Саджу все зарання• 31 августа в 00:01
Чи використовуєте чохол на узголів´я ліжка?
У мене узголів´я з тканини і з часом брудниться. Бачила в інтернеті чохли. Чи є у вас такі? Де брали? Знайшли такий, щоб ідеально підходив до ліжка?
Саджу все зарання
• 31 августа в 00:14
Ответ дляПАЦАНКА О
Покажить
Ну типу такого, але цей мені не подобається. І ліжко у мене світлого кольору
ПАЦАНКА О• 31 августа в 00:25
Ответ дляСаджу все зарання
Не раджу. Я з такого матеріалу купляла на Алі чохол для крісла, липне все що можна і не можна. Покажіть яке у вас ліжко, що так брудниться сильно
ПАЦАНКА О• 31 августа в 00:28
Тріль!• 31 августа в 00:56
А нет такого, только из ткани, которая не тянет мусор? Кровать обожаю, но кожзам сверху начинает облазить.(
Разгуляшка• 31 августа в 14:25
Я кожні півроку викликаю хімчистку та чистять все, включаючи підголовок.