Виннипуховна• 31 августа в 08:55
Дівчата, нащо ви так!?) Парфуми.
Привіт, дівчата.
Мені чисто для загального розвитку, буду хоч знати що воно таке. Останнім часом (десь півроку) помічаю, а точніше починаю задихатися від запаху парфумів жіночих. Схоже на..... дуже ´сухий´, терпкий запах, залишок, ніби слід тої хімії як раніше аерозолі були від тарганів. Різко перехоплює подих, "мрія алергика", коротше. ))) Відчувається цей ´шлейф´ на вулиці до метрів 10 в теплу погоду за жінками доглянутими, гарно вдягненими. Ймовірно, воно ще й дорого коштує.
В Японії вважається дурним тоном різкі запахи, а у нас .. реально, Хіросіма якась, що це за такий модний ядовий аромат, підкажіть, ви все знаєте.))
Виннипуховна
• 31 августа в 09:41
Ответ дляЗаставляличка
впервые слышу - можете пару примеров таких парфюмов назвать?
Я написала ’може’, бо це моє припущення. Наразі офіційно лише з мед.препаратами йдуть дослідження.
Заставляличка• 31 августа в 09:42
Ответ дляВиннипуховна
понятно
ГороховаЯ• 31 августа в 09:47
А мені ось цікаво-зараз ті,хто пише що воняє воняє,ви ж також не експерти і не судді.Можливо комусь ваш ланвін воняє.
Єдине,що нішева парфюмерія не для транспорту громадського.плюс всі підробки видають себе,як би не здавалися ідентичними
Я,наприклад,люблю різні складні аромати,вони не для кожного,це факт.і люблю на людях відчувати шлейф.
Ну і зрозуміло що повинна бути норма ,бо всіх нішевих парфумів достатньо одного пшику .
Вся така шо куди там• 31 августа в 09:50
У меня есть пробник потрясающего аромата , я его как-то тут уже описывала .
Итак. Новинка 25года , унисекс.
На жаре 45 градусов , прям на солнце , целый день стоит авто с кожаными сидениями и открытыми дверьми . На горячей коже лежит очень грязное ( в масле ) и пыльное колесо с резиной.
На горячей резине лежит грязная тряпка , пропитанная мазутом ,салидолом и машинным маслом .
Мимо прошла девушка с приятным парфюмом , но она прошла так быстро , что его даже описать трудно.
Через пару часов рядом с колесом поставили ящик с черносливом . Наступает вечер , авторемонт закрывается , мужики снимают пару десятков вонючих носков и кладут их на чернослив.
Аромат стойкий и диффузный нереально , 1 пшик заполнил пространство 65м2 , отмыть это невозможно.
Итак. Новинка 25года , унисекс.
Заставляличка• 31 августа в 09:52
Ответ дляВся така шо куди там
Итак. Новинка 25года , унисекс.
ух ты - это что?
Вся така шо куди там• 31 августа в 09:57
Ответ дляЗаставляличка
ух ты - это что?
Рекомендую как орудие для пыток.
Мужу подруги понравился , первые пару минут , а через пол часа его буквально мутило.
Заставляличка• 31 августа в 10:00
Ответ дляВся така шо куди там
Рекомендую как орудие для пыток.
спасибо, даже не слышала о таком
Борода• 31 августа в 10:02
Останнім часом (десь півроку)???
такие шлейфы давно уже, и не только от девушек и женщин, но и от парней и мужчин. Просто обхожу, или с утра в лифт не захожу.
не проблема века.
ГороховаЯ• 31 августа в 10:06
Ответ дляВся така шо куди там
Рекомендую как орудие для пыток.
Ні такого виробника ,ні такого аромата я не знаю,але не шкіри ні гуми в ньому немає.
А Уд так,не для кожного
Виннипуховна
• 31 августа в 10:12
Ответ дляВся така шо куди там
Итак. Новинка 25года , унисекс.
Я вас люблю!
Ви зробили мені день, так класно описали, я прямо відчула кожним рецептором цей ´божественний аромат´. ))
Ща как дам• 31 августа в 10:13
Ответ дляЗаставляличка
нет ни одного парфюма который бы нравился всем
это нормально
даже какой то просто свежак, который многие обожают у многих вызовет головную боль и рвоту
это нормально
Все верно. Поэтому автор и создала тему.
Щедрик• 31 августа в 10:14
Ответ дляПочтальЁнша
Согласна. Ещё и не оригиналы, а какой то шмурдяк. Идёт клуша в обносках и сзади за километр вонь от этой дряни. Я не аллергик, но достали уже, честное слово ! Жара на улице и так дышать нечем так ещё и эти...
Який гидкий 🤮 комент .
Ща как дам• 31 августа в 10:16
Ответ дляГороховаЯ
Но не у всех есть чувство меры.
ПочтальЁнша• 31 августа в 10:22
Ответ дляЩедрик
Який гидкий 🤮 комент .
Гидкий не комент, а те, що люди наллють на себе якісь помиї і думають що це має всім подобатися. А якщо не подобається- потерплять. Це все що потрібно знати про наше суспільство. Ви напевне одна із таких.
західний_діалект• 31 августа в 10:22
А ще в Японії вішаються з сорому і схиблені на ношеній білизні школярок.Ми в Україні. Тут ’жизнь другая’, кожен сам за себе і маленька амбродерев’яшна радість, то спосіб вижити (я таке не люблю носити, але розумію)
Заставляличка• 31 августа в 10:22
Ответ дляПочтальЁнша
ваши цветочки тоже кому то помои
Точная копия плова• 31 августа в 10:25
У Японії інша культура, зовсім інша. Тому порівняння недоречне.
