Розумію, для нас він чинний президент і все таке, хтось любить, хтось ні.
А як до нього ставляться чужі люди?
Вчора був допис про Китай, ну, там ясно, що нічого не ясно.
А от президент і різні там міністри Польщі, вони нашого президента сприймають всерйоз? Чи як клоуна? Чи їм байдуже?
Бо хотілося б, щоб чужі ставилися до нього серйозно, він наш представник
А як до нього ставляться чужі люди?
ПадаюВреверансах• 29 августа в 08:38
Ответ дляnutty
Удалено администрацией...
А так аплодували стоячи на початку. Нагороди....
ПадаюВреверансах• 29 августа в 08:40
Ответ дляdulenok
они не настолько глупы как Украинцы, выбравшие шоу-мена президентом
Думаєте, якби вибрали Петра було б по іншому все? Чи кого нам треба було вибирать?
Вибір був не дуже широкий.
П.с. не плюйтеся дуже у відповідь, я за Петра голосувала, не захищаю Вовчика
Вибір був не дуже широкий.
ПадаюВреверансах• 29 августа в 08:40
Ответ дляdulenok
Клоунам и актерам тоже аплодируют
А, он воно шо....
Ответ дляПадаюВреверансах
Вибір був не дуже широкий.
Не плюю, это были единственные выборы , на которые я не ходила. Там некого было выбирать.
ПадаюВреверансах• 29 августа в 08:41
Ответ дляJul-Ap
А Трампа как кого воспринимают?
Думаю, он затмил всех остальных лидеров своей клоунадой.
Вряд ли американцы сильно компоексуют, правда.
Та да, таке позорище
Ответ дляСветік
В країні, якій я зараз знаходжусь (не хочу говорити, яка саме), добре відносяться до нашого президента. На відміну від Трампа і Путіна. Чого тільки не почуєш.
Многие иностранцы удивлялись, когда я говорила, что украинцы не довольны внутренней политикой президента.
И это из разных стран.
Но здесь, конечно, альтернативная реальность.)))
И это из разных стран.
КлавдіяЧерепиця• 29 августа в 08:46
Как могут чужие люди в чужой стране с уважением относиться к Зеленскому, если подавляющее большинство Украинцев его презирают и не доверяют?
Ответ дляdulenok
чим Порошенко був поганий? якщо про корупцію то при Потужнику вона зашкалює а ще до корупції додалась війна_смерті_відсутність перспективи в Україні _50% людей за межою бідності живуть то чим Порох не вгодив в роки свого президенства
п.с. українці ще будуть мріяти жити так як жили з 2014 по 2019
Ответ дляAntiprom
Так це ж прорускі
Не було яника чи іншого регіонального гівна
То й не було кого обирати
Клементина• 29 августа в 08:53
Ответ дляdulenok
Своїм не ходінням ви приєдналися до думки більшості і обрали Зе.
НЕ обирав Зе тільки той, хто віддав свій голос за іншого
ПадаюВреверансах• 29 августа в 08:53
Ответ дляJul-Ap
Ужасное, на самом деле.
От этого фрика ещё и зависит судьба мира.
Фріком він був в 2019.
Зараз це людига на 2 життя старша і геть інша від фріка нічого не залишилось.
Чи правильно він приймав рішення, то спірне питання.
Ой, це ви про Трампа, а я про Зеленського.
Ну, ладно, проїхали))
Не дай Боже нікому опинитись на його місці
Ну, ладно, проїхали))
Дівчина Гілмор• 29 августа в 08:56
Українці самі свідомо його обрали і тепер переймаються, а чого?
Ответ дляПадаюВреверансах
Вибір був не дуже широкий.
какой петро?ему тюрьма светит.рейтинг ниже плинтуса.недоразумение шоколадное
Ответ дляAntiprom
Интересно, вы действительно считаете, что если бы сегодня были выборы и во втором туре Зеленский и Порошенко, то выиграл бы второй?
Нельзя аж настолько быть оторванной от реальности...
При всех провалах Зеленского, Порошенко и сейчас бы ничего не светило.
Это показатель успешного руководителя.