Розумію, для нас він чинний президент і все таке, хтось любить, хтось ні.
А як до нього ставляться чужі люди?
Вчора був допис про Китай, ну, там ясно, що нічого не ясно.
А от президент і різні там міністри Польщі, вони нашого президента сприймають всерйоз? Чи як клоуна? Чи їм байдуже?
Бо хотілося б, щоб чужі ставилися до нього серйозно, він наш представник
А як до нього ставляться чужі люди?
frumoasa17• 29 августа в 12:07
Ответ дляIrinnkA
Не им же жить в Украине. Но я правду тоже не говорю потому что Зе представляет Украину и потому гнать иностранцам на него я не могу. Пусть думают, что он hero
А я навпаки. Не можу робити з нього псевдогероя. Коли справжні герої це були прості люди. Говорю як є, що і автократію зробив, корупцію, розкрадання гуманітарки та все інше, що він наробив, щоб його не ідеалізували. Деякі і самі хочуть бачити. Один з прикладів, коли воно полізло в чужі ’’кишені’’
frumoasa17• 29 августа в 12:10
Ответ дляРеверанс
Аплодували Україні.Тепер зовсім не так.Його відкрито чмирять світові видання.
Він вже збитий льотчик. Його поки просто терплять. Так і є, західні видання добряче пройшлися по ньому, так як є за що.
Фрау Донна Роза• 29 августа в 12:14
из за этого недолугого теперь весь мир украинцев пинает, это только начало
поляки рекомендуют спердолять домой и обращаться к зеленскому за помощью, который только берет и ничего не дает украинцам
Фрау Донна Роза• 29 августа в 12:21
Ответ дляPole
Залужний?)) за 2 дні?)) Потужно!
главное с нового фрика слепить нового героя и можно называть президентом
Ответ дляРаспродажа СП
Ви сліпа?
Я не писала «Я» чи «Всі українці» чи «Всі люди».
Вийдіть за межі своєї бульбашки й поспілкуйтеся з іншими людьми. Здивуєтесь мисленню й хто за чим сумує.
Свекруха недавно сказала, що як добре було як гречку роздавали. То її сини так рознесли її за ту гречку, що потім два тижні не спілкувались. А свекруха це 1 голос на виборах. І пенсіонерів в Україні зараз біля 10М при населенні в 30М
Удалено администрацией...
Янтарное солнце• 29 августа в 12:38
Ответ дляFlower Girl23
И По и Зе - марионетки, в руках западных кураторов...
Хорош ныть уже и рассказывать сказки про войну на сотни лет
Ответ дляJul-Ap
Интересно, вы действительно считаете, что если бы сегодня были выборы и во втором туре Зеленский и Порошенко, то выиграл бы второй?
Нельзя аж настолько быть оторванной от реальности...
При всех провалах Зеленского, Порошенко и сейчас бы ничего не светило.
Это показатель успешного руководителя.
дійсно успішний. хто ж сперечається? - успішно построїв країну згідно своїх цінностей.
ви його ще раз вибирайте.
я зараз у Німмечині - німці далеко не у захваті від Зеленського. Я намагаюся уникати розмов на цю тему, бо одразу видно реакцію. Його не спраймають як лідера, більше як клоуна, який є нашим президентом :(
До речі я не голосувала за нього у 2019 і не розуміла та не розумію по сьогодні ейфорію людей від нього
your style• 29 августа в 12:57
Ответ дляingaryta
везде в нормальные странах уважают нас и нашего президента
а вас хоча б за що поважають?
В Польщі теж багато питань до Навроцького. Його поведінка викликає здивування у поляків. М´яко кажучи. З нього сміються. Його остання зустріч з Тиском викликала хвилю здивування. Поведінка явно не адекватна. Але він став президентом. Поляки його вибрали. І це їх справа, їх вибір.
JannyMoney• 29 августа в 13:00
Ответ дляOlha29
русские немцы наверное) Что значит ’не в восторге’? Обычные немцы воспринимают как и любого другого президента.
К Мерцу и Шольцу и Меркель претензий больше и оценка жёстче.
А так немцы точно не те люди, которые чужого президента будут клоуном называть или вообще оценивать. Они не так воспитанны.
Или напишите на немецком что вам такого не восторженного про Зеленского сказали.
Korsika999• 29 августа в 13:13
Ответ дляZhanetta
У них недавно вышел сериал Слуга народа. И вцелом, Навроцкий ведёт себя пафосно и местами неадекватно. Не думаю, что он что то хорошее внедрит. То что он максимально выживает всех мигрантов ( а в Польше нет пособий, и все мигранты, это работающие люди), это очень недальновидно.
Ответ дляZhanetta
Так,як глузують з Зеленського то мало з ким можна порівняти.
Ответ дляfrumoasa17
Ну я би не була так впевнена, що збитий льотчик. Йому вигідно продовження війни, а разом з нею вічне царювання, це по-перше.
По-друге, майже створена авторитарна система (змі, підконтрольні силовіки, усунення політичної конкуренції і тому подібне). І головне ще достатня кількість елехторату бачать в цій людині героя і вірять в перемогу, не розуміючи, що немає у нас достатніх ресурсів для неї ...
Ответ дляJannyMoney
я не общаюсь с русскими немцами :)
немцы вам в глаза никогда особо и не скажут, что думают, но реакция на Зеленского и его политику написана на лице. Я и не писала, что немцы называют его клоуном, я написала, что воспринимают его таковым.
Или вы считаете, что если не говорят вслух, то считают зе идеальным или уважают ?
JannyMoney• 29 августа в 14:57
Ответ дляOlha29
я не общаюсь с русскими немцами :)
я считаю что прежде чем кому то приписывать что-то, мысли какие-то, то хорошо бы убедиться, что человек так действительно думает. А если вам ничего такого не говорили, и вы не мыслечтец, то вы не знаете как относятся немцы.
Ответ дляfrumoasa17
Я просто не коментую бо як почну то не зупинюся. І я в такій країні де його люблять. Не повірять)