Мамі 55 в неї клімакс, мені 35 в мене ПМС жахливий останнім часом до 14 днів, донька – 14 років – місячні, як нам вижити ?
Valentina shop2020• 30 августа 2025
Климакс бывает проходит,тихо и спокойно,это естественный процесс,не делайте трагедию.
Жить спокойно,весь сказ
в тім то й справа що не спокійно, клімакс - дупа, ПМС у мами 2 тижні - звичайно дупа, донька-підліток , місячні ПМС - дупа
NesmeyanaYa• 30 августа 2025
Ответ дляВікторія -b81e
ця сім´я не моя, сусіди , тому нікого до гінеколога не поведу ні бабусю ні маму ні дівчину
Дивно, що ви так переживаєте за пмс і кд сусідів. І ще дивніше, що вони вам про це розповідають
Ответ дляВікторія -b81e
Ніякої дупи особливої нема в місячних у підлітка. При клімаксі є відповідні ліки, вітаміни і т.д. А ПМС у мами, який триває тижнями чи місяцями, то й не ПМС може взагалі.