Простоваля• 28 августа 2025
10 тисяч на красу
Якби вам дали 10тис грр на красу, догляд за собою, на що б ви їх потратили
Саме на процедури краси. Чи косметику доглядову. Масажі і тд
Зуби, лікарі і спорт сюди не входить
А якби вам давали 5000 грн щомісяця на це, на що б ви витрачали?
Зуби, лікарі і спорт сюди не входить
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
А ще я поїхала з дочкою в Трускавець. Там пройшла курс масажу для спини 12 раз. Курс масажу для обличчя 10 раз. Це шикарно. Ціни смішні а результат шикарний. Дочка зробила полірування волосся. В таких місцях завєди роблю по максимуму все. Бо дуже дешево. Там же робила і міостимуляцію.
Глаголиця• 29 августа 2025
Я бы купила хороший Адвент. ( я и куплю ).
В этом году они правда намного хуже , чем в прошлом. Увы.
Space NK - хорошие средства для волос , реально классный уход , но полный провал с декоративкой. Бренды супер , но цвета неносибельные ( ягодно-малиновые румяна , бурая темная помада , красный карандаш , хайлайтер для очень смуглых ).
Selfridges - хороший уход , но не много. Неплохо для волос. Хорошая декоративка. Лучше парфюмы. Я пока остановилась на нем. У меня уходовой запас на пару лет .
Некоторые вообще не заслуживают внимания. Harvey Nichols Beauty Advent Calendar 2025 - ужас ужасный , такого говна в такой ценовой категории , я еще не видела. Резинка , заколка , свечка , что-то оранжевое и кучка пробников 5-15мл за 300+ €. Ему цена 100 и то , только из-за Бадера.
Некоторые еще держат интригу и не раскрывают содержимое , но … посмотрим.
Если хотите добавлю фото наполнения с ценами и оттенками спейс нк и селфриджа
Sephoru еще не просчитывала.
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Удалено администрацией...
Це жлобихи
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Всі старіють, і ви також
Можна старіти красиво і пізніше. В 44 старіти зарано і ходити з пожованою шиєю і, з мішками як алкоголік і закривати шию шарфиками і гольфиками, бо страшна. Не могли одягнути сукню з вирізом бо зона декольте уже в зморшках. Ось результат нічого не робити.
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляГлаголиця
Sephoru еще не просчитывала.
Всі адвенти то туфта . Підбирати треба собі індивідуалтно. Крем з спф.крем нічний.сироватку. маску хоч би 1 гарну. Не купа баночок. А 1 але шикарна. Взяти нарозлив у косметолога як дорого. А не купа гімна
Помаранчова душа• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Плохо, что в 44 у вас такие морщины и мешки под глазами. Следите за питанием, вас одни процедуры не спасут. Старение идёт изнутри
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
І ще. Я маю 1 єдину маску. Нічну. Брала нарозлив у косметолога . 500 грн 25мл
Ви її на ніч наносите і на ранок ви як після відпочинку на сейшелах. . Це неймовірний результат.
Бритоножка• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Gernetic ?
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляЧупокабра
шо видно?
губы на поллица?
Губ у мене нема )) а от видно коли ти масаж обличчя пройштв. Коли колір свіжий. Погляд відкритий. Ніяких мішків. Нависших повік. Оце видно)) губи то дурепали роблять. Це не вкладання грошей в себе
Глаголиця• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Понятно , не читая побежали умничать ))
Чупокабра• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Ви молодець
Незламна Україна• 29 августа 2025
Ответ дляКарапулька
Пошла бы к стоматологу.
Курс массажа - антицеллюлитный и для спины. Массаж расслабляющий делала бы постоянно раз в неделю.
На стрижку к хорошему мастеру.
Кремы для лица хорошие.
Закупила бы проф. краски для волос для домашнего окрашивания.
На стрижку к хорошему мастеру.
Кремы для лица хорошие.
Там же вроде написано 10 тысяч гривен, а не долларов
Закуйовджена життям• 29 августа 2025
Ответ дляНезламна Україна
Ага, тоже удивилась, это ж где такие цены, что б все перечисленное сделать на 10 т грн, тут стоматолог за один зуб может 10т, взять...
