Розумію, для нас він чинний президент і все таке, хтось любить, хтось ні.
А як до нього ставляться чужі люди?
Вчора був допис про Китай, ну, там ясно, що нічого не ясно.
А от президент і різні там міністри Польщі, вони нашого президента сприймають всерйоз? Чи як клоуна? Чи їм байдуже?
Бо хотілося б, щоб чужі ставилися до нього серйозно, він наш представник
А як до нього ставляться чужі люди?
Flower Girl23• 29 августа в 10:24
Ответ дляЯнтарное солнце
Ми дійсно так вважаємо
Порошенко політик, вміло крав і не допустив війну
Зеленський звичайна гнида, що прикривається життями народу
И По и Зе - марионетки, в руках западных кураторов...
Ответ дляJul-Ap
Многие иностранцы удивлялись, когда я говорила, что украинцы не довольны внутренней политикой президента.
И это из разных стран.
Но здесь, конечно, альтернативная реальность.)))
И это из разных стран.
Не им же жить в Украине. Но я правду тоже не говорю потому что Зе представляет Украину и потому гнать иностранцам на него я не могу. Пусть думают, что он hero
Ответ дляMarinka152
Якийсь маразм, а не тема. Ви тільки вийшли з анабіозу , тепер питаєте, який рік і що навколо відбувається ? Чи реально думаєте, що хтось має якусь секретну, недоступну для вас інформацію і зараз нею з вами поділитися. І у вашій свідомості все одразу стане на свої місця. Чи тут хтось сидить з найближчого оточення Навроцького ?
Ну в таке вже перетворюють цей форум
Ну, не треба так))) я от дуже-дуже добре знаю поляків, які з оточення Навроцького.
Flower Girl23• 29 августа в 10:26
Ответ дляtala-li
при Петре Киев не бомбили, самолеты летали, мужчины выезжали
Ну видимо поэтому, его и заменили Зе...
Ответ дляПадаюВреверансах
Фріком він був в 2019.
Зараз це людига на 2 життя старша і геть інша від фріка нічого не залишилось.
Чи правильно він приймав рішення, то спірне питання.
Ой, це ви про Трампа, а я про Зеленського.
Ну, ладно, проїхали))
Не дай Боже нікому опинитись на його місці
Ну, ладно, проїхали))
Як був фріком ваш зеленський так і залишився. І нема чого його виправдовувати. Брехливе і нагле створіння
Flower Girl23• 29 августа в 10:30
Ответ дляPole
Це вже зараз видно різницю, а тоді, перед виборами, більшість перебувала в ейфорії.
Была очень мощная пропагандистская кампания, очень умело организованная... Проплаченная, я полагаю, сами понимаете кем... Я сама на неё купилась...
Flower Girl23• 29 августа в 10:34
Ответ дляМаска-0b9f
Що саме неправда?Що у двадцятому столітті Китай був відсталою країною з комуністичним режимом на чолі?
Огорчу Вас, но Китай отсталым никогда не был... И кстати УССР, пока находилась в составе СССР - тоже...
Распродажа СП• 29 августа в 10:36
Ответ дляAntiprom
тобто йти на зближення з росією? саме це і відбувалось при янику
Люди памʼятають долар по 8, низькі комунальні тарифи, відсутність війни.
Критично тоді ніхто не мислив про зближення з рашою
Ответ дляПадаюВреверансах
Фріком він був в 2019.
Ну, ладно, проїхали))
А на місці вбитих та скалічених українців як фізично так і ментально цей найвеличніший потужнік та його сім´я не хоче опинитись? Отож бо ...
Распродажа СП• 29 августа в 10:38
Ответ дляAntiprom
то ще раз задам вам питання ви хочете зближення з рашкою яке відбувалось при янику?
Ще раз перечитайте мої відповіді - чи я писала, що Я мрію про життя при Янику?
Flower Girl23• 29 августа в 10:40
Ответ дляAntiprom
Вы задаёте провокационный вопрос...
Ответ дляFlower Girl23
Вы задаёте провокационный вопрос...
ні Він логічний яник проводив політик зближення з росією то мене цікавить чи людям зараз після всього що росія зробила ок голосувати за чувака який пообіцяє дол по 8 але ми будемо в сфері впливу росії, бачу що цим люддям ок
Маска-0b9f• 29 августа в 10:51
Ответ дляAntiprom
Мільйонам же українців ок отримувати пособія від Німеччини,після того що вона творила у ДСВ.
Распродажа СП• 29 августа в 10:56
Ответ дляAntiprom
тобто вам ок з рашкою за руку головне щоб долар по 8 був зрозуміло
Ви сліпа?
Я не писала «Я» чи «Всі українці» чи «Всі люди».
Вийдіть за межі своєї бульбашки й поспілкуйтеся з іншими людьми. Здивуєтесь мисленню й хто за чим сумує.
Свекруха недавно сказала, що як добре було як гречку роздавали. То її сини так рознесли її за ту гречку, що потім два тижні не спілкувались. А свекруха це 1 голос на виборах. І пенсіонерів в Україні зараз біля 10М при населенні в 30М
Aksinia 111• 29 августа в 11:03
Ответ дляFlower Girl23
Можно уточнить, какие ’нормальные страны’ Вы имеете ввиду? Те, которые хотят защищать свои интересы, ценой сдачи наших территорий и жизней украинцев? Те, которые превратили Украину в испытательный полигон и мечтают о том, чтобы наша война никогда не закончилась?
Войной в Украину пришли не иностранцы, а хуйло . И продолжает воевать и не может остановится хуйло, а не Европа и США. Выведи войска из чужого государства и война мгновенно закончится !
Поэтому Ваше перекладывание вины с хуйла на всех вокруг просто тупая манипуляция!
Scorpion Fair• 29 августа в 11:10
Ответ дляСветік
В країні, якій я зараз знаходжусь (не хочу говорити, яка саме), добре відносяться до нашого президента. На відміну від Трампа і Путіна. Чого тільки не почуєш.
Только Англия лояльно смотрит на Бубочку, но тут причины понятны. Остальные все все понимают.
Ответ дляAksinia 111
І цілий світ нічого не може вдіяти з одним-єдиним хуйлом!
Чи, може, просто не хоче??? Тому що багатьом вигідна ця війна, не тільки хуйлу!
Flower Girl23• 29 августа в 11:26
Ответ дляAksinia 111
А что нужно сделать, для того чтобы хуйло вывел войска - как Вы думаете?