Розумію, для нас він чинний президент і все таке, хтось любить, хтось ні.
А як до нього ставляться чужі люди?
Вчора був допис про Китай, ну, там ясно, що нічого не ясно.
А от президент і різні там міністри Польщі, вони нашого президента сприймають всерйоз? Чи як клоуна? Чи їм байдуже?
Бо хотілося б, щоб чужі ставилися до нього серйозно, він наш представник
А як до нього ставляться чужі люди?
Ответ дляAntiprom
чим Порошенко був поганий? якщо про корупцію то при Потужнику вона зашкалює а ще до корупції додалась війна_смерті_відсутність перспективи в Україні _50% людей за межою бідності живуть то чим Порох не вгодив в роки свого президенства
п.с. українці ще будуть мріяти жити так як жили з 2014 по 2019
Це вже зараз видно різницю, а тоді, перед виборами, більшість перебувала в ейфорії.
Ответ дляПадаюВреверансах
Фріком він був в 2019.
Зараз це людига на 2 життя старша і геть інша від фріка нічого не залишилось.
Чи правильно він приймав рішення, то спірне питання.
Ой, це ви про Трампа, а я про Зеленського.
Ну, ладно, проїхали))
Не дай Боже нікому опинитись на його місці
Ну, ладно, проїхали))
он теперь фрик в образе трагика-патриота
Ответ дляПадаюВреверансах
Фріком він був в 2019.
Ну, ладно, проїхали))
Не ліз би у політику- не опинився би.
Ответ дляAntiprom
ми говоримо про вибір 2019 до чого тут показатель успешного руководителя.
ну зараз українці будуть обирати між зе та за) крутий вибір
і ви так і не відповіли на пряме питання чим Порох був поганий а це є показником розумових здібносте
й
Маємо те, що маємо - ’я ваш вирок’ , на жаль ...
Ответ дляingaryta
как льошке порошенку?
порох не идиот своего сына закладывать за тупой выбор украинцев в 19г
Залужный за два дня до 24 настаивал на эвакуации- Кто Хотел Тот бы уехал - клоун не разрешил - у него по сценарию была паника в крови смертях изнасиловинях
просто паника ему была нецикава, це ж фильм для нього
Marinka152• 29 августа в 09:22
Якийсь маразм, а не тема. Ви тільки вийшли з анабіозу , тепер питаєте, який рік і що навколо відбувається ? Чи реально думаєте, що хтось має якусь секретну, недоступну для вас інформацію і зараз нею з вами поділитися. І у вашій свідомості все одразу стане на свої місця. Чи тут хтось сидить з найближчого оточення Навроцького ?
Ну в таке вже перетворюють цей форум
Маска-0b9f• 29 августа в 09:22
Ответ дляAntiprom
а може це говорить про розумові здібності прихильників Потужника
китайці в сердині 20 століття визначили що найбільше на рівень розвитку країни впливає рівень розумових здібностей виборціів Україна яскраве свідчення і підтвердження цього
Китайці, дайте згадаю хто це?Ааа,це та нація,яка у середині двадцятого століття по наказу свого лідера Мао Дзедуна масово ловила і знищувала горобців?Чим спричинила сама собі голод,бо шкідники яких ці горобці поїдали,знищили весь урожай.Мудрий народ,нічого не скажеш
Ответ дляМаска-0b9f
ви реально думаєте що дослідження в соціології та політології проводять люди яких ви описали?
китайці винайшли папір порох сейсмограф перші почали будувати мости
а зараз це країна яка почала масове виробн гуманоїдів
Ф ірма AgiBot (Шанхай) почала масове виробництво гуманоїдних та колесних роботів для промислових, лабораторних і побутових задач. Наприкінці 2024 було виготовлено близько 962 одиниць. У 2025 компанія продемонструвала свої розробки особисто голові КНР — Сі Цзіньпіну
Ответ дляtala-li
Залужний?)) за 2 дні?)) Потужно!
Ответ дляAntiprom
Новина за серпень:
’В Китаї розробили робота, який зможе виношувати та ’народжувати’ дітей’
Маска-0b9f• 29 августа в 09:36
Ответ дляAntiprom
А ви реально думаєте,що в середині двадцятого століття,коли в Китаї панувала комуністична диктатура,могли бути якісь незалежні китайці,якісь щось там визначили про зв´язок між рівнем розумових здібностей населення та розвитком країни?Ні,це ваше право так думати,звичайно.
Ответ дляМаска-0b9f
відкрию секрет комуністична диктатура і зараз є в Китаї тим не менше там країна а також наука та освіта там розвиваються семимильними кроками
Маска-0b9f• 29 августа в 09:39
Ответ дляAntiprom
ви шо це все неправда) авторша того посту здивується наскільки китайці шагнули вперед
Що саме неправда?Що у двадцятому столітті Китай був відсталою країною з комуністичним режимом на чолі?
Ответ дляПадаюВреверансах
Думаєте, якби вибрали Петра було б по іншому все? Чи кого нам треба було вибирать?
Вибір був не дуже широкий.
П.с. не плюйтеся дуже у відповідь, я за Петра голосувала, не захищаю Вовчика
Вибір був не дуже широкий.
Петро мав повагу в світовому середовищі, багато з ким з них дружив ще до війни
Распродажа СП• 29 августа в 10:08
Ответ дляAntiprom
Українці мріють жити як при Януковичу. Як би це страшно не звучало
Flower Girl23• 29 августа в 10:12
Ответ дляКлементина
Своїм не ходінням ви приєдналися до думки більшості і обрали Зе.
НЕ обирав Зе тільки той, хто віддав свій голос за іншого
Flower Girl23• 29 августа в 10:14
Ответ дляJul-Ap
Интересно, вы действительно считаете, что если бы сегодня были выборы и во втором туре Зеленский и Порошенко, то выиграл бы второй?
Нельзя аж настолько быть оторванной от реальности...
При всех провалах Зеленского, Порошенко и сейчас бы ничего не светило.
Это показатель успешного руководителя.
А Вы действительно думаете, что это МЫ выбрали в 2014-м По и в 2019-м Зе?
Киев_Елена• 29 августа в 10:16
Ответ дляПадаюВреверансах
А так аплодували стоячи на початку. Нагороди....
Лучше бы не аплодировали, а вдалбливали в голову «заканчивай войну». А то и так комплекс низкого мужчины и эго до небес, а тут еще хлопают/хвалят…конечно заигрался(
Flower Girl23• 29 августа в 10:20
Ответ дляingaryta
везде в нормальные странах уважают нас и нашего президента
Можно уточнить, какие ’нормальные страны’ Вы имеете ввиду? Те, которые хотят защищать свои интересы, ценой сдачи наших территорий и жизней украинцев? Те, которые превратили Украину в испытательный полигон и мечтают о том, чтобы наша война никогда не закончилась?