Сирожено_пирожено• 30 августа в 08:26

Робота, оплата робочих годин.

Завжди працювала 2/2, по 12 годин зміна(торгівля, каса). В місяць виходило 180-192 години. Тепер працюю в цьому ж місці, але хожу в п´ятиденку, графік з 8 по 17, виходить 9 годин, година типу як перерва, але по факту її немає в регламенті, і платять як за 8 годин. Серед робочого дня я можу спокійно десь вийти, якщо не одна на зміні, поїсти, погрітись на сонечку, просто посидіти 5-10 хвилин. Порахувала що на роботі я 180 годин на місяць, з них мені табелюють 168. Але ставка виходить однакова що за 168, що за 180. Виходить я годину щодня втрачаю на роботі. Чи є сенс на цю тему говорити з керуючою? Чи не варто?
СкрипяСердцем• 30 августа в 08:30
Работодавець не має права оформлювати вас на роботу 5/2 без обідньої перерви. Ходіть на обід)
Все знаю від і до• 30 августа в 08:41
Вам правильно написали - використовуйте годину перерви.
Звикнуть.
Мішечок щастя• 30 августа в 08:50
Ответ дляСкрипяСердцем
Так она не справляется
Мішечок щастя• 30 августа в 08:51
Ответ дляВсе знаю від і до
Звикнуть.
))
Есть объем работы который нужно сделать за 8 часов. Не успевайте пусть сидить после
СкрипяСердцем• 30 августа в 08:57
Ответ дляМішечок щастя
Так она не справляется
з чим не справляється? Вона касир. Закрити касу до кінця робочої зміни?
Мішечок щастя• 30 августа в 09:01
Ответ дляСкрипяСердцем
С работой. Очевидно же.
Работает например медленно, из-за этого больше нагрузки на другие кассы и наоборот.
Например, с каким интервалом по вашему нужно сканировать товар?
Не более 5 секунд.

Вопрос про карту, пакет, способ оплаты, задавать нужно водителя время пробитич товара
СкрипяСердцем• 30 августа в 09:06
Ответ дляМішечок щастя
С работой. Очевидно же.
Не более 5 секунд.

Я такого в запитанні не побачила. Питання про кількість робочих годин і, відповідно, їх оплату. Місце роботи автор не змінила, змінився лише графік.
Мішечок щастя• 30 августа в 09:08
Ответ дляСкрипяСердцем
А она никогда не скажет
автор Сирожено_пирожено • 30 августа в 09:11
Ответ дляМішечок щастя
Так она не справляется
Звідки ви знаєте справляюсь я чи ні. Аби що ляпнути🤦‍♀️
автор Сирожено_пирожено • 30 августа в 09:12
Ответ дляСкрипяСердцем
Все вірно ви зрозуміли❤️Суть питання була про години
Леннон_Жив!• 30 августа в 09:18
Годину обіду вам не табелюватимуть, див. 1 комент
Мішечок щастя• 30 августа в 09:20
Ответ дляСирожено_пирожено
Опубликуйте аналитику по вашей кассе. Посмотрим
Мішечок щастя• 30 августа в 09:21
Ответ дляСирожено_пирожено
Нет. Есть ставка и рабочее время. Все.
автор Сирожено_пирожено • 30 августа в 09:31
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так, але той факт що протягом робочого дня дня я можу присісти трохи(стояча робота), поїсти, піти в магазин, це в сумі набігає на годину часу...
СкрипяСердцем• 30 августа в 10:32
Ответ дляСирожено_пирожено
Питань до роботодавця немає. У вас нормальний графік, вас не контролюють, принаймні, жорстко. Працюйте. Хай вам щастить.