Карапулька• 29 августа 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну, не на всё 10000. На что хватило бы.
Курс антицеллюлитного массажа плюс краска для волос, например).
заварний look• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
А мене все те, що ви описали, якщо гарно висплюся і відпочину, мені теж 44. В косметолога була 12 років тому. Лише домашній догляд.
Закуйовджена життям• 29 августа 2025
Ответ дляКарапулька
Ну, не на всё 10000. На что хватило бы.
А ну так, может и хватит
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляПомаранчова душа
У меня все отлично)) нет у меня такого))) а вот у окружающих есть. Процедурами поддеоживаю тургор лица. Чтоб не плыло. И это ооочень помогает. Все на месте. Никаких мешков и носогубки нет. Межборвки нет даже намека.
Каркуша Клара• 29 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Тональний 2-3тис коштує. Вистачає на 2міс.
А до нього купа всього за туєву купу грошей….
Румʼяна 2-3тис теж на 6міс. Пензлики. Догляд. Тут в 5 мабуть не вкладешся
Я ту тоналку і за 5 років не можу використати - більше половини ще стоїть. А рум´яна взагалі вічні. Не знаю, щоб хтось їх колись зміг прикінчити.
Закуйовджена життям• 29 августа 2025
Ответ длязаварний look
Вам дуже пощастило з генетикою і загальним станом здоров´я. Не у всіх так.
Злюка бобер• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Треба не тоналками затушовувати обличчя а мати гарну доглядову + апаратні процедури. І ніяких тоналок не треба. Обличчя- кров з молоком))) корейські вв в 10 разів дешевші і такі як шанель. Після того як я спроьуаала - не бачу сенсу купувати шагель. І в принципі вони не потрібні якщо колір шкіри гарний
Жінка з макіяжем і жінка без макіяжу - це Разні жінки. Особливо 35+.
Але ви можете тішити себе далі
Белоснежко• 29 августа 2025
Где-то 100 уе ежемесячно уходит на косметику. И это у меня еще уход не очень дорогой). Проведите инвентаризацию косметики - что есть, а что надо, чем бы реально пользовались из декоративки.
Карапулька• 29 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Але ви можете тішити себе далі
Що входить в обов´язковий макіяж для жінки 35+, на ваш погляд?
заварний look• 29 августа 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
І генетика і здоров´я середні. Просто шкіра сама по собі щільна, смугла, в молодрсті була жирна, а зараз - років після 37 стала нормальна. Влітку ніяких тоналок - шкіра загоріла, ріаний тон, а після моря взагалі класна.. А в осінньо-зимовий період трішки прикрашаю себе декоративкою, бо це не мій сезон.
Белоснежко• 29 августа 2025
Ответ дляГлаголиця
Sephoru еще не просчитывала.
А ASOS не смотрели? Мне в этом году по декоративке он прям нравится. Пока не понятно какая там пудра Лора Мерсье - миниатюра или нет. Если полноразмер, то отлично, это обалденная пудра и только она около 40 уе тянет. Еще румяна-хайлайтер Шарлотты, помада Мак, блеск Кико, 2 крема Соль де Жанейро. Уход уже слабее намного, но для волос тоже неплохо, хоть и миниатюры. Еще смотрю на красный адвент Дуглас. Там уход нравится, а декоративка в этом году так себе, поэтому еще думаю.
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
В мене шикарна генетика. Без зморшок в 44. Нічого не колола. Але це не значить що нічого не ьреба робити. Ті що нічого не роблять- можуть постаріти за півроку.отак раз і все. Бо ліміт закінчився. А ті що працюють нс виперндження цейпроцес можуть відтягнути. Доглядати засобою треба завжди і не дивитися на генетику. Вмене генетикатака, що я завєди молодо виглядаю. Як той актор з Гардемаринів - вічний хлопчик. Але доглядаю все одно, бо нічого не робити -дорого коштує потім і час не повернеш.
Люблю кетчуп• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
А які апаратні процедури рекомендуєте?