Липка-прилипка• 30 августа в 10:32

Які страви для вас найважче поєднати з дієтою?

Наприклад, борщ із пампушками чи улюблений плов.
So_so• 30 августа в 10:32
Бутерброды-перекусы, сладкое
Намакушка• 30 августа в 10:33
Сладкоежка )
Малая еще та• 30 августа в 10:33
Борщ и с диетой ем. Без пампушек
Клин_Кляйн• 30 августа в 10:34
Я себя не ограничиваю. Хочется - ем. Стараюсь только держать примерное кол-во калорий.
ВільнаНазавжди• 30 августа в 10:36
Давно не використовую дієти, хоча молода дурна була. Вже років 15 правильне збалансоване харчування. Солодке типу кондитерки, випічки і т.д вже не їм 2 місяці і не хочу. Готую на стевії щось просте.
Баба_Воля• 30 августа в 10:38
Борщ убрать картошку и засмажку , идеальный диетический суп
Черпак_для_фантазий• 30 августа в 10:43
Ответ дляВільнаНазавжди
А до двух місяців їли?
Поміркована думка• 30 августа в 10:44
Люблю сладкое, много фруктов. Сложно это впихнуть в нужную калорийность
Кашка-маняшка• 30 августа в 10:44
Раз в неделю в один из приемов пищи ем все,что хочу.
Женщинас• 30 августа в 10:44
Я їм плов на дієті.
Борщ люблю і без пампушок.
Давно не їла солодкого, тож мені фрукти тепер еадзвичайно солодкі, виноград прямо не можу їсти більше 5-7 виноградин. Все замінила, тому без чогось такого не страждаю.
Женщинас• 30 августа в 10:45
Ответ дляБаба_Воля
Що ж так до картоплі-то несправедливо
Мона_Лиса• 30 августа в 10:45
Борщ пречудово вписується у дієту, без пампушок. М´ясо наша сім´я і так використовує не жирне, на салі незасмажуємо.
Про картоплю - не правда, в ній калорій та вуглеводів менше ніж у гречці, тому не слухайте дурниць.
Пасерувати також можна на мінімальній кількості олії. Ще деякі цукор додають - ну у кожного свій рецепт (читала тут), то не варто теж.
Женщинас• 30 августа в 10:45
Ответ дляВільнаНазавжди
Це і є дієта.
А поговорить?• 30 августа в 10:47
Шоколад. Все остальное не особо сложно
Мона_Лиса• 30 августа в 10:50
До речі, про картоплю. Це міф, що її неможна і вона висококалорійна, що там крім вуглів немає нічого.
Але, картопля засмажена на салі чи великій кількості олії - так, щоб хрустка скоринка- енергетична бомба. Пюрешка, з додаванням всього туди, щоб і маслеця побільше, хто жирні сливки додає, хто ще щось - ось вже в калорії зашкалюють.
По селянські запечена - теж жирів додається чимало....
А ось просто відварена. Чи відварена у мундирі - їжте приспокійно. Набагато краще за шліфований рис.
Спішу - перекидаюсь• 30 августа в 10:53
Фрукты и ягоды очень люблю. И если арбуз впихивается в любую калорийность, то с виноградом - проблема. Есть по две ягодки я не могу. Поэтому в сезон фруктов ем только фрукты, кбжу не блюду.
ПампушОК• 30 августа в 10:57
У меня проблемы с овощами! Салатами. У меня болит желудок от любой зелени и овощей термически необработанных. А термически обработанные уже нетак полезны, если вообще полезны. То есть о каком-то витамином балансе, например, речи не идёт. Уже не говорю о том, что многое просто становится не вкусным.
ВільнаНазавжди• 30 августа в 11:17
Ответ дляЖенщинас
Це і є дієта.
Ні
ВільнаНазавжди• 30 августа в 11:18
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А до двух місяців їли?
Да. Інколи шоколад чи торт домашній
Мона_Лиса• 30 августа в 11:33
Ответ дляПампушОК
Спробуйте в дуже малій кількості. Якщо пів огірка з´їсте, теж буде боліти?
Спішу - перекидаюсь• 30 августа в 11:47
Ответ дляПампушОК
О, как знакомо. Я тоже долго мучилась гастритами и дуоденитами. И привыкла все запекать в мульте - кабачки, баклажаны, капусту даже. А от помидор с огурцами просто пришлось отвыкнуть.
ПампушОК• 30 августа в 12:18
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У меня даже от арбуза болит желудок(. Это печаль.
ПампушОК• 30 августа в 12:20
Ответ дляМона_Лиса
Да(. От арбуза даже болит! Я пробовала). При этом есть овощи, который 100% болит, а есть, как огурец, что раз через раз. Но из-за того, что желудок болит часами после этого несчастного огурца, мне проще его вообще не есть. При этом, если я съем жареную картошку с мясом, то желудок не болит))). Парадокс. Мой организм отвергает полезную еду))).
Магиня• 30 августа в 12:31
Ответ дляМона_Лиса
Фрі має менший індекс, ніж варена. Мені фрі можна з т.з. діабету.
Мона_Лиса• 30 августа в 13:46
Ответ дляМагиня
Річ не про індекс, а про калорійність. Ви плутаєте одне з іншим.

Для схуднення увагу треба звертати на калорійність. А при діабеті індекс: бо вся картопля просякнена жирами, які повільно, але дуже впевнено засвоюються. Порівняйте 83 кал вареної картоплі і 380 фрі.
Кофр для ноги• 01 сентября в 12:14
Мені заважає солодке.Тому якщо їм солодке,пашу як кінь,щоб спалювати зайві калорії.