Ума Палата• 29 августа в 00:55
Для чого деякі тарологи тік току кажуть що є негатив на мені ???
Для чого людині брихати ? Чи це така схема заробітку???
Крошка Енот• 29 августа в 09:55
Якщо Ви працюєте серед людей, ведете соціальні мережі, у вас є ’подружки’, ’родичі’ і т.д. - то на Вас є негатив. Негатив це не тільки порча або прокляття. Зурочення, заздрість і т.д. Бо добрих людей, нажаль, в світі дуже мало лишилося. Але той варіант, що це шахрайська схема теж не виключений.