что поет в метро никогда не любила
Трахтибидох• 28 августа 2025
Молодець. Підтримка теж важлива,а то можна здуріти.
Деякі просто здриснули і сидять
Трахтибидох• 28 августа 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
І ці слова за день до війни
В грудні ´21 тестували системи оповіщення ( сирени). Все вони знали, давно
Аль де Барановна• 28 августа 2025
Ответ дляValentina shop2020
А как относитесь к Светлане Лободе?
сЛАдКОежКА
• 28 августа 2025
Ответ дляНаша взяла
Клава не скакала по московським стадіонам
Оьовязково скакала би, якби хтось її тоді звав
Наша взяла• 28 августа 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
мы по фактам , Клава не скакала, а Славо-да
Valentina shop2020• 28 августа 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Молодець. Людям потрібні такі моменти
Мне такие моменты не нужны ,особенно после сегодняшней ночи,больше грусти ещё в душе,обида ,как нас уничтожают
Valentina shop2020• 28 августа 2025
Ответ дляАль де Барановна
А как относитесь к Светлане Лободе?
Никогда ее не любила,и ее воспринимала как певицу
Аль де Барановна• 28 августа 2025
Ответ дляValentina shop2020
Почему?
Ума Палата• 28 августа 2025
Ответ дляНаша взяла
Для меня его нет . боец невидимогвого окопа
он еще невидимый депутат.
Мелочунь• 28 августа 2025
Справжній львівʼян))) і служить, і співає, і медалі отримує)))
В мене теж знайома зі Львова є така. Вже четвертий рік в Польщі, а медальки на грудях від України за вклад чогось там за для перемоги. «Чогось там» то не те щоб я не знаю, а: підтримка духу, підтримка волі, підтримка….