Куратор дебошей• 30 августа 2025

Через день кричу на детей. 2 года и 1 год

Не могу сдержаться в их вредничествах. Что можете подсказать, чтобы избегать криков? С детьми я сама 24/7.
Ядвига Юсьлегко• 30 августа 2025
Ответ дляМорожена_курка
Удалено администрацией...
Мати тріля• 30 августа 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
А трахатись не сложно було ?
Тепер нехай розгрібає, як про резинки не думала.
Ви як ота тьотка з совдепії, яка в гінекологічному кабінеті працювала.
Сама ж не тр@х@лась ніколи, ага
Я в дамках• 30 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Спасибо большое, попробую)
А ви спеціально з такою різницею народжували?
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляЯ в дамках
Да, я очень хотела погодок
Гидроусилитель руля• 30 августа 2025
В психиатру и без шуток , а в школе и подростковом возрасте убивать начнете ? Детям внимания не хватает толку кричать на них
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляЯ в дамках
Я вообще люблю деток и хочу очень большую семью, настоящую как говорится команду. Конечно я понимаю, что за этим стоят большие трудности, но и плюсы, которые я получаю за это меня очень бодрят и заставляют жить и работать дальше еще в большем темпе
Ядвига Юсьлегко• 30 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
А где отец?
Акукарача• 30 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Вы тролль?)
Гірчинка• 30 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Да, я очень хотела погодок
Ну так маєте і радійте. А для чого хотіли? Чоловік де?
Радість моя• 30 августа 2025
У меня между старшими детьми разница в 1,8, между средней и младшей 3,5. Главное это режим, все спят/едят/купаться в одно время, организованое пространство и время эта залог какого-то времени на себя, обязательно спать достаточно, есть, дышать свежим воздухом. Максимально упростить быт.
Я в дамках• 30 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Любити діток і доглядати/виховувати - це різні речі. Ви хоч щось з виховання погодок прочитали, чи просто так, як вийде? У вас вже є помилки в організації всього процесу, саме через це діти передують, бо вони самі через це страждають. А ви така: я заморилася..... Бо на картинках вони такі всі посміхаються, обнімаються, цілують маму, в платтячках рожевих, в шортиках з ведмедиком.......
Ви впевнені, що не картинку полюбили?
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А где отец?
Папа в городе работает, 14 числа к нам приедет и заберёт уже. Пока мы в селе на отдыхе
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляАкукарача
Вы тролль?)
Нет, я не троль
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляРадість моя
Все так и есть у меня, а вы никогда не кричали на детей?
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляЯ в дамках
Ви впевнені, що не картинку полюбили?
Очень много читала, все правильно организовала, а кризисы детей и усталость мамы никто не отменял
ЛісАпетная• 30 августа 2025
А что тут посоветуешь. Пить магний без перерывов. У самой 2-летка, такой возраст, что они прощупывают почву, что можно, а что нельзя. Тяжело конечно. Мой еще с приколами, специально что то делает, что мне не нравится и смотрит на мою реакцию. Так я стала всегда говорить: можно, давай еще(естественно это касается только шкоды, которая не угрожает его здоровью и жизни))) моментально интерес пропадает😆
Морожена_курка• 30 августа 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 30 августа 2025
Народжуйте третього
Тюрюнь_Тюнь• 30 августа 2025
Почитайте тему,де підписались люди, які потерпали вад криків в лупцювання в дитинстві. Це залишається зазвичай з людьми на все життя.
Беріть себе в руки, беріть допомогу і виплутуйтесь,бо те, що ви розумієте, що це не ок, вже добре
Радість моя• 30 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Кричала конечно 🤷‍♀️ И сейчас иногда кричу, у меня уже все школьники ) Стараюсь конечно держать себя в руках и у меня весьма стабильная психика, но изредка все же бывает.
