Джинци на Флісі• 30 августа в 23:47

Запорожье, посоветуйте хорошего окулиста для взрослого

Проверенного или клинику
Natalia505• 30 августа в 23:48
Я сину перевіряла зір в різних клініках. Приватних, державних, ніякої різниці в показниках немає, діагноз незмінний. Різниці немає. Якби довелось оперувати, обирала б столицю.
ВундерКИНГ• 30 августа в 23:50
Визус, Казанський Аркадій Вікторович. По НСЗУ можно попасть бесплатно.
Рогнеда Карповна• 31 августа в 07:05
На ул.Школьная.Башар зовут.У них запись по понедельникам с 9.00 погуглите.
Завтра не пью• 31 августа в 07:26
Раньше хороший был в визус на космосе, сейчас не знаю.