МаринаЛис-73d2• 01 сентября в 16:05

IT-курси у Think Global

Мій син навчається у 11 класі та дуже цікавиться ІТ-сферою. Підкажіть, будь ласка, хто має досвід навчання на IT-курсах у Think Global? Порадили сюди звернутися, а я не бачу ніде відгуків саме по цій темі. Чи справді навчання там підходять для підлітків, які хочуть не просто вивчити основи, а й мати більш поглиблені знання?
vixola• 02 сентября в 13:14
Ви онлайн ніде ще не вчилися? Можу сказати, що це класна школа - саме по ит я не знаю, син навчається за державною програмою там.
Raminna• 02 сентября в 17:39
Донька навчається в Think Global, відвідує в такі курси, все подобається: уроки інтерактивні, викладачі пояснюють доступно, і дитина реально бачить результати своєї роботи. Краще йти навчатися онлайн, це така наша реальність. А яку школу вибрати, то вже вирішувати вам.