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляРадість моя
Так у меня все то же самое, что и у вас коллега
КонФФетОшка• 30 августа 2025
Ответ дляЯ в дамках
Ви впевнені, що не картинку полюбили?
Ви ніколи не помічали які різні діти? Коли одна дитина не відходить від мами, а інша несеться куди очі дивляться і зусилля прикладати треба різні для різних дітей.
Плету интриги• 30 августа 2025
Что предпринять в моменте чтобы содержаться - понаблюдать за своим телом, что вы делаете перед срывом, может руки сжимаете в кулак или зубы стискаете, так вот если заметите за своим телом что-то просто не делайте это и гнев и агрессия утихнет
Это не я придумала..
Тракторні війська• 30 августа 2025
Автор, ви велика молодець, що зізналися самій собі, що кричати на дітей це недобре. Це відважно. Бо багато хто кричить на дітей та не бачить у цьому нічого такого. Ви зовсім одна із дорослих, тому так важко. І це зовсім не зрозуміти тим, в кого або нема дітей, або армія з бабусь, дідусів, нянь тощо. Шкода, що тут в коментарях часто ще більше шпинають та підколюють. Жінки часто злі одна до одної, хоча бувають і виключення. Дійсно, спробуйте заспокійливе (але лише за порадою лікаря, бо є заспокійливе таке, що в сон рубить або знижує рівень уваги, а увага вам з малятами потрібна). Впевнена, ви дуже стомилися та вигоріли. І це не через те, що ви погана чи не любите дітей. Просто в кожної людини своя межа витримки. Деякі мами з пологового немовля няні віддають та бігом на роботу, і кажуть, що це заради грошей, насправді в більшості випадків це через те, що багато хто не витримує з немовлям. Це найважча робота. Бо 24/7 без вихідних, перерв та відпочинку, ще грошей не платять за роботу мамою та шпиняють оточуючі. Як терапія, то спробуйте взагалі не заходити в соцмережі та не порівнювати своє життя та ідеальну картинку когось. Бережіть себе та своїх малят. Коли сплять, старайтеся зробити щось маленьке для себе, якусь радість, ну або спіть разом з ними, також це вам допоможе відновити сили хоч трохи. Не буде зайвим вам здати аналізи, можливо, у вас дефіцит вітамінів, також зробити ваше харчування максимально добрим, часто мами зовсім забувають про себе. Ну і встановіть версію gpt чату, це дивна порада, на перший погляд, але там можна знайти відповіді на свої питання. Ну і критики буде менше, ніж тут. Тримайтеся!
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляТракторні війська
Велике дякую! Дуже дуже дякую
АгатаХристя• 30 августа 2025
Ответ дляКлептоманка
Мама інфантилка народила дітей одне за одним.... поки ви будете арати вони теж будуть. Не уявляю що дитина 1 рік може робити щоб доросла жінка не могла себе контролювати. Вам з кожним роком буде важче якщо свою психіку не будете контролювати. Візьміть няню пі помічницю бо ви виснажена((((.

На майбутнє -купіть презервативи і багато.
Удалено администрацией...
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляБува і таке
Моим 3.5 и 1.4, тоже весело бывает
Автор, заведите коробку с игрушками для убивания времени и выдавайте детям в сложные моменты, это снизит накал эмоций и их отвлечет. Важно - игрушек по две одинаковых.
У нас в такой коробке пластиковые пружинки, мячики, червячки-тянучки, поп ит, маракасы - что угодно, что найдете в той же Авроре.
И при любой возможности привлекайте помощь и отдыхайте.
Реально это самый крутой совет из всех. Я правда сделаю такую коробку, спасибо большое
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
А трахатись не сложно було ?
Вы так сказали, будто я залетела от какого то наркомана что ли или как. Нет, у меня любимый муж и дети плоды нашей любви, а трудности везде бывают, и на работе, так что, может быть теперь и не работать?)
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Очень категоричный совет
автор Куратор дебошей • 30 августа 2025
Ответ дляГірчинка
Хотеть я могу что угодно, а дети - плоды нашей с мужем любви. Поэтому я счастлива, что все таки получилось еще и так, как я хотела