Chaterbox• 30 августа в 18:20

Спортлайф

Стоит ли покупають абонемент в спортлайф? Хотела купить минимальный "спорт", чтоб про мотивировать подростка. Но блин какая-то политика непонятная.
Мне (как старому участнику) 12000, а ребенку 14000. Плюс не озвучили сами скидку мне и вариант с бассейном предложили за 23000, при том что присланное смс говорило о 18000. Как их понимать? И насколько был удачный опыт вашего посещения?
Бойова• 30 августа в 18:24
Вы же пишете, что старый участник, разве сами не знаете как там?
Хропочка з гривкою• 30 августа в 18:25
автор, если подросток ходить не хочет - цена не важна, вы просто проспонсируете спортлайф
автор Chaterbox • 30 августа в 18:32
Ответ дляБойова
Два года назад была. Купила абонемент тогда по нормальной стоимости, правда ходила редко((
автор Chaterbox • 30 августа в 18:33
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну он вроде согласен ходить вместе, ему не с кем идти, а за компанию соглашается, вот в этом и вопрос
ИМХОля• 30 августа в 18:41
З досвіду моїх 2 підлітків, їм усе ж таки краще помісячний абонемент в іншому клубі. Добре, якщо хоч кілька місяців відходять... А Спортлайф, так, крутить цінами,як циган сонцем... Кожне відділення по-своєму. Тільки персонально з´ясовувати.
автор Chaterbox • 30 августа в 18:43
Ответ дляИМХОля
Дякую за відповідь і досвід!
ЭтаваНиМожетБыть• 30 августа в 18:47
Мої ходимо вже 2-й рік.Спочатку діти пішли,а потім подарували мені абонемент і я пішла.Щаслива,як слон,купила вже новий
ЭтаваНиМожетБыть• 30 августа в 18:47
Ответ дляChaterbox
Як ви не любитель,то вам нащо.Я щодня ходжу
timyrkina• 30 августа в 19:02
По цінам йдіть до менеджера домовляйтесь на місці. Мені зараз по 12.5тис продовження пропонують.
Я свого сина затащила в спортлайф, коли йому було 13.5 років, сама його тренувала і навчала. Вже майже 16 йому. Мені 40. Я вже 6-ий рік в спортлайфі. Міняти не збираюсь, все влаштовує там, плюс поруч з домом.

Якщо ви спортивна, і любите спорт то звичайно йдіть із сином! Якщо ні - то навряд ви своїм прикладом його промотивуєте займатись.
Вся така шо куди там• 30 августа в 19:19
Ви як ’старий’ учасник маєте знати що ціна залежить від типу карти, повного дня чи тільки ранок-день і самого спортлайфу, в рекламі завжди найдешевші умови. А щодо вашої дитини то взагалі до карт таро чи на чому там гадають, моя дитина пів року відходила і кинула, мій похресник третій рік ходить на постійній основі, при чому я займаюсь уже 10 рік, в чоловік також, а моя кума і кум жодного разу в спортзалі не були, це щодо коментарів свого прикладу, візьміть щось на місяць
ЭтаваНиМожетБыть• 30 августа в 19:50
Ответ дляtimyrkina

Ви дуже гарно виглядаєте.12500 це з басейном?Я з басейном заплатила в цьому році 20,в минулому 18
SnowMaiden• 30 августа в 19:51
Цены у них сейчас стали невменяемые, особенно если в городе нет конкурентов, как у нас в Днепре. Раньше и для постоянных клиентов были скидки и для новичков, и для пенсионеров, а сейчас только долбёжка звонками, а по факту ничего адекватного не предлагают. Я взяла перерыв на несколько месяцев, решила посмотреть, что будут предлагать по цене, пока чем дальше, тем больше скидки, но всё равно нюансы есть. Особенно бесит цена за полотенце. Жду ещё, возможно, будет кэшбэк в моно или в приват на спорт, тоже бывает выгодно
timyrkina• 30 августа в 19:56
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Без басейну, і це із знижкою.. ми тільки в тренажерку ходимо. Зараз без знижки 22тис тільки тренажерка, зовсім поїхали із своїми цінами вже...
автор Chaterbox • 31 августа в 14:45
Ответ дляtimyrkina

Ви круті! Й такі спортивні! Краса!
Ми обидва маємо надлишкову вагу й якось будемо себе стимулювати сподіваюсь
timyrkina• 31 августа в 20:21
Ответ дляChaterbox
Ви круті! Й такі спортивні! Краса!
Візьміть пару парних тренувань з тренером😉він вас удвох потренує, покаже що і як, а далі і самим можна. В мене син у 13.5р теж був товстеньким, в залі + на ПП схуднув, але він сам цього хотів вже, бо дівчата, підлітковий вік... захотілось бути красивим.

Нехай у вас все вийде, і син втягнеться в спорт! Для хлопця у підлітковому віці, да і пізніше, це дуже важливо бути спортивним.
Бойова• 01 сентября в 01:01
Моему подростку 12, он в Аполло некст просится, там с 12 можно.