Ну що ви, мамо!• 30 августа в 11:31
И опять работа...
Добрий день! Може в когось є досвід переходу на роботу в банк? зараз працюю в цнапі, запропонували роботу в банку(обзвонювати кредити), з.плата більша і робота дистанційна з дому, сумніваюсь, але і на теперішній роботі вже не витримую...не можу визначитися
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 11:33
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Якщо не витримуєте, то нічого не втрачаєте. Просто спробуйте
багато нюансів і відповідальності зараз, і мабуть я вже звикла до цього темпу, тому і сумніваюсь, хоча і з.п.більша там буде
Миссис Буркул• 30 августа в 11:35
Я в банку працюю 17 років, правда в бек офісі, не контактую з клієнтами. Зважте всі за і проти. Крім зп, які є плюси. Для мене робота з дому однозначний плюс, чи є премії, бонуси, відпустка 24 дні, лікарняні? Якщо плюсів більше, пробуйте
Конотопська відьма• 30 августа в 11:35
Ответ дляНу що ви, мамо!
Якщо ви стресостійка з холодним розумом то пробуйте. Будьте готові що вас посилати будуть по телефону
Нічого вдягти• 30 августа в 11:37
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я бы пошла.
В ЦНАП - перспектив 0 и зарплату не так чтобы часто повышают.
Это хорошее место, если вам надо просто досидеть до пенсии.
В банке в любом случае больше возможностей для маневра. Не понравится в этом- всегда можно уйти в другой, можно перейти на другую должность и т.д.. А опыт ЦНАПа валиден только для ЦНАПа.
Скіфська пектораль• 30 августа в 11:38
Ответ дляНічого вдягти
Я бы пошла.
сколько в цнапе получают?
Конотопська відьма• 30 августа в 11:38
Ответ дляСкіфська пектораль
сколько в цнапе получают?
10-12
Скіфська пектораль• 30 августа в 11:39
Ответ дляКонотопська відьма
10-12
да.. не густо
но насколько знаю удаленка по кредитам тоже не особо по деньгам, хотя может смотря какой банк, хз
Конотопська відьма• 30 августа в 11:41
Ответ дляСкіфська пектораль
да.. не густо
Я в шоці що за такі нервові роботи така зп....я б і за 50 там не працювала
Скіфська пектораль• 30 августа в 11:43
Ответ дляКонотопська відьма
в райфе маме подобное предлагали подобное
тоже около 10 на руки, но там миллион требований к звонкам, продолжительности, какие то планы, короче геморой еще тот
Лагшмивара• 30 августа в 11:54
Автор, в банке тоже не очень, вы не будете набирать эти номера вручную, вам наденут наушники, включат беспрерывный автоматический обзвон и будете всем говорить одно и то же. Такая работа истощает очень. Я звонила так часа 3-4 по долгам за интернет у одного провайдера, мне не понравилось.
Поищите что-то третье ещё
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 11:56
Ответ дляКонотопська відьма
мене зараз посилають, деякі відвідувачі неадекватні, то я їх бачу, думаю з цим проблем не буде
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 11:58
Ответ дляМиссис Буркул
все офіційно, там вже працює знайома, відпустка є, лікарняні, страховка, там є бонуси, якщо більше дзвінків і більше сплати кредитів, з.п.вже зараз в 2.5 тис.відрізняється, це на старті
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 12:00
Ответ дляНічого вдягти
Я бы пошла.
ви зараз майже процитували мого чоловіка))він теж так, цей досвід тільки в цнапі, ну добре ще міграційна, але і там з.п.не відрізняється
Скіфська пектораль• 30 августа в 12:01
Ответ дляНу що ви, мамо!
на 2 тыс больше?
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 12:02
Ответ дляКонотопська відьма
так, це одного поля ягоди цнап, пенсійний
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 12:04
Ответ дляЛагшмивара
Поищите что-то третье ещё
Ц.е теж розумію, але і зараз по 150 разів, пояснюю людям, а вони верещать і пишуть погані відгуки, а потім може бути мінус премія або на килим до начальства, і є ліміт по часу не встигла твої проблеми
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 12:06
Ответ дляСкіфська пектораль
на 2 тыс больше?
це на початку..я сумніваюсь, але і і зараз доплата за ранг аж цілих 60 грн., якщо ще працюєш далі максимум доплата за ранг 500 грн. все далі вже керівні посади і інша сума
Скіфська пектораль• 30 августа в 12:07
Ответ дляНу що ви, мамо!
сколько у вас сейчас на руки?
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 12:09
Ответ дляСкіфська пектораль
сколько у вас сейчас на руки?
14700, там зараз знайома отримує під 18тис., є сумніви ще, бо ж звикаєш до одного місця
Скіфська пектораль• 30 августа в 12:10
Ответ дляНу що ви, мамо!
спасибо
какая у нее норма за день?
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 12:18
Ответ дляСкіфська пектораль
спасибо
какая у нее норма за день?
немає норми, там в пн.і вт. більше дзвінків, далі менше, є рейтинг, більше рахують чи заплатив той клієнт
Лагшмивара• 30 августа в 12:18
Ответ дляНу що ви, мамо!
Вы поменяете шило на мыло, может в продажи попробуйте. Самая лёгкая работа моя была в ювелирке, не бей лежачего
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 12:24
Ответ дляЛагшмивара
відалена робота у вас була? справа в тому, що ця знайома теж працювала, але в іншому цнапі, то каже тут легше, одне і теж, і з.р.побільша
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 12:39
Зараз вона вже звикла і між дзвінками, то їсти готує, то волосся миє, я так розумію, що якщо вже на досвіді, то нічого страшного немає. Мені лячно, тому що я в цьому не варюся і не тямлю нічого
Лагшмивара• 30 августа в 12:55
Ответ дляНу що ви, мамо!
В смысле? В ювелирке наверное не бывает удаленки, в физическом магазине работала, но клиентов в день мало и мозг не выносят, потому что оно довольные все, пришли за приятной покупкой. А в цнапе все злые и в кредитах, уверена, что тоже
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 13:32
Ответ дляЛагшмивара
Аа, такого у нас нет, город небольшой. Буду думать еще и спрашивать, что там вообще
САМ_ТАКОЙ• 30 августа в 18:11
Ответ дляНу що ви, мамо!
А какой банк? Пумб что-то сейчас прям рекламируют такую работу, как вы написали, но в отзывах пишут, что зарплата меньше