40ка• 29 августа 2025

Тепер про Польщу і Зеленського

Розумію, для нас він чинний президент і все таке, хтось любить, хтось ні.
А як до нього ставляться чужі люди?
Вчора був допис про Китай, ну, там ясно, що нічого не ясно.
А от президент і різні там міністри Польщі, вони нашого президента сприймають всерйоз? Чи як клоуна? Чи їм байдуже?
Бо хотілося б, щоб чужі ставилися до нього серйозно, він наш представник
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляСветік
В країні, якій я зараз знаходжусь (не хочу говорити, яка саме), добре відносяться до нашого президента. На відміну від Трампа і Путіна. Чого тільки не почуєш.
везде в нормальные странах уважают нас и нашего президента

Antiprom• 29 августа 2025
Ответ дляingaryta
этот шоумен показал стальные яйка он молодец
тобто хотіли сказати що сховався за спинами українських дітей в тому самому Маріуполі Харкові Києві Херсоні і з=за спин показує кулачок путіну?
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Ужасное, на самом деле.
От этого фрика ещё и зависит судьба мира.
какая судьба от шоколадо мертветчуковского недоразумения зависит?
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Многие иностранцы удивлялись, когда я говорила, что украинцы не довольны внутренней политикой президента.
И это из разных стран.
Но здесь, конечно, альтернативная реальность.)))
так и русские недовольны пуйлом и американцы своим .всегда есть недовольные и боты как вы
КлавдіяЧерепиця• 29 августа 2025
Ответ дляAntiprom
невже безпідставно?
А кто сказал, что причин для этого нет?
За границей, кстати, не так уж и скептически к нему относятся, многим он нравится, для кого-то он герой. Но они же не знают что творится внутри страны, какой триндец помимо войны здесь происходит
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Как могут чужие люди в чужой стране с уважением относиться к Зеленскому, если подавляющее большинство Украинцев его презирают и не доверяют?
Удалено администрацией...
Клементина• 29 августа 2025
А ось як Зе за узьку мову топить

Antiprom• 29 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Интересно, вы действительно считаете, что если бы сегодня были выборы и во втором туре Зеленский и Порошенко, то выиграл бы второй?
Нельзя аж настолько быть оторванной от реальности...
При всех провалах Зеленского, Порошенко и сейчас бы ничего не светило.
Это показатель успешного руководителя.
ми говоримо про вибір 2019 до чого тут показатель успешного руководителя.
ну зараз українці будуть обирати між зе та за) крутий вибір
і ви так і не відповіли на пряме питання чим Порох був поганий а це є показником розумових здібносте й
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляAntiprom
чим Порошенко був поганий? якщо про корупцію то при Потужнику вона зашкалює а ще до корупції додалась війна_смерті_відсутність перспективи в Україні _50% людей за межою бідності живуть то чим Порох не вгодив в роки свого президенства
п.с. українці ще будуть мріяти жити так як жили з 2014 по 2019
барыга?та над ним ржут все он сядет.он вор и пророссийский.он лжец
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
так и шоколада рейтинг ниже плинтуса.дед всьо...
Янтарное солнце• 29 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Это показатель успешного руководителя.
Ми дійсно так вважаємо
Порошенко політик, вміло крав і не допустив війну
Зеленський звичайна гнида, що прикривається життями народу
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляЯнтарное солнце
Ми його сприймаємо як клоуна
Удалено администрацией...
ПадаюВреверансах• 29 августа 2025
Ответ дляingaryta
Удалено администрацией...
Янтарное солнце• 29 августа 2025
Ответ дляingaryta
Удалено администрацией...
Шеллар• 29 августа 2025
Дійсно чого це серйозно не сприймають ницого клоуна, який конвертує кров населення в гроші? Прям не знаю, може через те що це смарагдовий тупий малорос на ниточках? Хто поважає ляльку, яку господарі смикають за ниточки.
Antiprom• 29 августа 2025
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
А кто сказал, что причин для этого нет?
ну канЄшно він герой для них не їхні ж діти під ракетами живуть і будинки від ракет падають ховаючи під собою десятки людей
самі то європейці знатні сцикуни не даремно фашистів пропустили повз всю Європу до кордонів срср
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Это показатель успешного руководителя.
Удалено администрацией...
Antiprom• 29 августа 2025
Ответ дляingaryta
головне щоб ви дожили до тих виборів)
КлавдіяЧерепиця• 29 августа 2025
Ответ дляingaryta
Удалено администрацией...
Мария, вы?

ПадаюВреверансах• 29 августа 2025
Ответ дляingaryta
какой петро?ему тюрьма светит.рейтинг ниже плинтуса.недоразумение шоколадное
Ну, так і йому тепер це нафіг не треба буде.
Прощолквли Петра в 2019, маєте іншого. Ну то любіть
Jul-Ap• 29 августа 2025
Ответ дляAntiprom
Ваших, видимо.
Если сейчас, в 2025 г., после всех неудач власти, Порошенко до сих пор не популярнее Зеленского, наверное, это говорит о негативной оценке народом руководства?
У вас иное видение?
Плохо было абсолютно все.
И госзаказы по оборонке точно так же провалился каждый год.
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляAntiprom
ой они сховалися у лондонах
Pole• 29 августа 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
А так аплодували стоячи на початку. Нагороди....
Значить, і самі клоуни.
Jul-Ap• 29 августа 2025
Ответ дляingaryta
Удалено администрацией...
Уймись.
Бот , ещё и глуповатый
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
А кто сказал, что причин для этого нет?
какой трындец?вы видели что на россии творится?внутри страны?
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляЯнтарное солнце
Ми дійсно так вважаємо
ахаааа умело воровал?
Antiprom• 29 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Ваших, видимо.
У вас иное видение?
Плохо было абсолютно все.
а може це говорить про розумові здібності прихильників Потужника
китайці в сердині 20 століття визначили що найбільше на рівень розвитку країни впливає рівень розумових здібностей виборціів Україна яскраве свідчення і підтвердження цього
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляЯнтарное солнце
Удалено администрацией...
ни ка гда
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Уймись.
Бот , ещё и глуповатый
нит
ingaryta• 29 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Уймись.
Бот , ещё и глуповатый
а шо там мертветчук? позорище смешное