А що за парфум - хз.
Та й яка різниця? Що це вам дасть? Ви ж не купувати його збираєтесь.
А що за парфум - хз.
ПочтальЁнша• 31 августа в 10:25
Ответ дляЗаставляличка
ваши цветочки тоже кому то помои
Я ніколи не виллю на себе пів пляшки парфумів, щоб всі чули що я дорога- багата пані. Навіть якщо мої квіточки комусь не подобаються))) хоча я ними не користуюсь, бо люблю стійкі і солодкі парфуми, але якісні.
Майская киска• 31 августа в 10:26
Ответ дляВиннипуховна
Раніше не було цього запаху, інші парфуми без проблем сприймаю. Конкретно цей різкий, шлейфовий і високоалергенний.
Це амброксани, їх зараз всюди пхають для стійкості, я теж їх не переношу.
Заставляличка• 31 августа в 10:27
Ответ дляПочтальЁнша
уверяю вас, полфлакона за раз никто и не выливает
это даже физически невозможно
Майская киска• 31 августа в 10:29
Ответ дляВиннипуховна
Я ж написала в старпості, для себе хочу зрозуміти що за марки. Дякую, зверху дівчата вже написали марки.
Так зараз не тільки ці марки з тими компонентами. Дуже багато підробок, які саме так смердять.
Майская киска• 31 августа в 10:33
Ответ дляВиннипуховна
ООО! Саме так, ´дихлофосний´ шлейф! Дякую. Якщо пішло в маси, це габела.
Ні, це не сандал. А саме Ади. Амбродеревина і амброксани. Це штучні молекули, які додають щоб парфюм був стійким.
ПочтальЁнша• 31 августа в 10:34
Ответ дляЗаставляличка
это даже физически невозможно
Ну как сказать.... У меня дочь подросток, и вместо 1-2 пшиков у нее 4-5, борюсь как могу, почти победила, снизили до 2-3))) поэтому может не пол флакона, но 4-5 пшиков этой термоядерной жижи и слышно за километр. Работаю на крупном предприятии, в нашем здани штат больше 300 чел, больше мужчин. Но одна дама ... Я ее запах в коридоре слышу и минут через 10 после того , как она пробежала. Причем ароматы у нее разные и всегда оооочень громкие. Вряд ли этот шлейф от 1-2 дозы. То, что девочка вернулась с отпуска услышали все при входе на работу, которые пришли позже нее)))
Майская киска• 31 августа в 10:38
В мене десь рік захоплення парфюмерією, для парфманьяка це не стаж звичайно, але мені цікаво розкладати парфюми на ноти. Так я прийшла до висновку які мені ноти подобаються, які ні. Я ніколи не купую арабів, як раз із за цієї жахливої для мене бази.
ЛісАпетная• 31 августа в 10:39
У меня тоже вопрос, от молоденьких девушек чувствую этот запах, запах , извините, испражнений, пота и какая то хрень ((. Я уже свою дочь спрашивала, чувствует ли она этот запах от людей? Говорит , что нет ((, связываю с изменением моего гормонального фона и последствиями ковида(
Леди Репях• 31 августа в 10:40
Да, когда женщина так надухарилась, то сразу понятно, какой там уровень культуры. У нас таких полподъезда. В лифт заходишь - а таааам🐼
Сама собі лікар• 31 августа в 10:40
Ответ дляЛіньки гуглить
Ой, у мене сусіди є такі . Як надухаються, щей таким смердючим, не можна в під´їзд зайти. Не можу зрозуміти невже в них нюху немає, що воно вонюче.
Я такое в лифте встречаю когда уже давно хозяйки аромата нет. Стоишь как в газовой камере. Начинаю представлять что там в квартире творится становится жалко мужей и домашних животных
Папобус• 31 августа в 10:42
Ответ дляВиннипуховна
Не обов´язково вони, я взяла на пробу 2 мл Barénia Hermès , то там саме такий хімічний задушливий елемент. Смердить як біля СТО.
Так відчуваю я, а багато хто від них фанатіє. Може і у вас так
ЛісАпетная• 31 августа в 10:43
Кстати, я раньше очень любила парфюм , но вот уже как больше года не могу ничего себе подобрать, всё мне через время воняет либо сладким, либо химозой жуткой((
П´яна вишня• 31 августа в 10:44
Ответ дляЗаставляличка
это даже физически невозможно
Та зрозуміло що пів флакону не виливають, але замість 1-2 пшиків зробити по 2 на кожну руку+по 2 за кожне вухо+ще на волосся 2-3+ ще на улюблену кофтинку… і ось він.. термоядерний аромат ))
Я сама парфуми не використовую вже роки 4.. на людях чую, іноді подобаються, іноді не дуже (але ж це у всіх так). А іноді таке враження що людина реально помилась в тих парфумах перед виходом.. от дні два тому, зранку, їхала в траліку і зайшла в тролейбус пані.. ну може під 50.. я думала не доїду до своєї зупинки.. не знаю що у неї за парфуми, але воно таке «гучне».. таке насичене.. якесь квіткове.. я б сказала конвалія з чимось ще таким.. реально враження було що відро тої конвалії на себе вилила…