40ка• 29 августа в 08:36

Тепер про Польщу і Зеленського

Розумію, для нас він чинний президент і все таке, хтось любить, хтось ні.
А як до нього ставляться чужі люди?
Вчора був допис про Китай, ну, там ясно, що нічого не ясно.
А от президент і різні там міністри Польщі, вони нашого президента сприймають всерйоз? Чи як клоуна? Чи їм байдуже?
Бо хотілося б, щоб чужі ставилися до нього серйозно, він наш представник
Flower Girl23• 29 августа в 10:24
Ответ дляЯнтарное солнце
Ми дійсно так вважаємо
Порошенко політик, вміло крав і не допустив війну
Зеленський звичайна гнида, що прикривається життями народу
И По и Зе - марионетки, в руках западных кураторов...
Dumky• 29 августа в 10:24
Де Ви вирішили це запитати))) де ботоферма кацапні працює в день та в ночі? Серйозно)))
П.с. За Зе не голосувала, якщо що.
IrinnkA• 29 августа в 10:25
Ответ дляJul-Ap
Многие иностранцы удивлялись, когда я говорила, что украинцы не довольны внутренней политикой президента.
И это из разных стран.
Но здесь, конечно, альтернативная реальность.)))
Не им же жить в Украине. Но я правду тоже не говорю потому что Зе представляет Украину и потому гнать иностранцам на него я не могу. Пусть думают, что он hero
Dumky• 29 августа в 10:25
Ответ дляMarinka152
Якийсь маразм, а не тема. Ви тільки вийшли з анабіозу , тепер питаєте, який рік і що навколо відбувається ? Чи реально думаєте, що хтось має якусь секретну, недоступну для вас інформацію і зараз нею з вами поділитися. І у вашій свідомості все одразу стане на свої місця. Чи тут хтось сидить з найближчого оточення Навроцького ?
Ну в таке вже перетворюють цей форум
Ну, не треба так))) я от дуже-дуже добре знаю поляків, які з оточення Навроцького.
Flower Girl23• 29 августа в 10:26
Ответ дляtala-li
при Петре Киев не бомбили, самолеты летали, мужчины выезжали
Ну видимо поэтому, его и заменили Зе...
IrinnkA• 29 августа в 10:26
Ответ дляПадаюВреверансах
Фріком він був в 2019.
Зараз це людига на 2 життя старша і геть інша від фріка нічого не залишилось.
Чи правильно він приймав рішення, то спірне питання.
Ой, це ви про Трампа, а я про Зеленського.
Ну, ладно, проїхали))
Не дай Боже нікому опинитись на його місці
Як був фріком ваш зеленський так і залишився. І нема чого його виправдовувати. Брехливе і нагле створіння
IrinnkA• 29 августа в 10:27
Ответ дляЯнтарное солнце
Ми його сприймаємо як клоуна
Бо він і є клоун
IrinnkA• 29 августа в 10:27
Ответ дляingaryta
этот шоумен показал стальные яйка он молодец
Тебе показал?
Flower Girl23• 29 августа в 10:30
Ответ дляPole
Це вже зараз видно різницю, а тоді, перед виборами, більшість перебувала в ейфорії.
Была очень мощная пропагандистская кампания, очень умело организованная... Проплаченная, я полагаю, сами понимаете кем... Я сама на неё купилась...
Flower Girl23• 29 августа в 10:34
Ответ дляМаска-0b9f
Що саме неправда?Що у двадцятому столітті Китай був відсталою країною з комуністичним режимом на чолі?
Огорчу Вас, но Китай отсталым никогда не был... И кстати УССР, пока находилась в составе СССР - тоже...
Распродажа СП• 29 августа в 10:36
Ответ дляAntiprom
тобто йти на зближення з росією? саме це і відбувалось при янику
Люди памʼятають долар по 8, низькі комунальні тарифи, відсутність війни.
Критично тоді ніхто не мислив про зближення з рашою
Манула• 29 августа в 10:37
Ответ дляПадаюВреверансах
Фріком він був в 2019.
Ну, ладно, проїхали))
А на місці вбитих та скалічених українців як фізично так і ментально цей найвеличніший потужнік та його сім´я не хоче опинитись? Отож бо ...
Antiprom• 29 августа в 10:37
Ответ дляРаспродажа СП
то ще раз задам вам питання ви хочете зближення з рашкою яке відбувалось при янику?
