Мамина корзиночка• 31 августа в 12:14

Ваша дитина завтра нестиме букет вчителю?

Результат:
вже голосів: 165
133 (80.61%) Ні
32 (19.39%) Так
dulenok• 31 августа в 12:15
Он-Лайн букет на он-Лайн линейке….обязательно
автор Мамина корзиночка • 31 августа в 12:15
Ответ дляdulenok
Не гоню• 31 августа в 12:15
Нестиме трьом вчителям
Швидка Настя• 31 августа в 12:16
Один букет від класу. Несе бк)
Ковбой Хагис• 31 августа в 12:16
Квіти ні,цукерки і кава вже давно
Цветов Мне срочно• 31 августа в 12:16
Нет, сказали , что сейчас это неуместно,
Царевна в уггах• 31 августа в 12:16
Один букет від класу. Ось тільки купила за 1200. Інші за бажанням
Глас_Народа• 31 августа в 12:17
У нас приносят вазоны для озеленения школы и территории
Царевна в уггах• 31 августа в 12:17
Ответ дляГлас_Народа
Я теж за таке.
Амелі на мілені• 31 августа в 12:18
по вайберу відправить гіфку.
яка форма навчання - такі і букетики.
і так вже шостий рік.
Амбасадор щастя• 31 августа в 12:18
Я чисто зашла поиздеваться над вами. Мой ребёнок в этом году первокурсник и слава тебе Господи, наконец то школа осталась в прошлом.
ЯсноВидящая• 31 августа в 12:22
Ні. Учбовий рік розпочався ще в середині серпня, і слава богу немає ніяких букетів
Мудрецыха мира• 31 августа в 12:23
Я не розумію потребу у цих букетах.
Принесе 15 учнів, 15 букетів, куди їх вчителю дівати?
Від класу 1 достатньо, решту купіть сертифікат кудись, вчитель буде щасливіший
Тану на сонці• 31 августа в 12:24
Нет кофе и конфеты, за веником не пойду
ЖонДуан• 31 августа в 12:24
А якщо вчителька не прийме ваш букет?
Пацелуйнитуда• 31 августа в 12:26
У нас дистанционка... Разве что может поставить цветок перед монитором, на онлайн линейке, у меня как раз зацвёл один..
Соседушка• 31 августа в 12:28
Ні. У нас немає урочистих заходів.
Мамаша в бигудях• 31 августа в 12:28
В нас так:
’Добрий ранок!
Нагадайте учням і батькам за завтрашню акцію ’Замість квітів - донат на ЗСУ’. Скриньки стоять на вході у школу та у рекреації (там де розклад)’
Настасья Пицун• 31 августа в 12:28
Ответ дляdulenok
Найдите самую красивую картинку, не каждый день первое сентября )
Настасья Пицун• 31 августа в 12:30
Ответ дляАмбасадор щастя
У меня вообще нет детей.
Шах и мат
Мочалкин блюз• 31 августа в 12:30
Наш вчитель не любить букети але любить тортики. Завтра від батьківського комітету буде тортик. І все.
маска Ілона• 31 августа в 12:30
Ні. У мене син. Він панічно боїться дарувати букети.
сладкий_ноябрь• 31 августа в 12:31
Ні.
Завтра всі одягаються спортивно і їдуть в інше місто в ліс на квест, потім буде вогнище з ковбасками, пікнік і тд
Настасья Пицун• 31 августа в 12:34
Ответ длямаска Ілона
Жене будущей повезет
Нетутешня• 31 августа в 12:35
Ні, тому що в нас класний керівник чоловік. Першій вчительці завжди дарували квіти на 1 вересня та кінець навчального року
КротоТо• 31 августа в 12:36
Ответ дляГлас_Народа
А я проти вазонів у школі. Потім дітям ходити ніде і постійно зауваження: тут не проходь, тут не дихай.
А територія навколо має бути продуманою садівниками. Насадити всього і відразу - несмак і не красиво. Я вже мовчу за алергіків
Эта_Шикарна)• 31 августа в 12:36
Ні, замість букету , донат на ЗСУ
Нетутешня• 31 августа в 12:38
Ответ дляЯсноВидящая
Навчальний рік. Немає в українській мові слова учбовий, тому що немає слова учба
Зверніть увагу, що всі машини автошкіл тепер з літерою «Н», тобто навчальні і так легше вам буде запамʼятати
Глас_Народа• 31 августа в 12:39
Ответ дляКротоТо
Садовник прекрасно справляется с тем, что приносят. А цветы у нас висят на стенах и на подоконниках и никому не мешают
Аллергии имеют достаточно аллергенов вокруг, одна амброзия чего стоит
Нетутешня• 31 августа в 12:41
Ответ дляМочалкин блюз
Отето поворот 😆 а ви знаєте які саме торти вона любить, чи вона просто любить солоденьке?