Незламна• 31 августа 2025

Про знаки Зодіаку

Напишіть хто ви по знаку Зодіака, з яким знаком (знаками) легше всього сходитесь, а з яким ні?
lilul990• 31 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Память у раков хорошая, феноменальная можно сказать, детализированная, от того и многие считают злопамятными. Если что-то ранит, то запоминается вдвойне. Особенно, если это близкие люди. Скорпионы тоже склонны помнить многое. В целом, раки и скорпионы многие похожи, но не смотря на злопамятность, как вы говорите, раки все же более жалостливые, по крайней мере я)
Якшо хтось знає Маркуса, сержанта 45 бригади. Він накрапав 3 часа відео в яких пояснював свої обідки на командира бригади

3 часа обідок. Він рак
lilul990• 31 августа 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Так вы боитесь скорпионов или нет сходите с ними общий язык?
Я боюсь скорпіонів але чомусь вони хочуть зі мною спілкуватись і я їм нравлюсь.
Невгамовна Бу• 31 августа 2025
Ответ дляlilul990
А чого козерогів не любите?
Хотят чтоб все жили только по их правилам.
lilul990• 31 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
А шо в цьому поганого...
Невгамовна Бу• 31 августа 2025
Ответ дляlilul990
А шо в цьому поганого...
Ну плохого в этом ничего если человек чужой и его можно послать. Но с родными к сожалению так не катит
Добра всем!• 31 августа 2025
Я риби (друга половина березня), тут часто пишуть погано про рибок,
Рибки, які народились в лютому відрізняються від риб, які народились в березні
Березневі більш спокійні, інтровкрти, люблять усамітнення, уникають людей
Жертва интернета• 31 августа 2025
Ответ дляДобра всем!
Не написали з ким у вас виходить ’дружити’. а кого минаєте :)
Кусюче сонечко• 31 августа 2025
Ответ дляКрим мій
Может вы скорпион и вам люди, ценящие и создающие комфорт, не нравятся. Ваше кредо пакостить и буянить.
Близнецы я
Тельцы тупые,тугодумные, тяжёлые на подъем, упертые и мямли
Добра всем!• 31 августа 2025
Ответ дляЖертва интернета
Рак мені ближче, на диво зі стрільцями виходить дружити, але я не конфліктна
От зі скорпіонами мені важкувато (а їм здається нормально), вони занадто самозакохані, тельці не погані, але вони занадто практичні
Кусюче сонечко• 31 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
У меня дети Близнецы.
Папа был Близнец , и свекруня .

Сложно им ....
Я вообще не поняла суть вашего сообщения
бювет_в_обед• 31 августа 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Близнецы я
А еще очень жадные
Крим мій• 31 августа 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Близнецы я
И судя по лайкам это ваше субьективное мнение. Но на самом деле нет.
Кусюче сонечко• 31 августа 2025
Ответ дляКрим мій
Щас бы на лайки ориентироваться
Я много Тельцов знаю
Что мужики,что женщины далеко не подарки
Бычара одним словом
Кусюче сонечко• 31 августа 2025
Ответ длябювет_в_обед
А еще очень жадные
Плюс,жалобы ещё те
Ms. Откровенность• 31 августа 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Тільчихи це просто треш. Щирості 0. Використають, плюнуть і підуть далі. Найгірший жіночий зз
вообще нет, меня только используют все знаки.
Заставляличка• 31 августа 2025
Я рак, дети дева и козерог, мама дева. Всех люблю и обожаю, со всеми знаками могу дружить без исключения.
Доктор Варвар• 31 августа 2025
Я скорпіон
Легко сходжусь з козерогами та овнами чоловіками (там аж вирує і тріщить з їх сторони, але я чомусь можу це витримати )
Просто ненавиджу Дів, як жінок -зависливі так і чоловіків-істеричні(
До близнюків ставлюсь з розумінням-все ж таки дві сторони, серйозно їх обіцянки чи слова не сприймаю. Леви пихаті, але і тут зрозуміло.
Тримаю дистанцію з рибами і весами (ті друзі самі собі на умі. Гарно підставляють і наговорюють хоча я бачу їх дії наперед встигаю страхувати себе )
Доктор Варвар• 31 августа 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Моя мама просто один в один
люблю_тортики• 01 сентября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Та ви в принципі мало що розумієте.
Тому можете далі за мною не бігти , і не кричати в спину , як вам всьоравно.
люблю_тортики• 01 сентября 2025
Ответ дляЗаставляличка
Да, девочки Раки очень домовитые и у них много что получается .
Я хотела бы быть этим знаком .
Но очень обидчивые. Это минус .
люблю_тортики• 01 сентября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Я скорпіон
Може ви в рік Змії народилися ?
Бо ви дуже розсудлива і мудра .
Все , що ви написали +++
Доктор Варвар• 01 сентября 2025
Ответ длялюблю_тортики
Може ви в рік Змії народилися ?
Бо ви дуже розсудлива і мудра .
Все , що ви написали +++
Рік Тигра
люблю_тортики• 01 сентября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Рік Тигра
Кусюче сонечко• 01 сентября 2025
Ответ длялюблю_тортики
Та ви в принципі мало що розумієте.
Перечитайте своє повідомлення
До чого воно взагалі?
автор Незламна • 01 сентября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Я скорпіон
Де ви заздрісних Дів знаходите? Хоч це і мій знак, але от не зустрічала я заздрісних Дів. І дивно, шо ви Скорпіон, і ненавидите Дів. У мене зі Скорпами все гуд
Доктор Варвар• 01 сентября 2025
Ответ дляНезламна
Ні, можливо дуже категорично написала)
Не прямо ненавиджу, вони мене підбішують і зʼявляється неприязнь. Чоловіки на рівному місці починають псіхувати , розкручують себе по максимуму. Типу як підлітки нестабільні. Досить дивно для повнолітнього чоловіка. Ні з того, ні з сього оп і придирка.
З жінками -не переслухаєш))) і каструлі піском терла, і лимон в шоколад додавала, і прес качала, і синочка найкращий…а мені ця інформація ну взагалі непотрібна. Тобто між нами прірва, я не конкурентка, я не змагаюся))) відчуваю себе ніби на старті завжди і мені зараз покажуть як треба)))
Це чисто мої відчуття, я нікому не навʼязую!!!
автор Незламна • 01 сентября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Ні, можливо дуже категорично написала)
Тоді ще раз впевнююсь, що не всі однакові)