Оябунчик• 31 августа в 11:34
Київ, ліцей 241 -завжди були таки вимоги до одягу учнів?
Чи це перший рік так? Що джинсів не можна. Класичні штани, класичні спідниці і сарафани, світлий однотонний верх?
Щось не спиться• 31 августа в 12:07
Ответ дляОябунчик
Є наказ директорки.
Цікаво, а яка підстава для цього наказу? Чим джинси їй не вгодили? Можна ж просто сказати, що стиль одягу стриманий, casual наближений до ділового або офісного. Ну тобто на рівні рекомендацій а не в наказовому порядку. Як на мене, то навіть широкі джинси з сорочкою можуть бути доречні в школі. Або зі светром чи кардиганом, якщо в школі холодно
Щось не спиться• 31 августа в 12:10
Ответ дляШаманю второпях
Він як би не дівчинка))
Ну кульчики в обидвох вушках - ми мали сумніви щодо цього, але в салоні нас тоді переконали
Ну і що. В мене і син дорослий, і донька школярка. Вважаю, що навіть обидва проколотих вуха у хлопця можуть вписуватись в стриманий шкільний стиль, зовнішній вигляд. І так само хлопець без кульчиків може виглядати недоречно в стінах школи.
В нашого класного керівника проколоте вухо, носить срібний кульчик. При цьому він виглядає якоюсь босотою, доволі строгий
Шаманю второпях• 31 августа в 12:25
Ответ дляЩось не спиться
Звісно, лаконічність, мінімалізм, стриманість ніхто не відміняв. Мій носит прості срібні матові кільця. Мінімалізм був однією з причини чому прокололи саме два вуха.
І взагалі в школі головне все ж таки навчання. У нас з сином була домовленість - добре вчиться - носить кульчики. Ми її дотримуємось. Якщо будуть якісь по ним питання, будемо боротись з ними. І просто буде цікаво побачити як воли майже відмінника зможуть вигнати через кульчики)
Оябунчик
• 31 августа в 12:34
Ответ дляЩось не спиться
Ну там написано, що це типу вирішили батьки голосуванням.
Шаманю второпях• 31 августа в 12:34
Ответ дляЩось не спиться
Хоча деякі мамаші реагували на вуха сина не досить адекватно)
дамаБезСобачки• 31 августа в 12:36
У моего ребёнка очень сильная школа
Просят просто без экстрима одеваться
И не в спортивном
Но мой ребёнок болел долго зимой и ходил в теплом спортивном костюме
Ну замечания делали, но вообще с пониманием относились
Просят просто без экстрима одеваться
И не в спортивном
Оябунчик
• 31 августа в 12:37
Я так думаю, шо це формальний наказ, скоріш для того, щоб учні ретельніше підбирали одяг і не було всіляких драних джинсів і голих животів.
Щось не спиться• 31 августа в 12:44
Ответ дляШаманю второпях
Підтримую на всі 💯
Щось не спиться• 31 августа в 12:47
Ответ дляШаманю второпях
То їх власні комплекси, які роками тягнуться ще з радянських часів
Шаманю второпях• 31 августа в 12:49
Ответ дляЩось не спиться
Підтримую на всі 💯
Дякую)
У нас з татом звісно були побоювання що зарано для кульчика, але все таки ризикнули.
Стільки років, а дитина задоволена і є мотивація вчитись)))
Шаманю второпях• 31 августа в 12:50
Ответ дляЩось не спиться
Деякі взагалі кажуть що це була моя забаганка))))
Щось не спиться• 31 августа в 12:52
Ответ дляШаманю второпях
Ой, я вас прошу! Не звертайте уваги.
Оці дитячі примхи вони взагалі нічому не шкодять, але як би то мовити профілактують більш небезпечні дурної у старшому віці. Все має бути в міру і вчасно
Шаманю второпях• 31 августа в 13:00
Ответ дляЩось не спиться
Ой, я вас прошу! Не звертайте уваги.
Звісно не звертаю. Або глазую у відповідь)
Хоча відверто багато хто просто цікавився, без злого наміру, таким нормально і відповідаємо.
На рахунок стилю вважаю шо підібраний цілком вдало, дехто через декілька років помічав сережки, тобто не привертають вони зайвої уваги.
Шаманю второпях• 31 августа в 13:01
Ответ дляЩось не спиться
У мене донька домовилась з батьком що вони разом вуха проколоть- ото буде у деяких розрив шаблону)))
Дама с заначкой• 31 августа в 13:11
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну всі зрозуміли, що мова про рейтингові школи, які були ліцеями і гімназіями до нової термінології.
До речі, тепер є назви типу ліцей ’гімназія 143’ :))(
Русанівський ліцей, Київ - куди вже рейтинговіший
Вимог до одягу немає. Звісно декольте до талії і рвані джинси не вітаються, але і не контролюються на вході. Джинси, худі, футболки - звичний щоденний одяг. Ніякої форми і, не дай Боже, ділового стиля
Білий Лосик• 31 августа в 13:19
У нас в лицее дресс-код деловой стиль, но все одеваются как попало, никакого контроля нет.
Хотя вспоминаю свою учебу в гимназии с формой, было временами так тоскливо ее носить, каждый день одни и те же вещи
Броніки для Моніки• 31 августа в 13:53
Ответ дляПишу_граммотно!
В ліцеї, гімназії так, в школі простіше
У нас ліцей і вимог до одягу немає. Це залежить від притрушеності директора
Броніки для Моніки• 31 августа в 13:56
Ответ дляОябунчик
Є наказ директорки.
Якщо він протирічить законам України, то він нікчемний.
Сон і дрімота• 31 августа в 14:47
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В УФМЛ нема ніякого дрескоду, тож це все непотрібні понти
Абсолютно згодна, в часи війни висувати вимоги до одягу якось геть недоречно, головне, щоб вчилися, ну єдине що, приходили не як на пляж, а все інше умовності, які незаконні.
Гостра на язик• 31 августа в 15:20
У сына в лицее (именно лицей, который таким и был, и где нет младших классов, с дети сдают экзамены, чтобы поступить в ( класс) всегда был жесткий дресс-код код. После 2022 года намного последили, в джинсах можно, но только в темных и без дыр, надписей. Одежда ближе к классической, Худи без капюшона, спокойные тона, однотонные, без надписей, шорты и короткие юбки нельзя, очень умеренный макияж, классические прически, без слишком длинных волос мальчикам (умеренно длинные можно)
СкрипяСердцем• 01 сентября в 22:07
там таке завжди, кончена школа.
в часи срср прибита біологічка ставила двійки за гольф під сукнею (в класі було +14С) - і вона потім ще 30 років працювала.
той срср там - у повітрі