Мишка-шалунишка• 30 августа в 19:22

Чоловік змінився

Я зустрічалась / вийшла заміж за хлопця у якого нема батьків з 17 років , у якого нічого не було . Усе що у нас зараз є починаючи з ложки , купували самі . Останній час у мого чоловіка пішли краще справи в бізнесі , і я помітила , як він змінився . Дома я вже не бачу коханого чоловіка , а бачу директора . Усе він хоче контролювати , навіть я не так мию посуд , чищу рибу і тд . Постійно вставляє свою ПРАВИЛЬНУ думку . Наче тільки він все правильно знає . Мене почало це втомлювати , я вже не хочу його , він мене почав дратувати . Відчуття , що я у нього на роботі . Це кінець стосункам чи як ??? Бачу з його сторони роздратованість до себе . Не відчуваю себе коханою жінкою . Тьху тьху , але в зйомній квартирі , без ремонту я була щаслива . А зараз у нього в голові одні гроші , а хочеться якось тепла і сімейного затишку .
Ms. Анонимная• 30 августа в 19:24
тоже было подобное
живем, но секса с ним не хочу
а как можно хотеть того, кто постоянно выписывает тебе претензии и упреки
Вимагаю спілкування• 30 августа в 19:24
А ви працюєте?
КлавдіяЧерепиця• 30 августа в 19:24
Интеллигентно уступаете ему свое место на кухне и пусть показывает мастер-класс
Кастрюлька• 30 августа в 19:25
Тут явно є інші проблеми, які ще не були озвучені. За що він на вас такий сердитий?
Вимагаю спілкування• 30 августа в 19:25
І чого він не миє посуд та не чистить рибу? Вміє краще- довіртеся йому. Я вже 19 років не мию підлогу,коли чоловік вдома і 10 не підмітаю. Тепер його все влаштовує
автор Мишка-шалунишка • 30 августа в 19:26
Ответ дляВимагаю спілкування
А ви працюєте?
Працюю
Ms. Анонимная• 30 августа в 19:27
Ответ дляМишка-шалунишка
Працюю
миф, что так ведут себя с неработающими только
откуда только у него корни?
автор Мишка-шалунишка • 30 августа в 19:27
Ответ дляВимагаю спілкування
А ви працюєте?
бізнесу у мене немає , декрет і проблеми після пологів дали про себе знати , був затяжний декрет . Тільки останні 3 роки , як почала працювати .
Перша на селі• 30 августа в 19:28
Ответ дляМишка-шалунишка
Попробуйте к семейному психологу
Пузата Хата• 30 августа в 19:30
Справа не у вас. Підозрюю, що у нього є якась пассія. Можливо, поки що просто симпатія. А може вже й ні.
Їжак в панчохах• 30 августа в 19:31
Ой, як знайомо…))) все як про мене)
10 років все було ок, а наступних 12 пішли справи вгору і я жила з директором
Півроку як наважилась піти після 24 років спільного життя…
Все з нуля починали, а тепер я стала просто не потрібна, так загнався, берегів не бачив.
Зараз попрікає грошима і майном яке мені залишилось, шо все він заробив..
чмо , тай усе(((
Ms. Доброта• 30 августа в 19:31
Ответ дляМишка-шалунишка
Працюю
Ви з ним розмовляли про це? Що дома ви не хочете мати директора, як би ви не поважали чоловіка. Що це відображається на вашому емоційному стані і ставленні до нього. Що він живе з вами вже давно і напевно помітив, що ви адекватна і дієздатна, то ж деякі справи можете робити самостійно без порад, але якщо він має бажання, то може чистити рибу сам, а не підказувати.
Але це треба спокійно озвучувати, навіть питати, що він думає, як би було йому, якщо так ставитись до нього...
Вимагаю спілкування• 30 августа в 19:32
Ответ дляМишка-шалунишка
Він забув, що вдома він чоловік в має такі самі обов´язки.
Чу Ча• 30 августа в 19:32
А вы не пробовали как-то наладить с ним контакт? Устроить приятный ужин с вином, посидеть вдвоём, похвалить его? Как-то сгладить углы.
Мадам Подлинник• 30 августа в 19:33
В мене навпаки, директор я (
Іншого нікого нема, я промто замахувалася інколи так, шо приходила і лягала спати
Дякую чоловіку, що витерпів той період поруч зі мною
Всіх підсаджую• 30 августа в 19:33
Если ваш муж крутой б изнесмен, почему посуду руками моете, где посудомойка? Почему нет помощницы по дому, если вы тоже работаете ?
Ms. Анонимная• 30 августа в 19:33
Ответ дляMs. Доброта
ооо, сколько я разговаривала, спокойно...
в ответ сразу крик и истерика, у него проблемы - а я не понимаю и сама довожу его специально
а орать он начинал переступив порог дома
терпела я долго
Чу Ча• 30 августа в 19:36
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну, если у него стрессовая работа и зарабатывает он в 10 раз больше автора, то, очевидно, что дома он хочет спокойно отдохнуть. Другое дело, что он должен обеспечить посудомоечную машину и не быть таким критичным к автору и её манере вести хозяйство. Обоим нужно уступать.
Ms. Анонимная• 30 августа в 19:36
Ответ дляЧу Ча
да, отношения это работа двоих
lilul990• 30 августа в 19:39
Поки були бідні і він не мав нічого за душею - був вашим любим лагідним котом, головне шоб не вигнали на вулицю

У моєму оточенні тоже є такі хто на війні якусь копійку підняв, до того живучи від зарплати до зарплати (я не кажу про розкрадання чи хабарі) - і вже корону надів. Чоловіки страшні люди коли отримують владу і гроші
автор Мишка-шалунишка • 30 августа в 19:41
Ответ дляВсіх підсаджую
Перше питання , де я написала , що він у мене крутий бізнесмен ? Так він заробляє достатньо останній час , так було не завжди . Були часи, що ми економили на їжі і одягу , на чому тільки можна , щоб купити свою квартиру . Далі , посудомийка є , сковорідки я мию сама
автор Мишка-шалунишка • 30 августа в 19:51
Ответ дляЧу Ча
Посудомийна машина куплена 4 роки тому , є посуд який треба мити вручну . Просто він постійно вставляє свою правильну думку . Наче хоче усе контролювати . От мию я сковорідку і починається , а треба так , а треба сяк . Чищу рибу знову не так пакет поклала , не з тієї сторони почала чистити і тд. І це такі 2 ситуації я привела для прикладу , така поведінка у всьому . Почали вже інші помічати і казати моєму чоловіку, чого він до мене постійно чіпляється .
Ширли-Мырли• 30 августа в 19:59
Есть 2 варианта. 1. Симпатия к другой девушке. 2. Как у семьи Александра Усика, поймал звезду и стал перегибать палку в отношениях. Можете попробовать « взять мужа под каблук». Иногда мужчины это даже любят. А в целом это может помочь спустить их на землю. Можете ему грамотно заткнуть рот, начать говорить колкие фразы «прицепи эту веревку назад, иначе я кажется прицеплю сейчас тебя» и тд , «ты посмотри на него, я сейчас кажется поговорю, я сейчас кажется накидаю претензий, ты посмотри на него»
Первоклашка Я• 30 августа в 22:21
коли такі відносини, то винні обидва