Жена сантехника• 29 августа в 09:25
Резерв+ для наукових працівників
Чи вдалось хоча б комусь подовжити собі відстрочку через Резерв+, без відвідин ТЦК?
ШанельКуКу• 29 августа в 09:53
Не знаю щодо наукових (це співробітники НДІ, як розумію). Щодо науково-педагогічних, колегам з мого факультету - ні, жодному. Хоча всі вимоги витримано (ступені, 0.75 ставки і т.д.).
Наскільки я знаю, на інших факультетах ситуація аналогічна. Хоча документи університет централізовано подавав на всіх. Виш - один із найбільших в Україні
Ух яка ж Я• 29 августа в 10:09
Ответ дляШанельКуКу
Та сама ж....па, видали вчора вчителям довідку про навантаження і все, далі самі через ТЦК, а все мало б бути зроблено через резерв. Університет хоч подав дані, а в ліцеї навіть відповідальної особи не має..
Жена сантехника
• 29 августа в 10:36
Ответ дляШанельКуКу
Дякую. Мала на увазі науково-педагогічних як раз. Там же в ЄДЕБО треба ще все правильно внести, щоб типу дало. Але теж сумніваюсь, що вони це доробили. В ТЦК талон взяти не можливо, чекати 2-3 тижні.
Жена сантехника
• 29 августа в 12:07
Тільки шо один з колег сказав, що у нього вийшло. Подав заявку, чекав 2 дні і в Резерві все з´явилось.
Ух яка ж Я• 29 августа в 12:30
Ответ дляЖена сантехника
Він подав заявку, а дані вносили на роботі?
Ух яка ж Я• 29 августа в 12:31
Пишуть що там є можливість перевірити, чи є твої дані внесені в реєстр , як це зробити? Чи може хтось сам робив? При виборі нашого навчального закладу далі не пропускає до переліку працівників,чи потрібно реєстрація ? Підкажіть
Жена сантехника
• 29 августа в 12:59
Ответ дляУх яка ж Я
Саме так, в базу все внесли, а він через Резерв+ подав заявку
Ух яка ж Я• 29 августа в 13:21
Ответ дляЖена сантехника
Зрозуміло, мені цікаво як самостійно перевірити чи на тебе подали дані, відправити заявку?
Жена сантехника
• 29 августа в 13:37
Ответ дляУх яка ж Я
Заклад освіти не подає окремо якісь дані для цього, адмін ЄДЕБО просто має внести певні дані до бази. Кадри, звісно, подають свою звітність, але це вже інше. Ось є інструкція.
А перевірити, чи внесли ваші дані, можна, подаючи заявку. Я перевірю 01.09.2025))))
Жена сантехника
• 01 сентября в 15:47
Кому цікаво, то у чоловіка підтягнуло відстрочку, але чомусь тільки на 2 місяці
Ух яка ж Я• 01 сентября в 16:58
Ответ дляЖена сантехника
Ну значить не має змісту питати в навчальному закладі, просто потрібно подати заявку? Адмін ЄДЕБО це не працівник навчального закладу, як все заплутано …
Ух яка ж Я• 01 сентября в 17:03
Ответ дляЖена сантехника
Ви перевірили? Бо в розʼясненні вказано звернутись до роботодавця все таки, ну це ж директор ліцею. Не розумію хто такий адмін ?
Якщо посада працівника закладу освіти відповідає трьом вказаним вище критеріям, але відстрочка в Резерв+ не оформлюється — потрібно звернутись до закладу освіти — роботодавця, який має перевірити і за потреби уточнити дані в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.