Дайте подуться• 30 августа в 18:59
Часть 2 Блефаропластика нужна ли? фото в 25 лет
Ниже
Цветочница• 30 августа в 19:13
ні. кажу як людина, яка мала мішки під очима і РОБИЛА блефаропластику. підіть до косметолога і проконсультуйтесь. якщо нам не вірите. можливо, вам якісь інші процедури запропонують, філлер там чи що, залежно від того, що вам не подобається.
Комиссия50%• 30 августа в 19:14
Ответ дляЦветочница
В мене теж мішки. Планую теж робити.
У Вас вдалий досвід? Задоволені результатом?
Цветочница• 30 августа в 19:21
Ответ дляКомиссия50%
В мене теж мішки. Планую теж робити.
я дуже, дуже задоволена. насправді я робила цю операцію 20 років тому.
кожен ранок я розстроювалася, дивлячись в дзеркало. після операції я кожен день раділа з самого ранку)))
у мене були показання, всі, з ким я консультувалась, так вважали.
все пройшло добре, але вони мені (***тут матюки) зробили кетаміновий наркоз і в мене був дуже важкий отходняк. поза тим, все супер.
мені тепер треба робити верхню, бо нависає верхня повіка, але я щось обламуюсь, хай це буде моя особливість)))
Комиссия50%• 30 августа в 19:23
Ответ дляЦветочница
Дякую. Тепер мені простіше буде наважитись.
Цветочница• 30 августа в 19:38
Ответ длямегамоСГ
А у меня под глазами как впадины.Это как то убирается?
підіть до косметолога. наскільки я знаю, колють філлери.