Распродажа СП• 29 августа в 10:38
Ответ дляAntiprom
Ще раз перечитайте мої відповіді - чи я писала, що Я мрію про життя при Янику?
Flower Girl23• 29 августа в 10:40
Ответ дляAntiprom
Вы задаёте провокационный вопрос...
Antiprom• 29 августа в 10:41
Ответ дляРаспродажа СП
тобто вам ок з рашкою за руку головне щоб долар по 8 був зрозуміло
Antiprom• 29 августа в 10:43
Ответ дляFlower Girl23
Вы задаёте провокационный вопрос...
ні Він логічний яник проводив політик зближення з росією то мене цікавить чи людям зараз після всього що росія зробила ок голосувати за чувака який пообіцяє дол по 8 але ми будемо в сфері впливу росії, бачу що цим люддям ок
vlad-svs• 29 августа в 10:49
Ответ дляnutty
Удалено администрацией...
Россия, Иран, Северная Корея и Эритрея - еще не весь мир
Маска-0b9f• 29 августа в 10:51
Ответ дляAntiprom
Мільйонам же українців ок отримувати пособія від Німеччини,після того що вона творила у ДСВ.
Yuljwa• 29 августа в 10:53
Ответ дляdulenok
они не настолько глупы как Украинцы, выбравшие шоу-мена президентом
Уж кто, но поляки очень неоднозначного президента избрали, мягко говоря.
Футбольный хулиган и сутенёр.
О Трампе уже и так написали.
natali ja• 29 августа в 10:54
Ответ дляdulenok
Та вы шо? У них там новый президент табак в рот запихивал, прям на дебатах. Невтерпеж видать было, ломка. Хорошо хоть не нюхнул чего, на камеры. Постеснялся.
Распродажа СП• 29 августа в 10:56
Ответ дляAntiprom
Ви сліпа?
Я не писала «Я» чи «Всі українці» чи «Всі люди».
Вийдіть за межі своєї бульбашки й поспілкуйтеся з іншими людьми. Здивуєтесь мисленню й хто за чим сумує.
Свекруха недавно сказала, що як добре було як гречку роздавали. То її сини так рознесли її за ту гречку, що потім два тижні не спілкувались. А свекруха це 1 голос на виборах. І пенсіонерів в Україні зараз біля 10М при населенні в 30М
Aksinia 111• 29 августа в 11:03
Ответ дляFlower Girl23
Можно уточнить, какие ’нормальные страны’ Вы имеете ввиду? Те, которые хотят защищать свои интересы, ценой сдачи наших территорий и жизней украинцев? Те, которые превратили Украину в испытательный полигон и мечтают о том, чтобы наша война никогда не закончилась?
Войной в Украину пришли не иностранцы, а хуйло . И продолжает воевать и не может остановится хуйло, а не Европа и США. Выведи войска из чужого государства и война мгновенно закончится !
Поэтому Ваше перекладывание вины с хуйла на всех вокруг просто тупая манипуляция!
Scorpion Fair• 29 августа в 11:10
Ответ дляСветік
В країні, якій я зараз знаходжусь (не хочу говорити, яка саме), добре відносяться до нашого президента. На відміну від Трампа і Путіна. Чого тільки не почуєш.
Только Англия лояльно смотрит на Бубочку, но тут причины понятны. Остальные все все понимают.
kissaniya• 29 августа в 11:13
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Как могут чужие люди в чужой стране с уважением относиться к Зеленскому, если подавляющее большинство Украинцев его презирают и не доверяют?
Подавляющее число украинцев его выбрали Президентом
kissaniya• 29 августа в 11:17
Чтобы знать отношения посмотрите новости - репортажей в ютубе много. Как общаются с Зеленским лидеры других держав. Его уважают и поддерживают
Pole• 29 августа в 11:18
Ответ дляAksinia 111
І цілий світ нічого не може вдіяти з одним-єдиним хуйлом!
Чи, може, просто не хоче??? Тому що багатьом вигідна ця війна, не тільки хуйлу!
Реверанс• 29 августа в 11:25
Ответ дляПадаюВреверансах
А так аплодували стоячи на початку. Нагороди....
Аплодували Україні.Тепер зовсім не так.Його відкрито чмирять світові видання.
Flower Girl23• 29 августа в 11:26
Ответ дляAksinia 111
А что нужно сделать, для того чтобы хуйло вывел войска - как Вы думаете?
Mary4444• 29 августа в 11:27
Ответ дляСветік
Це мабуть балтійські тігри 🤣