Нехай щастить• 29 августа 2025

Що ви даруєте вихователям на 1 Вересня?

Ми йдемо перший раз, не хочеться дарувати квіти
Думала на групу, щось практичне, набір чаю та кави.
Як думаєте нормально так?
Одуванчик number one• 29 августа 2025
Удалено администрацией...
А я женатая• 29 августа 2025
Ответ дляНехай щастить
Яка вам різниця?
Ну не даруєте нічого, то чого писати
хочу и пишу )

не в личке же с вами обсуждать коррупционно-крахоборские схемы в системе образования, коих в Европе нет.
Ліплю вареники• 29 августа 2025
а що даруєте водію тролейбусу, коли сідаєте в нього?
из желе я• 29 августа 2025
Ответ дляБезникаяЯ
А що зараз в школі першого вересня діти поздоровляють вчительку?
В нас вчитель категорично відмовляється від подарунків. Максимум - букет від класу, один. Але всі бажаючі можуть задонатити на ЗСУ - у холі стоїть скринька. То на авто назбирали, то на мавіки
Аноним Советчик• 29 августа 2025
Ответ дляTeonaa
В сучасних навч закладах нічого ніхто не тащить. Якщо у вас допотопний, то: купуєте пакет такий дебелий, туди кладете каву і чай, коробку цукерок, коньяк/вино, оливки/шпроти.
А колбасу, колбасу -то забыли, можно еще пирожка горячего, учитель же голодает, зарплата маленькая.
Аноним Советчик• 29 августа 2025
Ответ дляНехай щастить
Яка вам різниця?
Ну не даруєте нічого, то чого писати
Вот реально, зачем дарить учителю чай?
Аноним Советчик• 29 августа 2025
Ответ дляБезникаяЯ
От зайвим не буде покласти до того всього
Банку молока от баби з села, шматок сала, моркви, кропу нарвать.
КоКоКоКоКоКо...• 29 августа 2025
Ответ дляTeonaa
Таке не чула, чесно!
Мені студенти дарували на початку 2000-х І цукерки не коробку, а на вагу, в кульку
Все було супер смачним, найкращий подарунок після екзаменів
До речі, у нас мама в родкомітеті пропонувала утку або балик подарувати... так що все можливо
Аноним Советчик• 29 августа 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Цветы
Смажена полуничка• 29 августа 2025
Більшість цих жінок бігти з квітами на 1 вересня навіть не маючи зайвих грошей. Але зараз вони виросли і стали розумними, щасливими матьми янголят))) від щастя тут дають поради
автор Нехай щастить • 29 августа 2025
Ответ дляСмажена полуничка
💯
барабанщица• 29 августа 2025
за*драли..
Оябунчик• 29 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ничего. А зачем ?
Правильно, неделю назад уже трепались тут, что по большому счёту, это никому не нужно...
Сито для думок• 29 августа 2025
В нас завідуюча садочком полюбляла дорогий алко і колись на набір чаю просто образилась
То на наступне свято вона сяяла, коли я презентувала дорогий кон´як))