Пушап Мі мі• 29 августа в 15:23
Замена хрусталика в Киеве
Изучаю вопрос относительно замены хрусталика. Посмотрела цены в частных и поняла, что надо ориентироваться на гос. клиники, платно. Сориентируйте пожалуйста по ценам. Какого доктора посоветуете?
Амелі на мілені• 29 августа в 15:24
Від 20 тис. Але в нас (обл центр) різниця з платним вийшла 2 тис, тому робили в платному
Слоник-тоник• 29 августа в 16:35
Це очі. Тож спочатку принаймні пройдіть хороше обслідування в приватній клініці.
Моя мама теж мене благала в державну, я наполягла обслідуватися в Британському офтальмологічному центрі. Виявилося, що одне око цілком легко було, а друге виявилося зі спайками. І оперувати його було довго і складно. Вшивали додаткове кільце, щоб новий кришталик тримався, де треба.
Тому принаймні обстеження зробіть в хороших умовах. Якщо у вас оба ока безпроблемні, то і слава Богу.
к.Буланова• 29 августа в 17:41
Папі робили взимку. Інститут зору на вул.Вишгородській. Одне око 18 тис було. Як зараз, не знаю, але клініку щиро раджу
Пушап Мі мі
• 29 августа в 19:45
Ответ дляСлоник-тоник
Вже пройшла в приватній.
Пушап Мі мі
• 29 августа в 19:45
Ответ длярукиЖимолости
Александровская 25 тыс глаз
цены этого года? Доктора порекомендуете?
Пушап Мі мі
• 29 августа в 19:46
Ответ дляк.Буланова
Дякую! А який доктор робив?
рукиЖимолости• 30 августа в 10:59
Ответ дляПушап Мі мі
Это цена на июль этого года, линза джонсон и джонсон сша, за 16--18 будет Украина. Хирурга там всего 2 - Бец и его напарник.
Пушап Мі мі
• 31 августа в 13:18
Ответ длярукиЖимолости
Спасибо)