КокошинЭль• 30 августа в 22:23
Купила квитки на концерт.юа, а на контрамарці цього концерту взагалі немає...
Так може бути?
Взяла квитки на сайті концерт.юа. на певну дату.
Тут попадається мені реклама цього ж гурту, але на інший день, на сайті контрамарка. Дай думаю гляну, може я в ціні прогадала.
І бачу що на той день, що я взяла квитки на концерт.юа, контрамарка взагалі не пропонує того гурту. Так може бути? Один і той же гурт. На інший день є пропозиції квитків і там, і там. А на той день, що я купила, квитки світяться тільки на концерт.юа.
Переживаю (((
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 августа в 22:26
Что-то похожее я читала на Советчице пару лет назад, там девушка чуть не купила или даже купила билеты в другой город.
Вы точно к себе купили билеты?
КокошинЭль
• 30 августа в 22:27
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вы точно к себе купили билеты?
Так, у своє місто, перевірила
Білка в колесі• 30 августа в 22:32
Такое бывает. Я часто покупаю билеты на спектакли в ДК, и они продаются только на 1 сайте.
Есть ещё контамарка, интернет - билет
КокошинЭль
• 30 августа в 22:37
Ответ дляЛо Шарик
Гляньте на сайті виконавців чи є концерт у ваш день
Дякую за пораду 💖
Сайту виконавців ще не знайшла, в на сайті концертного залу цей концерт на ’мою’ дату - є
Пекельнi Борошна• 02 сентября в 13:06
Всегда на концерт.юа покупала, все ок. Еще при ковиде при отмене концертов, они возвращали деньги