Розумію, для нас він чинний президент і все таке, хтось любить, хтось ні.
А як до нього ставляться чужі люди?
Вчора був допис про Китай, ну, там ясно, що нічого не ясно.
А от президент і різні там міністри Польщі, вони нашого президента сприймають всерйоз? Чи як клоуна? Чи їм байдуже?
Бо хотілося б, щоб чужі ставилися до нього серйозно, він наш представник
А як до нього ставляться чужі люди?
Ответ дляJul-Ap
Многие иностранцы удивлялись, когда я говорила, что украинцы не довольны внутренней политикой президента.
И это из разных стран.
Но здесь, конечно, альтернативная реальность.)))
И это из разных стран.
так и русские недовольны пуйлом и американцы своим .всегда есть недовольные и боты как вы
КлавдіяЧерепиця• 29 августа 2025
Ответ дляAntiprom
невже безпідставно?
А кто сказал, что причин для этого нет?
За границей, кстати, не так уж и скептически к нему относятся, многим он нравится, для кого-то он герой. Но они же не знают что творится внутри страны, какой триндец помимо войны здесь происходит
Ответ дляJul-Ap
Интересно, вы действительно считаете, что если бы сегодня были выборы и во втором туре Зеленский и Порошенко, то выиграл бы второй?
Нельзя аж настолько быть оторванной от реальности...
При всех провалах Зеленского, Порошенко и сейчас бы ничего не светило.
Это показатель успешного руководителя.
ми говоримо про вибір 2019 до чого тут показатель успешного руководителя.
ну зараз українці будуть обирати між зе та за) крутий вибір
і ви так і не відповіли на пряме питання чим Порох був поганий а це є показником розумових здібносте
й
Ответ дляAntiprom
чим Порошенко був поганий? якщо про корупцію то при Потужнику вона зашкалює а ще до корупції додалась війна_смерті_відсутність перспективи в Україні _50% людей за межою бідності живуть то чим Порох не вгодив в роки свого президенства
п.с. українці ще будуть мріяти жити так як жили з 2014 по 2019
барыга?та над ним ржут все он сядет.он вор и пророссийский.он лжец
Янтарное солнце• 29 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Это показатель успешного руководителя.
Ми дійсно так вважаємо
Порошенко політик, вміло крав і не допустив війну
Зеленський звичайна гнида, що прикривається життями народу
ПадаюВреверансах• 29 августа 2025
Ответ дляingaryta
Удалено администрацией...
Янтарное солнце• 29 августа 2025
Ответ дляingaryta
Удалено администрацией...
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
А кто сказал, что причин для этого нет?
ну канЄшно він герой для них не їхні ж діти під ракетами живуть і будинки від ракет падають ховаючи під собою десятки людей
самі то європейці знатні сцикуни не даремно фашистів пропустили повз всю Європу до кордонів срср
Ответ дляJul-Ap
Это показатель успешного руководителя.
Удалено администрацией...
ПадаюВреверансах• 29 августа 2025
Ответ дляingaryta
какой петро?ему тюрьма светит.рейтинг ниже плинтуса.недоразумение шоколадное
Ну, так і йому тепер це нафіг не треба буде.
Прощолквли Петра в 2019, маєте іншого. Ну то любіть
Ответ дляAntiprom
й
Ваших, видимо.
Если сейчас, в 2025 г., после всех неудач власти, Порошенко до сих пор не популярнее Зеленского, наверное, это говорит о негативной оценке народом руководства?
У вас иное видение?
Плохо было абсолютно все.
И госзаказы по оборонке точно так же провалился каждый год.
У вас иное видение?
Плохо было абсолютно все.
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
А кто сказал, что причин для этого нет?
какой трындец?вы видели что на россии творится?внутри страны?
Ответ дляJul-Ap
Ваших, видимо.
У вас иное видение?
Плохо было абсолютно все.
У вас иное видение?
Плохо было абсолютно все.
а може це говорить про розумові здібності прихильників Потужника
китайці в сердині 20 століття визначили що найбільше на рівень розвитку країни впливає рівень розумових здібностей виборціів Україна яскраве свідчення і підтвердження цього